1 жовтня 2020 20:26

Karina Bulachek, Technical Recruiter в Binariks

В компанії практично рік — який пролетів доволі швидко. Чудова команда, дружній та веселий колектив. Люди просто неймовірні, і кожен захоплений своєю справою) Офіс мега комфортний, робочі місця зручні, ніхто не сидить у один одного на голові. Є велика кухня де можна відпочити, відволіктись та попити смачної кави, пограти в настільний теніс або PlayStation.
Не враховуючи крутих тімбілдінгів, корпоративів та звичних посиденьок (за це велике спасибі Наталі), є можливість відвідувати різні саміти чи курси, і звісно, англійська.
У нас піклуються про здоров’я, тому є медичне страхування, і бонус на інтерактиви (йога/зал і т.і.)
Налагоджено процес комунікації всередині компанії, завжди відкрито можна поговорити і обговорити робочі моменти, втілити власні ідеї.
CEO компанії — у нас це жива людина, яка намагається цікавитися кожним, завжди знаходиться на зв’язку і прямо розповідає про справи компанії. Це круто, оскільки завжди є бачення та розуміння того, в якому напрямку ми розвиваємося, які плани на майбутнє. Плюс — можливість повпливати на процеси з середини)

Підтримали:  Natalie Prystaiko