🏆 Рейтинг ІТ-работодателей 2019: уже собрано более 5000 анкет. Оцените свою компанию!

Uvoteam

Киев, Львов

Це була любов з першого повідомлення рекрутера. Катя, я тебе досі обожнюю!

За більш ніж 1,5 роки ця любов стала взаємною і лише зміцніла. Те, що тримає і триматиме мене тут ще довго — це не тільки класні умови та прекрасний вид з тераси. Це, в першу чергу, неймовірні люди (і тут повністю погоджусь з Марком), з якими не тільки приємно працювати разом, тому що кожен із них дійсно професіонал своєї справи, а з якими хочеться відпочивати й у неробочий час.

Дуже раджу спробувати — повірте, вам сподобається!

Поддержали: Mariia LichaginaValentyna Kopolovych

Главная особенность Увотима — это люди. Они отдыхают, путешествуют, занимаются спортом и делают это все вместе (ещё работают, да). С многими общаюсь и сегодня.

Компания продвигает своих сотрудников в карьерном развитии и даёт отличные условия для работы. За 2 года работы занимал 3 разные позиции и от всех по-своему получил удовольствие и большой опыт, который помогает мне сейчас.

Очень советую Увотим людям, которые пока ищут свою профессию и не уверены с направлением. Тебе помогут, если захочется заняться чём-то новым.

У компании множество преимуществ, есть все условия для карьерного роста. Если работать писателем, то график супер гибкий и лояльный, поэтому такая работа может подойти даже тем, кто еще учится в университете. Моя оценка — 10/10!

Класна компанія, де легко можна влитись в колектив, і ловити кайф від роботи. Грамотний менеджмент і офіс в гарному районі з шикарною панорамою доповнюють людяне ставлення до працівників.

Увотім — гарне місце для особистісного та професійного зростання. Всі співробітники — надзвичайно цікаві особистості. Тут можна і добре заробити і багато чому навчитися і повеселитися :)

Проголосовал 61 сотрудник