11 травня 18:00
Не так давно працюю у кампанії. Пройшла одбординг, випробувальний і тому вже можу сказати, що компанія дуже подобається. З моменту контакту з рекрутером зрозуміла, що хочу бути саме тут. Умови праці, команди — все на вищому рівні. Рекомендую!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.