Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine

Unstoppable Domains

Працюю в компанії рік, і наразі всім задоволений. Гарний колектив, цікавий продукт, і мені пощастило потрапити в проект на тому етапі, коли є багато цікавих і унікальних задач, над котрими можна працювати. На свої очі бачу, як стрімко розвивається компанія і як команда поступово переходить з турбо-стартап режиму в режим із більш зваженим темпом, введенням кращих практик і процесів.

Як і в будь-якому великому продукті, в коді можна знайти legacy, із котрим може бути боляче працювати, але команда, включно із керівництвом, підтримує, коли виникає потреба щось відрефакторити або позбутися технічного боргу. Думаю, це важливо, аби робота не перетворювалася на вічні фруструючі гонки за новими фічами по полю залишених граблів.

Комунікація всередині команди цілком здорова, інколи не без тривалих дискусій по суперечливих питаннях, але завжди із приходом до консенсусу. Висловлюючи думки і фідбек, ніколи не стикався із зневажливим ставленням від когось із команди. При цьому, дійсно відчуваєш свою причетність до продукту і можливість впливати на його розвиток.

Умови роботи також гарні: зручний коворкінг в центрі Києва із окремим кабінетом для команди, є можливість працювати віддалено, і компанія забезпечує необхідною технікою. Що особливо приваблює, так це довірливе ставлення і автономія, відсутність мікроконтролю і безглуздої галєрно-бюрократичної культури. Як-от рахування годин приходу на роботу, обов’язкових лікарняних/довідок при хворобі, штрафів або іншого непотребу, з котрим стикався, працюючи в деяких не маловідомих українських компаніях. Також приємним бонусом є можливість комунікувати із частиною команди в США.

Радий, що знайшов компанію, в котрій із задоволенням пропрацював рік і хочеться працювати іще. :)

Поддержали: Katerina Furtak

Оценивать IOS программиста без единного вопроса по IOS и на основе кодирования игры на JavaScript — мягко говоря «плохой» подход.

Генри, добрый день! Во время технического интервью вам была дана возможность выбрать любой удобный язык программирования. К сожалению, скорость выполнения задач не соответствовала нашим ожиданиям к кандидату на позицию Senior Mobile App Developer.