Працюю в компанії більш як два роки на посаді Sales Manager і досі вважаю, що це найкраща компанія в якій я працювала. В Uptech чудові цінності, тут дійсно цінують людей, є безліч можливостей для розвитку, відсутня бюрократія та дуже крута команда.
В цілому, мій досвід роботи в Uptech є надзвичайно позитивним. Компанія надає не лише професійні можливості для росту, а й створює культуру, де кожен працівник відчуває свою цінність і внесок у спільний успіх.

Підтримали: Yana Krupenia

Катерино, раді що ти з нами та дякуємо тобі за такі теплі слова! Радіємо, що ти частина Uptech команди ❤️

Два роки тому був на співбесідах у компанії
Рекрутер Аліна була дуже кваліфікованою та досвідченою, залишились приємні враження після HR інтервʼю.
Команда Андроід розробки, теж залишила хороші емоції.
У моментах коли не знав відповіді, то хлопці самі витягували на відповідь, давали підказки, аби побачити наскільки кваліфіковано я вмію вирішувати задачі із отриманої інформації від їх. Таке не багато де практикується, тому я рахую, що це є цінно, навідміну від «- не знаєш? ну то йдемо далі», що зустрічав у декількох інших компаніях.
Також сподобалась співбесіда з Engineering manager Артуром, поговорили про життєве і нежиттєве.
Після співбесіди рекрутер Аліна надіслала відгук, про моє технічне проходження співбесіди, що приємно вразило.
Тому залишись приємні враження та уявлення про компанію.

Підтримали: Dariia Voiedilova-Lisovyk

Вадиме, дякуємо за зворотній зв’язок! Це дуже для нас цінно!

Вже більше як рік, а точніше 1 рік і 4 місяці я працюю в Uptech QA Engineer. І обертаючись назад, розумію наскільки швидко плине час в компанії де працювати в кайф. Для себе я виділив декілька основних моментів, за якими у мене стався метч з Uptech: тут є чудові можливості для кар’єрного зросту, і це не просто слова, майже у кожного є pdp, лідершіп програма, тут кожна людина відповідальна за свою роботу, немає бюрократії та мікроменеджменту, прозора сітка зарплат, ти знаєш як тобі зростати та що для цього потрібно вміти та зробити. Ну і родзинка це — не побоюсь цього слова найкращий колектив! Тут тепла та дружня атмосфера, з взаємопідтримкою та взаємодопомогою на всіх рівнях)
Люблю Uptech та радий бути його частинною!

Жоро, дякуємо тобі за зворотній зв’язок! ❤️🙌

Всім привіт! Попрацювавши в Uptech вже більше 7 місяців, хотів би поділитися власним враженням про компанію. Отже перше що варте уваги, це цінності компанії. Це не просто слова, тут їх дійсно дотримуються, та роблять все можливе щоб як і працівнику так і клієнту було якнайкраще. Тут цінують кожну людину та надають все можливе для комфортної роботи.
Сама атмосфера в Uptech , я б сказав, сімейна та дружелюбна). Так, як я front-end dev, то для мене я тут бачу великі можливості для зростання як спеціаліста. Є менторство з крутими девами, knowledge sharing, system design meetings, code review, персональний план розвитку на рік та багато ще різних департмент активностей. Також Uptech постійно донатить на ЗСУ 💪. Дуже радий бути частиною такої класної компанії. Так тримати!

Як час плине! Юро, дякуємо за зворотній зв’язок! Так тримати! Разом до перемоги! ❤️

В компанії працюю 10 місяців, а маю таке відчуття, що набагато довше, оскільки тут дуже тепла атмосфера, круті люди і комфортне місце.
Про компанію дізналась набагато раніше і чула безліч приємних відгуків про неї, тож вже тоді захоплювалась Uptech.
Тут дуже турботливо відносяться до людей, вони — найголовніша цінність. Кожнен має можливість рости, має свій план розвитку і підтримку з боку менторів.
Добре налаштовані процеси роботи, документація та культура фідбеків. Досить велика та крута команда QA (manual + automation), де завжди можна багато чому навчитись від колег, отримати поради та допомогу.
Це однозначно класне місце для розвитку. А ще компанія розробляє та розвиває власні проєкти, + багато донатить на ЗСУ.

Лідо, клас! Дякуємо тобі за заворотній зв’язок! Разом до перемоги! ❤️

Працюю в компаніі трохи більше, ніж пів року, і кожен день відчуваю себе на своєму місці. В компаніі надзвичайна атмосфера, і щоб її відчути не обов"язково знаходитися в офісі.
Мені дуже імпонують цінності компаніі, Uptech — це про людей. Прозорість, турбота, підтримка, довіра, фокус на результаті, але при цьому з комфортними процесами для людей — все це про Uptech. Компанія відкрита до нових ідей, пропозицій, також особисто мені, як PM, дуже імпонує, що я можу адаптувати процеси під конкретні проєкти та команди, якщо це покращує нашу роботу.
В компаніі дуже круто розвинена культура фідбеків, ти завжди можеш звернутися за фідбеком, та надати його, це дуже крутий спосіб зрозуміти, що ти рухаєшся в правильному напрямку.
За ці пів року я відчула неймовірний буст — коли навколо тебе люди, які співпадають по цінностям і всі мотивовані на результат, це неймовірно надихає робити більше і краще.
Uptech — це той самий випадок, коли ти біжиш на дейлік з посмішкою на обличчі.
Неймовірна рада бути частною Uptech, це любов з першого погляду, яка стає сильніша з кожним днем <3

Олю, такі раді, що тобі добре з нами, а нам з тобою! More to come! ❤️

Нещодавно виповнився рік, як я доєдналась до тіми Uptech, тому вирішила поділитись своїм досвідом роботи у цій компанії.

Перш за все доєднуюсь до коментарів Ніка і Дарини, Uptech — це найкомфортніше місце роботи з неймовірними людьми💚

Турбота, підтримка від команди (це так цінно, гайз🫶), можливість розвиватись у професійному плані (персональні плани розвитку, регулярні фідбеки, дизайн детеншени — це взагалі космос для дизайнера).
Цікаві проекти, які покликані робити життя людей кращим, і це ще один з величезних плюсів Uptech, адже компанія не бере в роботу перший ліпший проект, а обирає компанії, цінності яких співпадають з нашими.

Тому хотіла сказати лиш одне — дякую за можливість бути частиною Uptech💚

Сашо, дякуємо тобі за такі теплі слова! Раді, що ти частина Uptech команди 💚🙌

Uptech — моє найкомфортніше місце роботи.

Тут відчувається, що всі процеси організовані з турботою про співробітників. Дуже тішуся, що можу слідувати цьому принципу у своїй роботі — створювати класні, корисні та зручні речі для команди.

До того ж я самостійно будую свій графік роботи, маю свободу у вирішенні робочих питань та можливості розвиватись професійно.

Відзначу, що я ніколи не втрачала відчуття підтримки з боку компанії. Це стосується як робочих, так і життєвих питань.

Дякую, Uptech!

Підтримали: Andrii Bas

Дарін, ми дякуємо тобі, що ми знайшлися! Відчуваємо твою турботу, відповідальність та бачимо, як круто ти розвиваєшся! ❤️

Ми з Uptech разом вже майже 2 роки і я досі працюю з задоволенням.

Важливо, що в Uptech цінності — це не просто слова, які написані для галочки, а бачення, яке використовуєтся у всіх аспектах компанії. Для мене найрідніша Freedom & Responsibility — це коли тебе поважають, довіряють і прислухаються до твоїх професійних навичок.

Компанія, реально одна з найкрутіших, що є зараз на нашому ринку.

Підтримали: Andrii Bas

Лізо, коли в команді такі люди — реально в задоволення створювати разом! Дякуюємо, що поділилася зворотнім зв’язком! ❤️

Ми з Uptech уже разом уже 1 рік 3 місяці і 26 днів, але здається, що набагато-набагато довше. В компанію мене покликав друг, я погодився і не прогадав.
Перш за все, тут дуже круті люди, кожен з яких віддає частинку себе і вкладає її в те що ми тут робимо. За цей час я перейняв чимало знань і досвіду, а також я знайшов багато друзів! В нас навіть є своя футбольна команда і ми грали тричі на тиждень!
За час мого недовгого перебування, Uptech дав мені можливіть попрацювати в різних командах, побути ментором, прийняти активну участь в рекрутингу, пресейлах, зараз моя команда готується до участі в Uptechaton (типу Uptech + hackaton) де ми будемо розробляти додатки для допомоги Україні. Це все неймовірно прокачало мене, як розробника.
Ще одна з фішка Uptech — це team checkins, щодватижня ми з андроїд командою збираємось разом — ділимося знаннями, досвідом, мемами і взагалом весело проводимо час.
Вірю, що у мене з Uptech попереду ще багато яскравих моментів і вдячний за час проведений разом.
Uptech <3 <3 <3

Підтримали: Andrii Bas

Коляяяя, і ми віримо в багато кльових, цікавих і яскравих моментів в майбутньому. Дякуємо тобі за твій шалений ріст і небайдужість до своєї праці. ❤️

Рік тому, обираючи компанію, я читала відгуки на DOU про Uptech і було важко повірити, що тут все настільки круто і такі компанії існують. І ось, я вже рік працюю тут і можу сказати, що всі відгуки = правда на 100%. І навіть краще:)

Це найбільш людяна компанія, яку я зустрічала і тут хочеться працювати багато років. Що найбільше подобається:

1. Прозорість в усьому — в зарплатах, фінансових показниках компанії, роботі інших відділів, фідбеку.
2. People Ops виконує роботу дуже і дуже круто. Працівники забезпечені всім найкращим, в офісі приємно зависнути, зрозумілі процеси і загалом приємна корпоративна культура. Дуже класні івенти, спільні поїздки, змагання, тренінги — все завжди продумано до дрібниць і на високому рівні.
3. Цінності компанії — не просто слова, в усіх рішеннях та комунікації їм слідують. Люди дійсно у центрі всіх процесів.
4. Команда, люди. З ними весело, легко, завжди готові допомогти і при цьому сюди наймають крутих професіоналів, які люблять свою справу і роблять її якісно.
5. Продуктовий майндсет. Команда має свої успішні продукти та запускає нові. Тут відчуважться стартапна атмосфера — команди круто роблять discovery, діляться досвідом і за результатами дійсно цікаво спостерігати.

З кожним місяцем все більше впевнююсь, що зробила правильний вибір. Рада бути частиною команди!

Підтримали: Andrii Bas

Аню, як час плине! Вже 1 рік пройшов! Знаю, що нам ще є куди рости і що реалізовувати, але щасливі, що команді добре і ми рухаємося у правильному напрямку!

Коли постало питання вибору нової компанії, Uptech мене привабив своєю відкритістю, егалітарністю та загалом людяністю. За майже рік роботи тут можу сказати, що це справді не просто слова.

Тут немає задушливої бюрократії, незрозумілих обмежень для працівників, величезних ієрархічних ланцюжків. Ти спраді почуваєшся рівним серед рівних. Це дуже мотивує старатися краще, робити не для закриття тікету, а для користувача та себе самого.

Уся командна взаємодія в Uptech у мене завжди була на найвищому рівні. Наші дизайнери, бекендери, QA, усі — просто супер. Якщо є проблема — тобі допоможуть, якщо треба порада — дадуть відповідь, якщо є ідея — підкажуть як воно зі сторони.

Під час війни компанія теж проявила себе дуже круто. Допомагала з евакуацією та пошуком житла, виплачувала компенсацію наперед, зараз постійно донатить у ЗСУ.

Коротше кажучи, люблю Uptech :)

Підтримали: Andrii Bas

Олеже, радіємо тобі! Гріють душу такі відгуки, і надихають ставати ще кращими!

Працюю в Uptech протягом 9 місяців.
Комфорт роботи, як на мене, є найголовнішою рисою компанії. А саме, можливість роботи поза офісом, все необхідне обладнання і документи надсилаються поштою за потребою. Гнучкий графік. Мінімум бюрократії. Колектив, який завжди радий допомогти по будь-якому питанню.
Uptech працює над багатьма проєктами в різних сферах. Що, як на мене, також є плюсом, тому що досвід роботи з різними технологіями та у різних командах є безцінним. Також в середині підрозділів постійно проводиться обмін досвідом. Uptech однозначно є місцем для розвитку.
Я радий бути частиною цієї компанії.

Підтримали: Andrii Bas

Нікіто, раді,що тобі з нами класно! Дякуємо за зворотній зв’язок! 🙌

Майже 4 роки тому потрапив на співбесіду в Uptech, був приємно здивований підходом до хайрінгу і онбордингу. Також сама співбедіса була дуже крута, але, на жаль, досвіду тоді мав замало. У відповідь отримав дуже розгорнутий фідбек, чим також був приємно здивований.
4 місяціі тому, коли довелося знову шукати роботу, дуже зрадів, побачивши відкриту вакансію і вирішив спробувати знову. Підходи до хайрінгу, як на мене, за цей час покращились. І я за цей період нахапався досвіду, тому над прийняттям офферу довго не думав.
Нещодавно завершився онбординг. І за ці 3 місяці я ще раз переконався, що ще тоді, 4 роки тому, я не помилявся. Це дійсно дуже комфорте місце роботи з чудовим колективом, крутою атмосферою та шикарними процесами як на проектах, так і у компанії в цілому.

Підтримали: Andrii Bas

Сергій! Як все ж таки круто, що ми знайшлися! Раді тобі! Дякуємо за зворотній зв’язок!

З Uptech я більше трьох місяців і вже зрозумів, що це просто сказка. Молодий, веселий, професійний колектив, який завжди підтримає та допоможе, та в якому завжди знайдеться місце для гумору.

Підход до роботи та до кожного робітника дуже серйозний та якісний: разом з командую кожнен працює над своїми навичками, своїми цілями та знаннями. Завдяки об’єктинвій та констркутивній оцінці та фідбекам розумієш свої сильні сторони і як їх покращити та, звісно ж, слабкі сторони і способи їх посилення. Тут дійсно відчуваєш постійний розвиток.
В компанії все зроблено для того, щоб було комфортно працювати. До думок та ідей завжди прислухаються та йдуть на діалог, незалежно від твого досвіду та позиції.

Компанія працює над різними проектами (але головне що корисними та цікавими), де кожен може знайти щось нове для себе.
Тому я впевнено можу заявити, що Uptech це одна з топ компаній і як-то кажуть любов з першого погляду!

Підтримали: Andrii Bas

Макс, раді тобі в команді! Дякуємо за зворотній зв’язок, класні успіхи та професійність! ❤️

В Uptech уже рік і я в захваті від цієї компанії та досі продовжую приємно дивуватися та радіти що є її частиною. На це є декілька, важливих для мене, причин.

Свобода вибору та дій: кожен може будувати свій графік зважаючи на власні потреби та вподобання. Я легко можу виділити декілька годин на університет, і продовжити працювати в зручний для мене час.

Але, окрім цього, є чітке розуміння чого очікують від співробітників, які є напрямки та що потрібно для професійного росту. Створені усі умови для навчання та розвитку, кожен сам вибирає куди хоче розвиватися, які технології вивчати і, водночас, компанія забезпечує на це час та всі необхідні засоби. Також добре налаштовані процеси обміну знаннями в середині кожного департменту та компанії вцілому, що продовжує культуру безперервного навчання. До того ж, дозволяє пізнати процес розробки продукту з різних сторін.

Все побудовано навколо людей та для людей. Прислухаються до думок та бажань кожного, неважливо хто звертається, новачок чи уже досвідчений інженер, та неважливо до кого, тут усі рівні, цінують та поважають один одного. Проекти над якими працюють в компанії викликають інтерес, є різноманітними за стеком технологій та суспільно корисними. А найголовніше — цінності клієнтів перегукуються з цінностями компанії, тому працювати над ними — задоволення.

Прозорість компанії — одна з найголовніших цінностей. Кожен знає хто чим займяється, куди рухається компанія.

Життя компанії поза робочим часом — це круті традиції, випадкові зустрічі та активності, які зближають членів команди та створюють нові ідеї.

Підтримали: Andrii Bas

Настю, клас, дякуємо! Дякуємо, що ти є частиною команди та за зворотній зв’язок, це нас підсилює ❤️

Вже більше року ми знаходимся у відносинах з моєю гаряче любимою компанією та колективом і та любов за цей час стала тільки сильнішою. Просто фантастично, коли ти знаходишся у довготривалих відносинах і цей неймовірний вайб не стає слабкішим.

Аптек, це все що про фантастичних людей, це коли з першого дня усі і кожен окремо здаються тобі знайомими усе життя. Це коли робота у радість і ти топаєш у офіс із посмішкою на обличі. Хочу відмітити, що дуже кльово, що кількість людей не є великою, той випадок коли ти майже кожного хочаб раз бачив на власні очі і багатьох знаєш сам, чи працював на проекті, це дуже підвищує командний дух, відчуття єдності.

Мені дуже подобається, що компанія підтримує важливі для мене цінності, мотивує до подальшого розвитку та має прозорі підкапотні процеси, ти завжди розумієш що саме коїться у цей момент і які подальші плани. Окремо кілька слів про розвиток: компанія побудувала зрозумілий перелік очікувань для подальшого зростання, тобто ти маєш можливість легко зрозуміти, що необхідно щоб відповідати рівню джуна, мідла, синьора, що необхідно покращити щоб перейти на наступний рівень та збільшити компенсацію праці. Також на високому рівні ноледж шерінг у всіх його проявах, особливо на період адаптації у перші місяці роботи, you’ll never walk alone.

Я встиг побувати на різноманітних проектах, що для мене є дуже цінним. Ніколи сумувати, бо завжди змінюється проектний домен, є можливість доторкнутись до різних технологій, попрацювати у різноманітних командах, у тому числі інтернаціональних. Одним словом то любов.

Офіс кайфовий, де завжди є вже звична запашна кава та різноманітні чайочки, смаколики на будь який смак, фрукти... З супер крутих крайнощів то є душ, особливо круто коли влітку переміщаєшся вєліком і після необхідно привести себе до ладу. Та ще є ліжечка, де можна дати храпача якщо у тому є потреба. Аааа! Ще є супер круті домашні капці для усіх, круто якщо промочив ноги то можна з комфортом провести час у крутих тапочках поки кросівки підсихають. Що важливо для мене, підтримується культура сортування сміття, для того є усі необхідні умови.

На останок, Аптек визиває звикання, підсідаєш на нього з першої спроби. Ще у день першого знайомства, я зрозумів що то ван лав. Дякую за цей досвід, люблю дуже!

Підтримали: Andrii Bas

Льоша, в саме серце ❤️ Раді, що ти з нами, нам дуже пощастило.

Працюю в Uptech вже майже рік. Можу сказати, що це був «match» за першого погляду і з часом я все більше впевнююсь, що я зробила правильний вибір.

Дуже круто, коли в компанії є прозорі цінності. Я відчуваю, що ними живуть усі члени команди. Вони не придумані задля гарних титулів на сайті, чи задля зміни фокусу, щоб платити меншу зарплату.

Uptech це круті люди, які прагнуть якісно робити свою працю. Це підтримка, дружня атмосфера та прозорий фідбек. Це свобода, яку отримуєш в обмін на відповідальність з твого боку.

Що мені ще подобається: хоч Uptech є аутсор компанією, вона має продуктовий майндсет. Більшість проєктів виконуюсться внутрішньої командою з можливістью технічного та дизайн діскавері. Клієнти прислуховуються до нас, тому є можливість максимально використовувати свої знання й впливати на продукти.

Якщо підсумувати, то Uptech це місце де кожен член команди рівний і чий голос має значення. Максимальна прозора політика компанії. Проєкти, в яких можна розвиватися професійно. Чесна компенсація. Та найголовніше — Люди ❤️

Підтримали: Andrii Bas

Аню, дякуємо за твої теплі слова та зворотній зв’язок! Це так цінно! Значить все правильно робимо, далі — краще ❤️

Uptech is the greatest working experience I’ve ever had. This is the place where I feel not as a worker but as a team member with all abilities to bring new ideas, which will be heard, considered, and arguably applied in the company work.

Uptech is not about people for a company but a company for people. The Company provides a super motivating and convenient environment as for work but also for growing as the last one is one of the values we have here. Uptech has been improving and building its values over the years and continues to do so with a single goal, to make people happier and happier working in a strong team with great ambitions.

That’s why I love this company and believe that we will grow all the time and share our values among other employers in Ukraine and abroad.

Підтримали: Alina KostenkoIvanna KitAndrii Bas

Hey, Rodion. Thanks a lot for the warm words. Keep learning and growing. And hope we’ll launch one of your startup ideas as well some day ;)

TL;DR Uptech is one of the best places in Ukraine one can grow in, feel proud of his results and be surrounded by the most beautiful souls.

Long version:
Joined Uptech 9 months ago and waited a bit until writing a review to get rid of the rose tinted glasses not to sound too excited, nothing changed so far, except that glasses are gone and this is pure love at this point.

I feel cared about and know others do too. I feel like my opinion matters and any issue can be brought up and discussed. Uptech is about people and it’s all the small gestures everyday that makes it so. I’ve got all i need and if i ever needed smth for work it was delivered/taken care of almost instantly. I can work anytime i want, i can practice my English as all texting is done in a such way, i can join one of so many sports club we got here (basketball, football, squash, biking etc.), i can choose my growth trajectory and get literally any help from my mentor (you get one for free upon joining!), i can, i can, i can. Being a little selfish one can call Uptech a framework for his own growth, as growth opportunities come along with our company.

Strong mobile department with 10 devs for each platform? We got you. Regular department meetings discussing new in tech with occasional keynotes? We got you. Technically challenging projects ranging from move fast startups to billion dollars evaluated companies? We got you.

Transparency. You can join any meeting you want. You know exactly how salary review is done (spoiler: by your teammates!), you can take a look at your colleague’s growth plan (everyone has one here!) and reach out to anyone you feel like to.
You see company values in people’s behaviour, feel the product mindset vibe and get so inspired working here. Unique place, unique people. Don’t take my word for it, take a look at the green sidebar on the right or come for an interview and see it for yourself :)

Hey, Oleksandr. Thanks a lot for such a detailed review. I’m really glad you value and appreciate what we build here) Uptech is built for you to grow and build great products along the way! So leverage it to it’s full potential and change the world 🚀 Glad to be working together.

Uptech is the most people-oriented company I’ve ever worked in. The way your colleagues treat your personal needs here is amazing. I adore the values that this company has, not on the paper, but implemented in real life.
HR team always makes sure whether you have all you need for productive work. They supply the best equipment and do the cozy environment in office, create interesting teambuildings and parties and make even their own music radios and podcasts)

People-first approach, transparency, continuous improvement — all of these makes me feel safe and not stressed on my working place. For Project Manager having the feel of freedom during the day is precious, and I’d say that here in Uptech, I can see that people cherish my time and my work. I can work whenever I want, I can make the breaks at mid-day and go to gym. I can start early in the morning, or finish late, whenever is comfortable for me.

In addition to the above, Uptech gives me an opportunity to participate in different sports activities: Football team (participation in competitions), Basketball trainings, Bike riding in group, etc.

The most detailed Notion Company page is the thing that can answer all of your questions: sick leaves and vacation policy (you can take it whenever you want), salary review guidance, educational and personal benefits, the process of giving feedback, huge library of useful articles and books — this all stores there, written in details and gives you the fullest understanding of how things work in Uptech, which is simply awesome and makes you not asking weird and awkward questions. But... there are no awkward questions in Uptech team at all.

Mike, thanks a lot for such a detailed and warm review. My heart melts reading your comment, and motivates to grow Uptech and make it even better. Thanks for joining us on our mission to build great products!

I joined Uptech 8 months ago and I can confidently say that this is the best place I’ve worked at.
Awesome team, no bureaucracy, amazing projects, everyone is proactive and eager to help, all communication is in English, and lots and lots of stuff that just make you proud to be a part of this team.
Honestly, it feels like a huge family having fun and working on amazing stuff. ❤️

Hey, Danylo.
Thanks a lot for your warm feedback. Really appreciate it ❤️❤️❤️
Glad to be working together, building great products together, and having fun together) Only the sky is the limit)

Работал в компании около года и, оборачиваясь назад, могу смело утверждать, что ребята находятся в 10-1% топа украинских компаний.

Основатели — приятнейшие люди, которые сохраняют и приумножают этот теплый вайб на все процессы происходящие в их командах. Только титанических масштабов работа и дисциплина Андрея и Димы могла такого достичь. Все организовано прозрачно и банально просто, никто ничего не скрывает (включая все доходы и расходы компании, что публикуются каждый месяц)

За счет филигранно отточенной репутации, принимаются только лучшие проекты и самые адекватные заказчики без всяких казино и тд. Работается плавно и без овертаймов, а команда нацелена на повышение квалификации, чему еще и способствует многие постулаты компании.

крч, 9/10. есть сомнение соответствия зп с рыночными стандартами, но в основном — прочный топ. (ушел пр личным причинам, которые к компании никакого отношения не имеют)

I have been working in Uptech as a Backend developer for 3 months. Of all the companies I have ever worked in, Uptech is the best place to develop and improve myself in different directions. In addition, I really like the fact that I have a flexible work schedule and I can control work time myself. Everyone who works here is very open and wants to share knowledge with others, so the company has a really friendly atmosphere. So I am really happy to be part of such a wonderful team and create inspiring things together!

Підтримали: Alina KostenkoOlga GalikAndrii Bas

Hey, Svitlana.
Thanks a lot for your kind words! Appreciate it a lot, and glad that you joined our team. It’s a pleasure working together) Let’s keep building cool things together)

Працюю в компанії трохи більше трьох місяців.
За цей період у мене підібралось три слова, з якими я асоціюю Uptech. Це свобода, люди та розвиток.

Почну зі свободи. Попри те, що організованість та менеджмент в Uptech на дуже високому рівні, в нас існує свобода у прийнятті рішень. Компанія дає можливість всім проявляти ініціативу та лідерські якості. Також думка кожного члена команди тут важлива.

Люди. Uptech — це креативна та дружня команда з відкритими й позитивними людьми, що мають життєві принципи, подібні до моїх. Всередині офісу панує приємна атмосфера, де відчуваєш себе частиною великої сім’ї професіоналів своєї справи, з якими без проблем можна поговорити не лише про роботу :)

Також декілька слів про розвиток. Тут кожен має все для розвитку: комфортні умови для продуктивної праці, веселий та дружний колектив, конкурентну заробітну плату, цікаві проекти з відрядженнями за кордон та сильних досвідчених менторів.
До речі, кожен співробітник може організувати лекцію, воркшоп, тренінг або хакатон.

Гордий бути частиною такої крутої команди! Завдяки позитивним відгукам від клієнтів, невпинному росту компанії та якості реалізованих продуктів я впевнений, що в найближчому майбутньому про Uptech знатимуть не лише в Україні, а й в усьому світі!!!

Підтримали: Alina KostenkoOlga GalikAndrii Bas

Yay, Max, thanks a lot for such warm feedback! Glad you’ve joined our team and that we have an opportunity to work with you 🚀❤️

Uptech it all about the people and for people. Creative environment and professionals around you create a culture of constant growth and self-development. We are building the team in such a way that everyone really cares about the products that we are building and not treat it as just a job so that we could bring more value to the world.
I had a chance to join the team among one of the very first teammembers so I was able to observe the evolution of the team. I’m really happy to be a part of this amazing team.

Підтримали: Alina KostenkoAndrii Bas

Actually — the very first team member (except founders) at Uptech 😉))
Thanks for staying with us and for shaping our team and culture! You rock, man!

Отправил резюме, но получил какой то невнятный отказ, что у вас «нет вакансии которая подошла бы под мой опыт и навыки». Но при этом в резюме указан коммерческий опыт больше года, а навыки совпадают практически один в один. Значит причина видимо в том что уже нашли более подходящего человека? Почему тогда ответ был такой? Буду рад если кто нибудь прояснит ситуацию. Спасибо и удачи :)

P.s: Пишу об этом сюда чтобы люди с идентичной проблемой смогли увидеть ответ.

Здравствуйте, Иван. Первый этап рассмотрения кандидата на позицию у нас — CV и GitHub review. По результатам просмотра резюме мы отправляем стандартный комментарий при отказе. К сожалению, из-за большого колличества кандидатов на этом этапе мы не можем предоставлять расширенный отзыв. Мы понимаем, что это не лучший вариант обратной связи, и мы уже в процессе улучшения данного процесса.
Мы благодарны за ваш интерес к нашей позиции. Расширенный фидбэк мы вышлем вам на почту.

В компании Uptech созданы все современные условия для комфортной работы. Компания активно растет в количестве и способствует росту сотрудников. Для меня важным фактором при выборе компании являлись — внутренняя культура и философия компании, которые полностью соответствуют моим убеждениям и ценностям в жизни. Собрана команда из молодых квалифицированных специалистов в своей области.

Плюсы компании:

— Возможность карьерного роста;
— Вдохновляющая среда и комфортные условия работы;
— Возможность развиваться;
— Техническая и финансовая поддержка;
— Открытость и честность;
— Возможность влиять на внутренние процессы компании;
— Гибкий график;
— Высокая экспертиза в своей области;
— Достойная заработная плата.

Hey, Oleh! Thanks for joining Uptech and creating awesome design with us) And for taking an active role in the company life!

Uptech is the best team I had so far. I’ve joined more than year ago and still feel excitement and joy to work together. At Uptech we have awesome clients from Unicorns to seed startups, different domains and ability to learn fast. The most I love is a transparency and guidance. Thanks Uptech for making it happen in Ukraine❤️.

UPTech is not less than fabulous place to work
I’ve joined the team 2 years ago and during this time had a lot of opportunity to grow as a developer
Team members create great, inspiring atmosphere where freedom and expertise are appreciated
It is a pleasure to be a part of the team 👍

Підтримали: Alina KostenkoAndrii Bas

Thanks for the feedback, bro! It’s a pleasure working together!

3 months with Uptech, tons of fun, awesome clients and team that feels more like a family. Keep it awesome guys, proud to be a part of it ❤️

Підтримали: Alina KostenkoAndrii Bas

Thank you, bro! We’ll keep it awesome together!

I’ve joined uptech 2 years ago.
It’s unique place where freedom, mutual understanding and love reigns

Підтримали: Alina KostenkoAndrii Bas

thanks for joining us and for creating our team together ❤️

Uptech is the best place for people that want to make world a better place through software. Everyone here cares about a stuff they do and is proud to be a part of the team.

— Uptech puts people first, any issue can be brought up and discussed;
— everyone in the team carries company values and culture, it’s a pleasure to work with such people;
— Uptech gives the freedom to choose the best way for you to bring a value for the company;
— company cares about team professional growth, for example members can use 10% of their working time for self-development and learning;
— projects are really nice fun and impactful.

I’m happy that I’ve joined Uptech 3 years ago. Since then, the company has gave me a lot of opportunities to grow and become a person, I’d never thought I’d be. Thank you for that!

Hey, Arthur! Thanks for your feedback. We’re so lucky to have met you in 2016 and joined our forces! You shaped and influenced our team a lot since 2016, and helped us tremendously build what we have now at Uptech! Thank yo for that! ❤️

I’ve joined Uptech 2 years ago and for sure I can say that this company is a dream place to work and grow! The team is a family with common values and aspirations, where everyone’s thought matter. The company always gives different opportunities to grow as a cool specialist and share your knowledge with others. And there are a lot of other great advantages that Uptech has.
I’m so thankful and happy to be a part of Uptech❤️

Підтримали: Andrii BasArthur Myronenko

Thanks for creating this awesome atmosphere at Uptech, for your great contribution as a developer^ and for being so cheerful and making all our team members smile))

A couple of months ago I joined Uptech and began my journey. So my impressions are below.

Firstly, I want to mention that Uptech charmed me from the beginning, I mean the whole recruiting process. It was a unique and enjoyable process for me to participate.

Secondly, the people the company are so kind and intelligent. Evermore ready to support you, give you advice and help you become an active member of the IT community.

Thirdly, It is a motivating, comfortable work atmosphere there (like for a flexible time). Are you tired? Take a rest, join snacks on the office kitchen and talk with mates. Join games, parties or other events.

Lastly, there are so much to write about, but it will be a limitless review. Definitely, I will recommend you to join Uptech. Be part of the magnificent team that I ever have seen.

Hey, Yaroslav! Thanks a lot for your detailed feedback! And thanks for being an active member of Uptech, we value your contribution as a developer, weekly host organizer, android enthusiast and much more! Glad to have you onboard!

Uptech is a unique space, where we’re developing really good products! Values inside the company are great and each team member could find a lot of opportunities for self-development.
Proud to work here and be part of such a cool team!
Peace! Love! Uptech 🚀

Підтримали: Alina KostenkoAndrii Bas

Thanks for the feedback, bro, and for contributing to our team 🚀!

Uptech is a really special place to work at, with a great culture that let’s you have freedom with responsibility and gives you a lot of opportunity to grow.

Підтримали: Andrii BasArthur Myronenko

Thanks for the feedback, bro! Glad to be working together!

I’ve joined 2.5 years ago, UPTech is a very nice company that has a good culture and opportunity to grow. <3 <3<3

We’re very glad to be working together, bro! You rock! 🚀

Really wanted to join this team in their beginning, but failed then. Now I’m working with Uptech and I am so pleased that everything I imagined about this company is true. Cool people, cool projects and the best working environment!

Підтримали: Alina KostenkoAndrii Bas

Glad you didn’t lose the enthusiasm and finally joined our team! Love working together! 🚀

To warm up this review, I need to say, that I work here for almost 5 months. Yeah, not a lot, but need to say that it is best 5 months in my career. I found here a lot of great and professional people, who has a common vision — to improve this world. Uptech shows me, that people are driving force, which in best working conditions can achieve all setted goals. Values of the company are great and clear, so I am glad that can contribute to projects and understand why I do this. Uptech definitely rocks!

Підтримали: Alina KostenkoAndrii Bas

Thanks for the feedback and for contributing to our team! You rock! Happy to work together!

UPTech is a friendly and cohesive team that gives you the opportunity to grow every day ♥

❤️❤️❤️

Almost a year ago I joined UPTech and I’m sure it was a right decision. Big team with its own values and principles which are very close to me. Happy to work here! ♥

Happy to be working with you as well)

I’ve recently joined the UPTech Team and would like to tell that company’s onboarding approaches are very cool and clear — new team members quickly get acquainted with all the company policies, as well as its values and common vision. It’s a pleasure to be a part of such a great team who consists of young motivated experts!

Glad to have you onboard)

A great team with great intentions. This is a good chance to develop both working skills and personal skills

Thanks, man!

I am proud that I’m working in such a great company! Freedom and responsibility is a wonderful principle!

Thanks for contributing to it)

Happy to work here! Great Company, friendly team, nice office and cozy atmosphere :)
A company gives you not only a possibility to grow and learn but also having fun with your teammates.

Yay, we do! Fun is an important part of building a cool team)

Cool team, great opportunity to grow not only as professional but as a person, interesting tasks and projects, freedom and responsibility — that’s all is Uptech.

Thanks, man!

You are great, guys! Proud and happy to work with you!
Uptech in <3

Amazing team. Happy to be part of this company!
If you are smart, proactive, self-manageable person then UPTech team is the best option for you!

Thanks for being with us)

Friendly atmosphere, amazing culture, great benefits, good opportunity to learning new technologies, awesome people!

yay, thanks for the warm words!

Working in UTPech = doing what you love. There is no competition inside the team, no gossips or talking behind somebody’s back. The team is friendly and open-minded, we spend time together not only at work but in free time as well. I love that the company is flexible to employee’s needs, and in return, we are responsible for completing our tasks. UPTech offers a comfortable environment with plenty of growth opportunities.

Підтримали: Alina KostenkoAndrii Bas

Thanks for the warm feedback! Glad to be working with you!

Отправлял вам на днях резюме на позицию Android developer. Там с ссылками вышла накладка небольшая. Извиняюсь.
Вот ссылка на резюме с валидными ссылками
goo.gl/dxt3mM

Вважаю, що мені пощастило потрапити в Uptech. Нарешті я знайшов місце де можна випробувати свою проактивність, можливість розвивати бізнес та лідерські навички. Це місце дійсно підходить тим, хто відповідальний, не потребує пінка, контролю та вміє себе мотивувати сам. Uptech для тих хто ставить розвиток себе, команди на перше місце.
Якщо ти сильна особистість, то я б залюбки з тобою попрацював би!

Well, it is definitely a special place where each person feels its weight. Here you may be involved in company’s cultivation by suggesting your own ideas and improvements in any area. You may set your own goals and will be encouraged for taking challenges, thus you will be able to grow constantly. I have met some great people here that inspire me every day. UPTech <3

UPTech is a great combination of Professionalism and Culture, where you will find a great team work and collaboration, constant and honest feedback on work you’ve done and appreciation for the successes you’ve achieved.
You will love to work at UPTech if you consider yourself as a responsible, self-manageable and dedicated person.
I would recommend to join our team if the info above appeals to you.

Thanks, man. You rock! It’s a pleasure working with you!

I can say that UPTech is a great team for great people. If you are intelligent, proactive and strive to learn something new — it’s the best environment to improve yourself and gain new skills.
The atmosphere in the team is very friendly and they treat you like a part of their family.
I would highly recommend talented young people to try your chances at working in UPTech Team.

Thanks for the warm feedback) You rock!