Мені не вдалось потрапити на роботу в Upplabs, але я б хотіла залишити свій позитивний відгук про процес спілкування з компанією. Найперше, що я хотіла б зазначити це те, що протягом усіх етапів зі мною спілкувались українською. Далі, компанія швидко дає фідбек, і вам не потрібно чекати два-три тижні на результати кожного етапу. Принаймні, так було у моєму випадку.
На посаду я не підійшла, тому що не мала усіх потрібних скілів, і мені про це сказали на етапі інтерв’ю з менеджерами, але підказали, що саме варто підівчити, і сказали, що я можу повернутись, коли здобуду потрібні знання.
Зараз я навчаюсь на курсах і сподіваюсь, що по закінченню зможу спробувати свої сили знову і стати частиною команди Upplabs.
На останок хочу додати, що це був мій найбільш людяний і професійний досвід спілкування. Дякую вам за це!

Поддержали: Anna DiachenkoIren Korkishko

Дуже дякуємо за відгук! Для нас це дійсно важливо.
Раді що спілкування з нашою командою дало вам поштовх для подальшого розвитку.
І сподіваємось, що в майбутньому, зможемо попрацювати разом)

Працюю в компанії третій рік і ось які враження:
— Проекти над якими працював/працюю дозволяють розвиватись в технічному плані. Якщо довго засидівся на проекті, то можна попросити, щоб перевели на інший і це відбудеться з високою ймовірностю.
— З/п конкурентна і можливі перегляди за умови зростання навичок.
— Відпустки і лікарняні присутні й без ніяких підводних каменів.
— Ремоут і гнучкий графік, залежить від клієнта. Менеджмент компанії не заохочує до овертаймів, щоб клієнти не звикли до цього.
Мене, як технічного спеціаліста все влаштовує.

Поддержали: Iren Korkishko

Працюю в компанії вже рік і всім задоволений.
Плюси: Адекватний і ефективний менеджмент, дружня команда, яка завжди допоможе у складній ситуації, цікаві і нетривіальні проекти, гнучкий графік роботи, ремоут, достойна оплата роботи і регулярний перегляд її розміру, постійний розвиток і кар‘єрне зростання
Мінуси: -

Поддержали: Iren Korkishko

UppLabs is a great example of a flat company that combines great professionalism and attention to every employee. The highlight of working for this agency for me is the flexibility of working hours and interesting tasks. The UppLabs team members are all professional, upbeat, and friendly, so I’m lucky to be part of them!

Поддержали: Anna DiachenkoIren Korkishko

Upplabs — це команда професіоналів з якою приємно працювати. Ти завжди можеш бути впевненим, що тобі допоможуть в будь-якому питанні і прислухаються до твоєї думки. Відкритість у комунікації, як з клієнтами так і всередині компанії, робить робочий процес дуже швидким та комфортним.
Компанія завжди відкрита до змін і розвитку, тому зацікавлена і в розвитку своїх співробітників.

Поддержали: Iren KorkishkoTonya Smirnova

Чудові люди і круті спеціалісти! Відношення до людей в Upplabs — цінність і скарб, якого бракує багатьом іншим компаніям.