UPSTARS

Київ, Варшава (Польща)

15 квітня 2023 17:05

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Раніше ви мали назву F3Nix (копія в web.archive.org за червень 2022 року).
Зараз у вас назва UPSTARS (копія в web.archive.org за лютий 2023 року).

Чи є можливість, після вашого перейменування, дізнатись юридичну інформацію про вашу компанію?

Очікую посилання на профілі компанії UPSTARS (F3Nix) на сайтах opendatabot.ua або youcontrol.com.ua

Підтримали:  Oleh Karmazyn Anastasiia Galina

2 коментарі

Ярославе, вітаю!

Дякую за ваш коментар щодо UPSTARS (раніше F3Nix). Завжди вітаємо будь-який зворотній зв’язок.

Так, ми провели ребрендинг у листопаді 2022 року, щоб відображати наші цілі та місію більш точно. Інформацію про цей процес та мету зміни бренду публікували в наших соцмережах.

Ми є B2B компанією, яка розробляє програмне забезпечення для сфери iGaming. На нашому сайті та профілях компанії на різних платформах, включаючи DOU, ми надаємо загальну інформацію про наші компетенції. Не зазначаємо юридичні реквізити, оскільки наш бренд має переважну значимість у сприйнятті та не повинен бути пов’язаний з конкретною юридичною особою.

Також, зазначу, що ми дотримуємось законодавства України, тому наші юридичні дані доступні відповідним органам інспекцій та реєстрів.

Як вже відповідали вам раніше, готові відповісти на всі ваші запитання (як і будь-якого іншого кандидата) під час співбесіди.