26 червня 2023 14:59
Працюю в команді вже 3й рік. За весь цей час встиг впевнитись в стабільності компанії, професіоналізмі технічної команди (як розробників так і QA). Компанія пропонує прекрасні умови розвитку і росту, а також купу бенефітів, ну і само собою — дуже комфортна робоча атмосфера.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.