Upland Llama Labs

Київ, Львів, Миколаїв, Польща

1 відгук

мала HR інтерв’ю на позицію QA Engineer в цій компанії. ми гарно поспілкувались з HR Людмилою, я сказала що перш ніж переходити до технічного інтерв’ю мені важливо знати про стейтмент компанії щодо виходу їх продукту з російського ринку.
Людмила сказала що уточнить цю інформацію та в кінці дня надасть відповідь. пройшло ось вже 9 днів але я так і не отримала жодного фідбеку. на жаль, в мене склалось враження що в компанії не цінують ні свій час ні час кандидата.

Підтримали: Vasilii Makogon

Добрий день, Маріє!

Нам дуже шкода, що склалась така ситуація. Перш за все, хочу сказати, що ми поважаємо кандидатів, тому безперечно, цінуємо їхній час. Команда HR завжди рада відповісти на абсолютно будь-які запитання, зробити повторний дзвінок, тощо. Проте, стався довгий робочий день, людський фактор, і ваше питання, на жаль, загубилось.

Стосовно вашого запитання, нам насправді є що відповісти:

Upland — американська компанія, яка працює глобально і сплачує податки в Америці.

Ми абсолютно повністю дотримуємося всіх рекомендацій/постанов стосовно санкцій та IP блокувань (детальніше тут home.treasury.gov)

Наша компанія є одним з найбільших донорів у Миколаєві та перерахували ~$200 тисяч на допомогу ЗСУ та ТРО Миколаєва.
Наше керівництво не тільки не зупинило набір кандидатів з України, а й збільшило кількість української команди на 27% від початку війни. При тому, при мобілізації за нашими співробітниками залишається не тільки робоче місце, а і щомісячна заробітна плата у 100% об’ємі.

Деякі посилання, що більше висвітлюють нашу позицію:
1. Facebook: www.facebook.com/...​505281024490729/?sfnsn=mo
2. LinkedIn: surl.li/cezli