11 березня 2021 15:14

Денис Водотієць, Java Software Engineer

Всім привіт

Мав нагоду проходити співбесіду в цю компанію. (позиція Senior Java Developer)
[Понеділок] Все почалося зі звичайної розмови з рекуртером. Поспілкувались, кожен уточнив важливі для себе деталі. Відразу ж в той день отримав проміжки часу, коли можна пройти технічну співбесіду. Ще на початку нашого спілкування з рекуртером я наголошував, що маю пропозиції від інших компаній, тому маю жорсткі рамки, у межах яких зможу спілкуватися (до кінця тижня). Мене запевнили, що все буде добре.

[Середа]Співбесіда пройшла доволі вдало, були хороші запитання від інтерв’юерів, приходилось дійсно задумуватись, останнім часом рідко таке зустрічаю. Звісно, запитували й прості речі, але все було дуже добре структуровано.
Мій останній досвід виявився дуже релевантним саме для цієї позиції (стек технологій, проблеми з якими доводилось зіштовхуватись). Тому зрештою отримав повідомлення від рекуртера: «Я отримала дуже позитивний фідбек від команди) Вас готові запросити на фінальний етап»

[Четвер]Фінальний етап також пройшов вдало.
І відразу ж отримав повідомлення від рекуртера: «Маю інформацію що вам вже готують офер)».

І от тут почалось дивне затягування часу. Рекуртер весь час казала, що вже все узгоджено, залишилось отримати підтвердження від однієї людини.

Весь залишок дня у мене уточнювали деталі, чи все мені сподобалось, коли я зможу вийти працювати та інші речі. Весь час наголошуючи, що офер для мене на узгодженні. Та весь час уточнювали чи зможу я затягнути з відповідями по уже наявних пропозиціях інших компаній.

[П’ятниця] Наступного дня відбувались подібні речі, тільки тепер рекуртер ще й написала суму оферу, яка виявилась доволі хорошою (набагато вище середньоринкової на подібні позиції) і те, що щось там не вийшло і зможуть відправити мені пропозицію лише наступного тижня. Все виглядало дуже заманливо, але й були якісь дивні відчуття.

[Субота] Знову інформація про те, що щось там не вийшло. Фінальна відповідь буде ТОЧНО в вівторок.
[Неділя] Мене дуже просили не приймати офер від іншої компанії, обіцяючи, що у вівторок 100% буде вже їх пропозиція. (понеділок якраз був вихідний — 8 березня).

Весь наступний тиждень ЖОДНИХ новин не було.
І ось сьогодні [Четвер], через тиждень після того, як мені сказали, що пропозиція для мене узгоджена всіма і чекає лише одного підтвердження, я отримав наступне повідомлення: " у зв`язку з переглядом бюджету внесли зміни до hiring плану, тому позиція Senior Java Developer зараз на холді. Ми не могли цього прередбачити, тому вибачаюсь що витратили ваш час."

Можливо й дійсно щось подібне сталось, можливо й ні (вакансія досі активна).
Хочу, щоб всі люди, що проходять співбесіди в компанію Uproad знали, що подібна ситуація може статись. Підходьте до вибору компанії обачливо (особливо, коли маєте справу з подібними стартапами).

Денисе,
Дякуємо, що погодились на телефонну розмову та приділили нам час. Для нас дуже важливо, що ми змогли отримати ваш фідбек і проговорити ситуацію, що склалася. Ви відмінно показали себе під час проходження всіх етапів співбесід та справили дуже позитивне враження на нашу команду. Нам дуже шкода, що в підсумку ви отримали негативний досвід під час рекрутмент процесу. Ми докладемо всіх зусиль, щоб кандидати вчасно отримували максимально повну і коректну інформацію.