UPG

понад 1500 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мав «щастя» пройти міні-співбесіду по телефону з HR-менеджеркою Іриною. Склалось враження, що дана особа взагалі мене не чула, зато видавала дивну інформацію, основану лише на упередженному ставленні. Хочу відмітити негативний тон Ірини з першої секунди спілкування та постійне перекручування слів таким чином, що це принижувало мою гідність та повністю перекреслювало мій досвід. Далі, Ірина назвала мої повідомлення їй у телеграмі та вайбері (від привітання до відправки резюме) спам-розсиланням. Не бачу сенсу в подробицях розповідати все, адже найгірше те, що вже зіпсована думка саму компанію, завдяки 5-хвилинному дзінку від Ірини. Бажаю вам набрати клієнтоорієнтовних менеджерів, які не будуть псувати репутацію свого місця роботи.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.