18 лютого 2024 1:06
Потрапив на інтернатуру після курсів з нульовим комерційним досвідомб де навчився великій кількості необхідних для real-world роботи технологій та правильним підходам до архітектури проекту. Після інтернатури відносно швидко потрапив на проект. Формат роботи дозволяє дуже швидко рости як спеціалісту та виконувати цікаві задачі відповідні скілам без формальних обмежень.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.