26 січня 2020 20:36

Maksym Kalashnyk, Front-End Lead в Uptech

Працюю в компанії трохи більше трьох місяців.
За цей період у мене підібралось три слова, з якими я асоціюю Uptech. Це свобода, люди та розвиток.

Почну зі свободи. Попри те, що організованість та менеджмент в Uptech на дуже високому рівні, в нас існує свобода у прийнятті рішень. Компанія дає можливість всім проявляти ініціативу та лідерські якості. Також думка кожного члена команди тут важлива.

Люди. Uptech — це креативна та дружня команда з відкритими й позитивними людьми, що мають життєві принципи, подібні до моїх. Всередині офісу панує приємна атмосфера, де відчуваєш себе частиною великої сім’ї професіоналів своєї справи, з якими без проблем можна поговорити не лише про роботу :)

Також декілька слів про розвиток. Тут кожен має все для розвитку: комфортні умови для продуктивної праці, веселий та дружний колектив, конкурентну заробітну плату, цікаві проекти з відрядженнями за кордон та сильних досвідчених менторів.
До речі, кожен співробітник може організувати лекцію, воркшоп, тренінг або хакатон.

Гордий бути частиною такої крутої команди! Завдяки позитивним відгукам від клієнтів, невпинному росту компанії та якості реалізованих продуктів я впевнений, що в найближчому майбутньому про Uptech знатимуть не лише в Україні, а й в усьому світі!!!

Підтримали:  Alina Kostenko Olga Galik Andrii Bas

Yay, Max, thanks a lot for such warm feedback! Glad you’ve joined our team and that we have an opportunity to work with you 🚀❤️