Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine

Vakoms

Львов, Ивано-Франковск

Працюю тут уже рік та з першого дня почуваю себе як у своїй тарілці.
З переваг:
— Професійні та чуйні HR-и, що можуть організувати все: від тренінгу по наданню першої медичної допомоги до занять у автошколі.
— Vakoms влаштовує безкоштовні курси PLLUG (Android, QA, C++\Qt, iOS\Swift ...).
— Відшкодування пакету страхування.
— Можливість спілкуватись безпосередньо із замовниками.
— Офісний масаж.
— Корпоративи.
— Поруч з офісом є 2 спортзали у які працівники Vakoms мають 50% знижку.
— Для мене найбільшою перевагою роботи у Vakoms є мої колеги по проекту.
Загалом, тут можна бути певною, що будь-які твої прохання чи зауваження будуть почуті, а для тебе створять тепличні умови для роботи і розвитку.

+ неймовірний колектив і дружня атмосфера на всіх рівнях: в тімці, між різними тімками, з керівництвом.
+ просторий великий офіс, без опенспейсу і переповнених кімнат. все максимально комфортно.
+ нереально круті корпоративи. там все найкраще, що тільки можна придумати.
+ хороший соцпакет.
+ дуже хороші можливості для технічного розвитку, незанудні проекти і широкий спектр технологій і поля для саморозвитку.

загалом дуже рекомендую компанію — і для молодих джунів, і для досвідчених сініорів

Працювала в цій компанії 2 роки у відділі маркетингу.

З плюсів:
— Дуже дружній колектив, регулярні тімбилдінги і спільні обіди на
кухні, всі корпоративи на висоті.
— Регулярні мітінги з HR та керівництвом, де вирішують всі питання
працівника та переглядають зп.
— HR відділ — це окремий плюс. Дівчата завжди стараються вирішити усі
проблеми і питання, завжди прислуховуються до потреб колективу і
чудово виконують свої обов’язки.
— Постійний ріст команди. Майже завжди є відкриті вакансії, регулярно
з’являються нові лиця. У 2019 відкрили новий офіс у Франківську.
Думаю, далі ріст буде ще стрімкішим.
— Можливість прийти з початковими знаннями та навчатись в процесі.
Компанія часто дає шанс перспективним джуніорам і трейні, яких сініори
підтягують впродовж випробувального періоду.
— Справді класні плюшки у вигляді безкоштовних офісних масажів для
працівників. Для дівчат — регулярно приходить майстер манікюру в офіс.
Компанія також дає знижки в спортзал, який знаходиться поруч.

З мінусів:
— Локація вул. Пасічної. Добиратись складно з інших районів і поблизу
дуже невеликий вибір місць харчування, куди можна піти на обід.

Пропрацював тут Python девом майже 3 роки, прийшовши сюди зеленим джуном.
Той, хто любить працювати зі стартапами і реальними молодими продуктами, які ростуть і розвиваються, з усіма вихідними плюсами і мінусами — це місце для вас: максимум останніх технологій, динамічний девелопмент, дуже різнопланові проекти, на яких можна як писати звичайні апішки, так і крутити сокети для розумних будинків і інших смарт-девайсів. Тут завжди можна знайти собі цікаву роботу.
Деякі особливості «стартапного» типу менеджменту на окремих проектах цілком компенсовуються абсолютно адекватним керівництом, з яким завжди можна домовитися.
Тут справді приємний колектив і багато з ким до сих пір хочеться підтримувати звязок попри те, що я там не працює вже більше 2ох років. Є багато хороших і досвідчених спеціалістів.
Соцпакет досить стандартний.
Корпоративи і справді на висоті.
Локація офісу неоднозначна: зручно, якщо ти їздиш на власному авто і живеш не на Левандівці чи Рясному, бо тоді туди легко доїжджати особливо не стоячи в корках; якщо ж добиратися громадським транспортом не живучи поряд — маршрут прийдеться ретельно продумувати.
Вцілому враження залишилися досить позитивні.

Пропрацював тут майже 7 років — загалом дуже теплі почуття залишились.
— доросли до 100+ працівників, зняли великий офіс, відкрили філію в Івано-Франківську — фірма постійно розвивається.
— постійний ріст ЗП, регулярні «performance review», адекватна оцінка твоїх навичок і досягнень.
— постійно гарний колектив — можна і по роботі запитати, і про особисте, і шашлички пожарити на задньому дворі по п’ятницях =)
— шефи працюють із тобою на фірмі, тому можна звернутись до них напряму якщо у тебе проблеми і тільки вони це можуть вирішити. Хоча і HR чудово допомагають. Мабуть найбільша перевага — це те що ти тут почуваєш себе вільно. Можна обирати проекти та технології з якими хочеш працювати — тут можна рости у тому напрамку який тобі найбільше до вподоби.
— велика парковка біля офісу
— велика відпочинкова зона на поверсі — теніс, футбол, міні-кухня, мангал
— найкращі корпоративи)
А тепер трішки про мінуси:
— офіс знаходиться на Пасічній, тобто краще мати машину
— незручна система звітування — кожен день потрібно звітувати окремо
— нестача менеджерів (хоча ця проблема не дуже відчувалась останні роки)
— тут майже нема бенча — зазвичай садять помагати на інший проект, який не завжди цікавий

Проходив співбесіду на позицію junior dev, і хоча через особисті проблеми не зміг прийняти оффер (хоча він був непоганий), враження про компанію дуже хороше. Два моменти які запам’ятались:
1) після технічної співбесіди надіслали відгук про сильні і слабкі сторони — це дуже круто, особливо для джуніорських посад
2) надзвичайно приємні люди, співбесіда була саме як співбесіда, а не як допит.

Дружня атмосфера, новий просторий офіс, класні вечірки. Багато цікавих проектів і постійно з’являються нові, у зв’язку з чим часто відкриваються нові вакансії.
Відчувається, що керівництво дбає про компанію загалом (маркетинг, активний пошук нових клієнтів, переїзд в новий офіс), і про працівників зокрема (хороше ставлення і зарплати, різноманітні бонуси, спортзал, курси з англійської, велика парковка, техніка й інші плюшки).

Уже більше півроку я задоволений проектами та колективом. Найкраще, те що легко знайти мову з керівництвом, яке завжди раде вислухати. Є дуже цікаві проекти де у команді працюють девелопори із різних галузей: типу: бекенд, фронтенд та нейтів мобайл(ios vs android). Тобо тут нескучно! Корпоративи просто крутезні!!! Щей скоро переїзд на новий офіс :)