В UpTarget вже майже 2 роки. Від співпраці лише позитивні враження. Йшов на позицію Manual QA в ізраїльську компанії, яка займається розробкою продукту для розпізнання мови для людей з проблемами мовлення. Проект справді цікавий, команда згуртована, швидко влився в колектив. З самого початку працював майже повністю віддалено, з відпустками, відпрацюваннями і лікарняними все ідеально, СЕО і менеджмент завжди йдуть на зустріч. По винагороді ніяких нюансів чи затримок не було за весь час. Атмосфера в офісі дуже дружня, умови праці комфортні + зручне розташування самого офісу в Черкасах. Безліч приємних бонусів, святкувань і вилазок на природу, окремі презенти для дітей працівників на свята.

Пропрацювавши на проекті трохи більше року вирішив взяти паузу і частково зайнятися самоосвітою з можливістю пізніше влаштуватися на якийсь із проектів компанії. Мені пішли на зустріч, і через деякий час (близько 5 місяців) зміг повернутися на проект на позицію Automation QA, де зараз продовжую працювати.

Після початку вторгнення росії компанія всіляко намагається підтримувати кожного члена команди, при необхідності допомогти з релокацією, вирішити специфічні фінансові питаня та і просто бути на звʼяку, так як чимало людей змушені були розʼїхатися по країні, чи виїхали за кордон. Черкаський офіс повноцінно працює, і приблизно половина команди залишилася на місці. Надіюсь в найближчому майбутньому війна закінчиться нашою перемогою і ми зможемо повернутися до звичного ритму життя. Всім мирного неба!

Підтримали: Maryna Demchenko

Віталя, дякуємо тобі за відгук! Віримо в перемогу! Слава Україні!!!

Проходив тут співбесіду на позицію Frontend developer. Для мене це був найприємніший досвід проходження інтев’ю.
Найбільше сподобалась технічна частина — це була просто розмова менш і більш досвідченого розробника, після якої я пішов з більшими знаннями ніж прийшов.

Підтримали: Iryna GovorukhaMaryna Demchenko

Дмитро, дякуємо за фідбек. Це круто, що стали корисними один одному, дякуємо за приділений час!

Сотрудничаю с компанией удаленно более двух месяцев.
На предыдущем месте работы я, также, подключался из дома, но так было не всегда — начинал я с работы из офиса.
Пройти обучение и влиться в команду, будучи полностью на удаленке, для меня сравни челленджу, сам я из Днепра.
Мне нравится, что тесное сотрудничество с заказчиком началось еще на этапе собеседования, в ходе которого я смог обсудить все условия дальнейшей работы, задачи, а также найти общий язык с командами из Израиля и Черкасс.
Могу сказать, что наши договоренности с заказчиком соблюдаются, у меня гибкий график и я могу начинать выполнять свои задачи в удобное для меня время. Также хочу отметить, что сотрудничество началось сразу, без тестового периода.
Кроме того, мне нравится позитив компании в целом и помощь в решении любых, связанных с работой, вопросов :)

Підтримали: Iryna GovorukhaMaryna Demchenko

Руслан, спасибо за отзыв! Это круто, когда предварительные договоренности и ожидания оправданы. Верю, что дальше будет также успешно и комфортно, до встречи в Черкассах)

Работаю в компании Uptarget.co уже больше чем пол года. Это моя первая работа в сфере IТ, по этому хочу поделиться своими первыми впечатлениями.

Я работаю графическим дизайнером, но давно думаю перейти на UI/UX дизайнера. Так как давно думал об этом, решил поделиться на 1×1 с Альоной (СЕО компании), и теперь она пробует найти клиента, с которым мы можем начать проект от начала и до конца. Так что в плане смени деятельности не понаслышке знаю, и знаю что есть ребята в компании которые переходили с одной позиции на другую, и в этом есть большой плюс.

Насчет работы удаленно или на офисе, офис находиться в центре города, все что тебе нужно в пешей доступности от офиса. Современные реалии Ковида ограничивают, но вы можете выбрать где работать, на офисе в дружной команде или дома, или удаленно путешествуя заграницей. Команда всегда поддержит и поможет тебе где бы ты не находился и если ты с чем-то не справляешься.

Мне нравиться, что компания проводит разные активности, начиная от еженедельного просмотра фильма (для повышения английской языка), до празднования разного рода праздников (как для деток, так и для взрослых).
На своем примере могу сказать, что к предложениям, вас всегда выслушают, и чего вам будет не хватать для комфортной работы, максимально быстро постараются предоставить.

На этом пока что все, как только будут новые мысли, обязательно поделюсь ними.

Підтримали: Iryna GovorukhaMaryna Demchenko

Илюха, спасибо! Рада, что ты с нами ;-)

Я пропрацював в UpTarget.co 3 роки. Зараз перейшов на фріланс. Про компанію маю тільки позитивні враження.

Із всього хочеться виділити:
+ Офіс в самому центрі міста, відсутність економії на техніці, столах, і тп.
+ Можливість працювати віддалено.
+ Можливість зустріти сі-левел на, кухні біля кав’ярні, запитати поради та обговорити робочі моменти.
+ Атмосфера — завжди дружня, кожен підтрима’є та допоможе.
+ Прогрес. Основний мій професійний ріст відбувся саме тут, навчився майже всьому що вмію на сьогодні. Компанія без питань оплачує книги, курси чи конференції.
+ Свята. Івенти завжди сімейні, без алкоголю.
+ Бухгалтерія. Винагорода виплачувалась вчасно. За податки Ромі окремий респект: завчасно попереджував про єсв, єп та звіти. Плюс, коли я пішов на фріланс, допоміг розібратись як вести бухгалтерію власноруч.

Загалом все на позитиві, однозначно рекомендую!

Олежка, дякуємо за відгук! Завжди раді бачити тебе, забігай по можливості.

Оцінка компанії: 95/100

Проголосувало 14 співробітників