11 травня 18:00

Nataliia Korovianska, CRM в UPSTARS

Не так давно працюю у кампанії. Пройшла одбординг, випробувальний і тому вже можу сказати, що компанія дуже подобається. З моменту контакту з рекрутером зрозуміла, що хочу бути саме тут. Умови праці, команди — все на вищому рівні. Рекомендую!

Підтримали:  Єлизавета Нестерець

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Наталіє, дякуємо за відгук!
Це чудово, що знайомство з UPSTARS залишило у тебе позитивні враження ще з перших етапів. Бажаємо тобі класного досвіду та крутих проєктів у команді!