Uvik Software

Львів, Івано-Франківськ, Чернівці

Трохи про найм працівників.
Написала дівчина Віталіна у Телеграм. З малою кількістю інформації про проєкт.
Оскільки не я був ініціатором розмови і нічого про компанію не знав. Я задав деякий перечень запитань та запропонував зробити дзвінок.
Відповіді я не отримав на свої запитання, але отримав список запитання, чи я їм підходжу по деяким пунктам.
Я відповів на їх запитання і ця дівчина просто зникла, подивилася відповідь, і все.

На мою думку це не є гарно, коли ви шукаєте працівника то хочаб подивіться його резюме. Це ж ви мені перші пишете а не я вам. І просто відказати можно було.

Оновлення:
Через деякий час, мені відповіли. Все пояснили, і вибачились. Дякую за зворотній звʼязок

Привіт!
Хочу залишити відгук про компанію, в якій працюю вже 10 місяців, за цей час у мене тільки позитивні враження від компанії:
— Керівництво круте і дуже лояльне, на першому місці для них це працівники.
— Проекти — цікаві з сучасним стеком технологій.
— Практично відстуня бюрократія, яку можна зустрітити в більшості компанії особливо великих.
— Дружній і хороший колектив, який складається з професіоналів своєї справи.
— Ринкова заробітня плата, кожних 6 міс відбувається перегляд рівня зп в сторону збільшення.
— Багато різних «плюшок»
Тому хто шукає класну компанію з цікавими проектами і класною тімою вам сюди.

Підтримали: Ігор КалгановOlena P

Вакансії Uvik Software