Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!

UTECH

Львов, Тернополь, California, Illinois

Пропрацювала в Utech 1,5 року. Враження від компанії залишились дуже приємні. Радувала відсутність бюрократії та відкритість до діалогу. В компанії дослухаються і цінують особисту думку кожного з працівника та шукають компроміс в вирішенні спірних питань. Подобається, що фірма постійно збирає і враховує фідбек працівників, серйозно планує свій розвиток.
Також, хочу відмітити, чудово налагоджені внутрішні процеси та професійний менеджмент. Тут немає проблеми швидко організувати і реалізувати щось на перший погляд неймовірне. Utech цінує ініціативність, підтримує в нових починаннях і заохочує відхід від шаблону в роботі. Тут ніхто тебе не обмежує у використанні чогось нового : «Хочеш спробувати? Давай! Utech допоможе.».
Компанія зацікавлена в особистому та професійному розвитку кожного з своїх працівників та всіляко мотивує і сприяє цьому.
В Utech добре відпрацьована і поставлена корпоративна культура. Тут цінують роботу кожного працівника і не нівелюють старань щось змінити або покращити.
Рада, що довелось попрацювати в Utech. Творчої наснаги компанії та досягнення поставлених цілей.

Поддержали: Mari Drebot

Христинко, дякуємо тобі за такий позитивний фідбек!)

Працюю з UTECH більше року. Все досить лояльно та спокійно. В любій роботі час від часу виникають різні ситуації, тішить те що Ютек ставиться до таких ситуацій з розумінням. Радий що приєднався до цієї команди, успіху нам! )

Тарас, дякуємо і ми раді що ти з нами!)