uSoftware

Київ, Львів, Краків (Польща)

Дружній колектив та середовище висококласних професіоналів;
цікаві проєкти;
BOT (Build-Operate-Transfer) модель дозволяє працювати напряму з клієнтом без зайвої бюрократії та менеджменту;
заробітні плати вище ринку;
можливість працювати як віддалено так і з ультрасучасного та комфортного офісу.

In several weeks gonna be my first anniversary with uSoftware as an HR Business Partner. Currently, i’m working from two locations: Krakow/Lviv.
Highly delighted with my decision to join the team of professionals, experts and just amazing people!
During this year I’ve discovered a lot of new information, got familiarized with BOT (Build-Operate-Transfer) model, improved my skills and got new ones as well.
Friendly atmosphere, adequate management and great team are making my experience priceless.
Additional benefits as a MultiSport for Poland team members or medical insurance all over the world are a huge plus!
Different events, as online as offline are always on a high level.
uSoftware is unstoppable in their improvements and upgrades, and you can feel it everyday. Thank you for being so amazing company and letting others be a part of it! 🖤

Підтримали: Анна Капущак

Дякую компанії, що почала підтримувати мобілізованих працівників.

В компанії немає підтримки мобілізованих працівників. Коли вас забирають в ЗСУ можете і не заікатись про підтримку.

Підтримали: Vladislav Dvoretsky

В цьому є певна специфіка моделі B.O.T., в якій основні умови співпраці погоджуються між кандидатом і клієнтом, відповідно це стосується і підтримки мобілізованих працівників. Наприклад, клієнт ОК платити зарплату вище ринку, але не готовий оплачувати зарплату мобілізованим працівникам. Ми, як компанія United Software, кожного місяця витрачаємо певний бюджет на підтримку ЗСУ, і це також може бути і адресна допомога для мобілізованих колег, у форматі закупки амуніції і тд.
З деталями моделі можна ознайомитись тут: https://www.youtube.com/watch?v=dzQtZhO1XWI&t=1095s

Коли я почав тут працювати, то подумав, що десь так мабуть люди працюють в гуглі. Офіс — супер-класний! Люди мега-круті. Неймовірно приємно почувати себе частиною професіоналів.

Працюю у компанії вже більше року на позиції front-end developer. Великий плюс, що можна працювати з клієнтом на пряму. Дуже приємний та привітний колектив. Є можливість працювати як на ремоуті так і з великого та комфортного офісу.

Працюю майже рік, і маю лише найкращі враження.
Колектив приємний. Коли потрібна допомога, то всі готові помогти.
Також в силу звички хотів організувати робоче місце саме так як я звик, в чому мені навіть помогли.
Радий працювати тут.

Працюю в компанії вже 4 місяці і всім задоволений.
1. Хороший офіс і дружній колектив
2. Цікавий проект і висококваліфіковані спеціалісти
3. Додаткові плюшки допомагають насолоджуватися роботою (Страхівка, спорт...)
4. Гідна оплата праці
5. Працюєш як частина команди зі своїм рівнем відповідальності, а не як в звичайному OutStaff.
6. Можливість рости і розвиватися (Курси, англійська...)
Радий що зміг стати частиною цього колективу, надіюся дальше буде лише краще.

Северине, дякуємо за відгук. Ми теж раді, що ти з нами! Дальше — точно лише краще! ;)

Працюю тут на позиції Project Coordinator вже 10 місяців.
United Software дає можливість бути почутим і стати частиною чогось більшого. Transparency — однозначно найкраще описує модель роботи компанії, адже всі процеси тут відкриті. Можу сказати напевно, що в компанії працюють спеціалісти високого калібру, а найголовніше — однодумці, що допомогає компанії розвиватись у вражаючому темпі.
Дякую компанії за підтримку моїх ідей та ініціатив, за можливість спробувати себе в різних напрямках роботи. Я відчуваю свободу в прийняті рішень, довіру з боку компанії і чесність.
І звісно, окрім професійної реалізації, важливою частиною на робочому місці є атмосфера. Колектив дуже привітний, новий та вражаючих масштабів офіс, соц.пакети і постійна робота над покращенням всіх процесів та бенефітів.
United Software ви круті і я пишаюсь, тим що стала частинкою вашої команди❤️

Работаю в компании уже один год. Очень нравиться методика работы с клиентами, если вкратце то я как разработчик работаю с клиентом напрямую, являюсь частью команды, а это в свою очередь подразумевает полный набор плюшек когда ты работаешь в продуктовой компании, при этом у тебя есть возможность сменить проект (компанию).

Очень нравиться отношения в компании к своим сотрудникам, если есть возможность то всегда устраиваться вечеринки/корпоративы, учитывая что компания находиться во Львове, а я в Киеве.
В компании уже достаточно много сотрудников, при этом царит атмосфера семьи, где все друг-друга знаю. Менеджмент очень крутой, знаю всех лично и знаю как они относятся к своим сотрудникам.

Дякуємо за такий теплий відгук!

Дуже радує що є безпосередня співпраця і спілкування з клієнтом, в якому тебе підтримує компанія, прозорі і чітко налаштовані процеси, комфортний, великий офіс. Серед інших плюсів, окрім преміум соц пакету, відкритість менеджменту.

Підтримали: Yuliia MelnychukMariia Tsyhylyk

Вже більше 2 років працюю в USoftware і не маю наміру змінювати компанію) Є можливість працювати в офісі та з дому, та й проти роботи з тепліших країв ніхто нічого не має (лиш з замовником обговорити потрібно). Ніякого мікроменеджменту та додаткової бюрократії для працівників. Тому, якщо ви любите щоб вам вказували що і коли робити — не впевнена, що вам сюди. А от якщо ви надаєте перевагу можливості впливати на проект, бути проактивним та самостійно розпоряджатися своїм часом — ласкаво просимо. Окрім звичного соцпакету (страхівка, відпустка, лікарняні) є ще й інші переваги в залежності від проекту. Опис в попередньому коментарі «де потрібна допомога — допомагають завжди, де не потрібна допомога — не заважають працювати.» — просто в яблучко. Також нема ніяких лімітів по зп від компанії (лиш від замовника). Тобто ніхто вам не скаже, що ви не можете отримати підвищення бо не здали матрицю.
Отож, якщо вам набрид аутсорс, але працювати на одному продукті не ваше то Usoftware буде гарним рішенням.

Працюю в компанії майже рік на ремоуті . Були і великі проекти і стартапи , завжди знайдуть
для тебе цікавий і прислухаються до побажань . Допомога від команди майже 24 на 7. Є можливість реалізації потенціалу і тобі усіляко будуть з цим допомагати ! Модель компанії — якісний менеджмент , який є посередником між тобою і замовником . Компанія слідкує за виконанням обовязків по твому контракту і додає до цього усі неохідні бонуси. Як результат , це комфортні умови праці , з можливістю працювати як з офісу так і на ремоуті. Колектив який проводить незабутні вечірки . Бонуси від компанії та можливість розвитку з твоїми побажаннями !

Сподіваюсь що цей комент комусь допоможе отримати базове уявлення ,та долучитися до дружнього колективу United Software Solutions

Працюю в компанії вже півтори роки і весь цей час віддалено, тільки в гості забігаю. Проекти цікаві, постійна прокачка як хард так і софт скілів. Проводяться регулярні техтоки, де ти можеш і сам корисного дізнатися і своїми знаннями поділитись. Колектив — найс, команда на проекті сформувалася — взагалі цукерочка) Якщо є якісь конфліктні питання з клієнтами — все вирішується. Тобто, де потрібна допомога — допомагають завжди, де не потрібна допомога — не заважають працювати. В старому офісі було все необхідне оточене душевною атмосферою) В новому офісі був тільки за допомогою відеоогляду від колеги, та впевнений, що ще краще ніж було в старому. Бажаю компанії процвітання і росту. Щоб у рекрутерів опускалися руки коли вони бачили, що кандидат, якого вони хотіли переманити, працює в United Software

Попрацювавши в різних компанія і сетапах протягом більше аніж 8 років я дуже задоволений тим, що опинився саме у цій компанії. Про соц пакет, компенсації і «плюшки» говорити вже зайве, але якщо цікаво то тут все на хорошому рівні. Головне на мою думку це бізнес модель яку обрали засновники і цінності які вони несуть через свої рішення. Тут ви можете стати членом великої успішної компанії, і попрацювати в ідеальному середовищі з процесами, і так само можете стати учасником стартапу, де будете будувати процес самі і брати участь у важливих рішеннях. Круті корпоративні свята, як з розмахом так і офісні посиденьки не залишать байдужим нікого! Якщо для вас важливі цінності і відкритість у роботі, дуже раджу приєднуватись до нашої команди, і відчути на собі що ж таке працювати не в аутсорсі.

Юсофт — молодці. Прекрасний рекрутинг, легка та зрозуміла внутрішня політика, комунікації, хороший офіс (буде ще кращий скоро), плюшки, все таке. А головне — не аутсорс. Працюєш, як на продукті, але з повною підтримкою компанії за спиною.

Працюю і отримую задоволення:)

Працюю в даній компанії близько 9 місяців.
Компанія достатньо швидко розвивається, має велику кількість цікавих проектів.

Хороший колектив, комфортні умови в офісі ( кухня з різними продуктами, настільний футбол, теніс, кондиціонери, техніка ), гнучний графік роботи ( сам вирішуєш коли приходити на роботу ), також є можливість працювати віддалено.

Соц. пакет: страховка, уроки англійської з нейтів спікером, абонементи на спорт, 24 дні відпустки, компенсації.

Працюю на великому, цікавому, довготривалому проекті. В загальному радий, що тут працюю і є частиною United Software.

Працюю в цій компанії вже 5 місяців. За час роботи вже було багато челенджів, компанія має досить круті проекти, які допомагають вдосконалювати не тільки hard skills, але і soft skils.

Офіс крутий, нічого лишнього, тільки те, що потрібно для роботи ( зручні робочі місця, кондиціонери, техніка, кава і чай ) і відпочинку ( настільний футбол та теніс, PS4 ).
У компанії працюють різні люди,і це досить цікаво.

Ще дуже цінується те, що в компанії гнучкий графік, і ніхто не змушує приходити на конкретну годину, ти сам плануєш свій день.

За час мого перебування компанія набирає людей на різні позиції і це круто, видно, що розвивається і прогресує.

Соц. пакет крутий: преміум страхування, оплачується спорт, компенсації, 24 дні відпустки і 15 днів лікарняного.

Загалом я задоволений і радий бути частиною United Software :)

Величезне дякуємо! Надзвичайно раді співпраці!

Працюю тут близько 5 місяців. Договір підписував з німецьким продуктом, тобто дана компанія по суті дозволяє знайти роботу на пряму в проекті замовника. Така перевага не властива типовому аутсорсу в Україні, що є дуже цінним досвідом для мене, оскільки клієнт має можливість контролювати процеси.
USS показує дуже динамічний розвиток, тут повністю відсутні бюрократичні процеси, хороша зарплата, протилежність «галери» та смартовий топ менеджмент. Якщо виникають якісь проблеми/пропозиції — одразу знаходять шляхи вирішення.
У підсумку хочу сказати, що цілком задоволений тут працювати.

Хороша компанія, допомогли знайти роботу в німецькому продукті, офіс в центрі, страхування, компенсація, пакет на спорт.

Проходив співбесіду в Німецький продукт.
Рекрутер компанії USS сконтактувався зі мною і запропонував пройти співбесіду на позицію Product Manager.
Ми узгодили час і дату, жодних затримок чи перенесень не було. Співбесіду проводив СТО проекту Роман Сенів. (Культурний, відкритий та обізнаний чоловік)
Співбесіда тривала 1 годину, по завершенню домовилися, що по результатам зі мною зв’яжуться або нададуть фідбек. Через 2 дні я отримав офер і за місяць змінив місце роботи. Договір підписав напряму з Продуктом.
USS які мене привели на співбесіду, займаються лише забезпеченням соц. послуг та комфортом в офісі. В мій пакет входить картка Спортлайф преміум класу, страховка (вкл. стоматологію, масажі і тд), персональний бухгалтер. В офісі є все від йогуртів, фруктів, печення, кави, чаю — до пива, burn, морозива і шоколадок, які завозяться кожного понеділка.
Підсумовуючи, можу сказати, що
— продуктом та командою задоволений.
— USS забезпечує нашу роботу максимально комфортно.

Можуть призначити співбесіду потім перенести в останню хвилину і після цього — взагалі пропасти.

За новими обставинами — доповню свій попередній коментар.
З варіантів образитися на негативний фідбек чи врегулювати незрозумілості — хлопці вибрали друге. За, що їм моя повага та самі кращі рекомендації. З досвіду — не всі так вміють. Мені, напирклад не завжди легко після, наприклад, кодрев’ю, визнати та виправити помилки.
Що до самого самого інтерв’ю — чудові та грамотні співрозмовники.

Проходил собеседование на позицию ruby разработчика.
1) Собеседовал меня некий Роман Сенив, который, по крайней мере показался, довольно неприятным человеком. Весь разговор с позиции «Я царь, а ты г**но». Парень совершенно не допускает что кто-то может быть не таким умным, начитанным и просто чего-то не знать. С таким подходом, могу лишь пожелать ему и компании(а именно интервьюер является лицом компании в глазах кандидата) удачи.
2) Ладно бы все закончилось банальным «Мы вам перезвоним», но Роман сказал что нужно будет пройти еще одно, более детальное, собеседование с одним из его разработчиков, на что я согласился. По прошествии почти недели ни слова ни духа. На вопрос в скайпе менеджер просто перевел стрелки(типа «А че я? А я ниче. Это к Роману») а Роман сделал вид что не заметил.
В общем впечатления так себе, мягко говоря.

Підтримали: Roman Bylbas

Вакансії uSoftware