upSWOT

Працював в компанії upSWOT більше двох років. Можу поділитися тільки позитивними враженнями. Колектив дуже дружній та завжди готовий прийти на допомогу. Ти завжди можеш розраховувати на підтримку кожного навіть керівника.
Постійний розвиток проекту та завдання які допомагають розвивати як софт так і хард скіли. Компанія та керівники зацікавлені в розвитку кожного, постійно є на зв’язку та допомагають покращувати свою роботу.

Також окремо хотів би відмітити, що компанія дуже сильно опікуєтьмя працівниками і завжди старається покращити умови праці. Наприклад:
— страхування життя за рахунок компанії;
— оплата техніки яка потрібна для роботи;
— вільний графік
— чотирьохженний робочий тиждень
— безкоштовна англійська
І багато іншого.

Від себе хочу наголосити, що це дійсно правда. Адже оскільки мене мобілізували то компані ще довгий час підтримувала мою сім’ю фінансово виплачуючи зарплату та зберігає за мною робоче місце. Думаю це багато про що говорить.

В компанії чудові люди, чудові керівники які готові навчити вас всьому чому самі вміють. І тут ви зможете дійсно отримати досвід роботи в крутому стартапі який працює на американському ринку. Якщо хочете дійсно отримати безцінний досвід то вам в upSWOT.

Привіт! Вирішив чесно розповісти про своє знайомство з компанією UpSwot.
У грудні відправив відгук на Djinni на вакансію .Net розробника. Рекрутер була досить оперативна — відписала за короткий час з кількома питаннями. Опісля повідомила, що на цю роль в них є тестове. Я трохи сумнівався — не тому, що не хотів братися за нього, а через те, що у мене не було жодної розмови з рекрутером, як це буває зазвичай. Тобто навіть виконавши тестове, мені могли відмовити потім через англійську/soft скіли або ж мені теж могло би щось не підійти. Та все ж, опис мені здався цікавим та я погодився взяти тестове.
Скажу прямо — тестове було об’ємним, у мене зайняло десь три робочих дні, однак цікавим. Тим не менше, я його виконав і надіслав рекрутеру. І потім почалася гра в мовчанку. Спочатку я чекав два тижні на хоча б якусь відповідь. Це можна було б списати на святкову метушню. Десь після свят рекрутер мені написала дуже коротке повідомлення «ми вирішили рухатися з іншим кандидатом». Про тестове, що з ним не так, чим не підійшов я нічого. Я досить допитливий, тим паче, що ідеться про доволі таки багато мого часу, який я вклав. Тож вирішив запитати, чи можна надати більш розгорнутий фідбек. Рекрутер написала, що дізнається і напише (хоча, мені здається, що рекрутер і так повинна відразу дізнаватися, що не так з кандидатом й надавати грунтовний фідбек). Це було більше місяця тому і я не отримав свою відповідь.
Іноді таке стається, що рекрутер до тебе не вертається із фідбеком, це реалії. У цьому випадку вирішив все-таки залишити коментар на доу, адже 1)шкода свого часу (а його пішло багато) 2)застерегти інших від можливого розвитку процесів у цій компанії (а саме відсутності їхнього розвитку).
Тож думайте добре, чи вартує воно того. Всім дякую!

Доброго дня, Павло. Дякую за Ваш відгук та Ваш час на виконання тестового завдання.
Позиція, на яку Ви виконували тестове завдання, була Junior рівня та ми отримали багато резюме від кандидатів.
Наше спілкування з Вами випало на період відпусток, то ж фідбек з нашого боку зайняв більше часу ніж зазвичай. Зі своєї сторони, ми дякуємо Вам за Ваш коментар; 28 грудня лист з Feedback по завданню не відправився та завис на пошті в відправлених, сьогодні я Вам його відправила повторно.
Ще раз хочу подякувати Вам за приділений час і за те що розглянули нашу вакансію. Бажаємо Вам успіхів в подальшій роботі.

Хочу залишити відгук про свій короткий досвід спілкування з компанією в рамках процесу найму.
Подавалася на вакансію через публікацію на Djinni, перший контакт відбувся на початку грудня 2022р, зі мною спілкувалась рекрутер з агентства. Перший скринінг був пройдений успішно. З наступним кроком до мене повернулася вже рекрутер компанії, але лише в середині січня 2023р.
Далі була технічна співбесіда, а потім співбесіда з CCO&Founder.
Можу зауважити, що спілкування проходило в доволі дружній атмосфері, «зашкварних» запитань чи тестових завдань теж не було, рекрутер завжди була зі мною на зв’язку і доволі оперативно надавала фідбеки.
Під час спілкування з CCO (вже після 2х місяців комунікацій) мені повідомили, що вони не мають у своєму розпорядженні бюджету, щоб покрити мої очікування по компенсації, але вони готові запропонувати графік перегляду компенсації кожні 3 місяці, щоб річна сума збіглася з моїми очікуваннями. Під час цього обговорення CCO апелював до того, що треба довіряти один одному і тільки так можна побудувати подальші відносини. Тоді я ще повідомила, що паралельно маю ще один процес обговорення оферу з іншою компанією, поділилася з ними навіть умовами тих переговорів та що саме мене бентежить у їхній пропозиції. Мені дали час подумати.
Я повернулася до них з контрпропозицією з графіку перегляду компенсації та/або стосовно бенефітів на час випробувального терміну. Всі додаткові перемовини я вела з рекрутером компанії. Нарешті ми домовилися, що в п’ятницю я повідомлю своє остаточне рішення, бо такий термін мені на роздуми надала інша компанія. Рекрутер погодилася.
В п’ятницю я таки повідомила, що приймаю їхній офер, що довіряю тому, що вони виконають усі відкладені умови. Рекрутер радісно відреагувала та ми домовилися, що формальності вирішимо вже з понеділка. І яке було ж моє здивування, коли рекрутер написала мені в суботу, що їй терміново треба зі мною поговорити і це важливо в першу чергу для мене. І вона мені повідомили, що вони не будуть зі мною починати співпрацю, що по факту відзивають офер. Ось тут і закінчилася уся чесність, так і не встигнувши початися.
Для повноти картини хочу сказати, що рекрутер щиро вибачалася і казала, що це її помилка. Але факт залишається фактом, вони дочекалися моєї відмови від іншого офера, а потім відкликали свій.
Не хочу нікого заплямовувати, просто ділюся своїм досвідом.

Ольга, дякую за відгук. Завдяки йому ми станемо краще. Щиро сподіваюсь ситуацію з іншою компанією вдалось виправити.

Супер компанія, крутий колектив і цікавий продукт) Такі враження в мене залишились після роботи в upSWOT.
Компанія реально вкладає ресурси в своїх співробітників, не просто на словах:
— курси англійської, якщо ваша роль включає спілкування з клієнтом, то курси індивідуальні з нейтівом
— 4-дневний робочий тиждень :)
Сам продукт пронизує багато доменних областей і я підозрюю іх кількість буде тільки рости з часом. Тому якщо ви шукаєте цікавий продукт, де багато викликів, аналітики, нових технологій і експериментів, вам точно сюди.
Окремо хочу відмітити CEO компанії — це спеціаліст екстра рівня, у якого я набрався супер крутого досвіду, як в продажах і комунікації з клієнтами, так і в стилі управління)