Universe Group

Київ, Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр)

А я просто проходив повз і вирішив дізнатися більше про компанію. Глянув фото, подивився відео і найголовніше... почитав відгуки. Приємно коли навіть у минулому співробітники компанії так гарно пишуть про вас. Тож просто порадію за вас в побажаю смачного бусту. Так тримати!

Хочу поділитись своїм відгуком про компанію Universe.

В цій компанії я працюю вже більше 1,5 роки і жодного дня не шкодую про свій вибір.

Хочу розповісти що крутого я можу виділити про Universe:

— Universe це перш за все ЛЮДИ. Чому люди Caps Lock-ом — тому що це найцінніший ресурс в компанії. Відбір кандидатів відбувається дуже ретельно і тому кожна людина, яка приходить до нас додає свій внесок в загальний результат максимально потужно. А ще ми всі неймовірно один одного доповнюємо, помиляємось, вчимось та шаленими темпами розвиваємось.

— Дуже вагомим є внесок Universe в благодійність. Всередині компанії регулярно проводяться збори та аукціони на допомогу нашим військовим, а всі донати юніверсівців компанія подвоює!

— Плюшки, від яких кайфуєш кожен день — безкоштовне харчування в офісі, безкоштовна парковка біля офісу та медичне страхування.

— І ще про наш мерч — мерч в якому ти хочеш ходити! Гарантовано пів гардеробу юніверсівців саме він і займає.

Мені не вдалось дійти далі «бесіди» з Talent Researcher at Universe Karyna Berydze. Ще десь місяць тому знайшла вакансію Motion Designer на яку відгукнулась. Спочатку Karyna Berydze відповіла мені чітко на пошту, що очікування не зовсім співпадають, що є нормально і тут питань немає. Але через два дні Karyna Berydze знаходить мене на Джинні та пропонує на нову вакансію Junior Motion Designer. Я відповіла, що мені вже було відмовлено. Через деякий час я забуваю про цю ситуацію і багато де пропунується ця вакансія Junior Motion Designer. Після деяких моментів роботи над портфоліо я відкриваю ій контакти, але відповідь була неповна і після уточнення я отримала, що «Наразі ми не готові спілкуватися щодо цієї позиції. Але пропоную залишатися на звʼязку.» Вакансія була відкрита і після цього.

Підтримали: Anna B

Дарʼя, вітаю!
Перш за все хочу перепросити, що така ситуація склалась. Я цілком розумію причини вашого відгуку, адже одразу не надала повної інформації з приводу причини відмови.

Хочу також проговорити щодо нашого діалогу на Djinni. Я написала вам, адже через особливості цієї платформи рекрутери не бачать інформацію про ваш досвід та не мають доступу до вашого CV, портфоліо та не можуть переглянути історію спілкування. Така можливість зʼявляється лише після того, як автор профілю відкриває доступ власноруч.

Якщо підсумовувати, то ми відмовили вам спираючись на інформацію про ваші навички та навички в портфоліо, яких для нашої ролі на цей момент недостатньо. Але ми дуже швидко розвиваємось і не виключено, що в майбутньому у нас буде відкрита роль, яка потенційно могла б вам підійти. Сподіваюсь, що ця прикрість не стане причиною відмови в комунікації у майбутньому.

Окремо прописала вам розгорнутий фідбек в особисті повідомлення, який можливо стане вам у пригоді, якщо ви захочете прокачати свої навички! Успіху вам)

Нещодавно закрила випробувальний в Universe і готова поділитися враженнями)

1)Перш за все мене вразила і приємно здивувала доброзичливість кожного юніверсівця та дружній вайб до новенької людини (мене).
Усі готові допомогти та підказати і просто поспілкуватися під час обіду)

2) Бадді — не новий для мене досвід, але дуже класний підхід, щоб залучити ньюкамера до сошиал лайф компанії.
Для тих хто не знає, бадді — це коли в тебе є людина, переважно з твого відділу, що допомагає тобі освоїтись, підказує, коли необхідно, і просто виходить з тобою на каву )

3)Дуже сподобався формат рандом кави — бот в Слаку рандомно обирає тебе і твого(ю) коллегу та запрошує вас обох сходити на каву.
Таким чином ти маєш змогу познайомитись з колегами з різних напрямів, дізнатись більше про компанію та їх роботу)

4)Дуже швидко занурюєшся в специфіку компанії, продуктів тощо завдяки онбордингу та регулярним зустрічам по зрізу роботи компанії ( демо та епізоди).
Це дає змогу тримати руку на пульсі того, що відбувається у кожному відділі.

5)В мене класна команда та відділ, є міні-традиції як тім кава по четвергам, спільні обіди тощо.

Загалом, я сміливо раджу Universe, адже ця компанія не тільки про класну корп.кульуру, плюшки та безкоштовні обіди, а ще про чудових щирих людей, цінності, абмітні цілі та круті продукти!)))

Ось в п’ятницю ввечері мене занесло на dou написати свій відук про роботу в Universe. Тим більше, вже пішов 4-ий рік нашої співпраці :)
Що круто?
— В пріоритеті спочатку ТИ як людина, а потім виконання задач (цей момент компанія повністю підтвердила під час початку повномасштабного вторгнення). Тут моя безмежна подяка за те, що я та сім’я почувались в безпеці, за закриття зборів на ЗСУ ( тут був і наш з чоловіком збір на лікування друга — команда закрила його за 6 хв!!!)
— Завжди цікава робота ( я сама вшоці, але за 3 повних роки я не вила вовком через рутинні задачі ніразу) та адекватні цілі
— Відсутність токсику взагалі ( тут ❤️ рекрутинг та hr команді)
— Придумав щось класне -> розказав колегам -> посиділи подумали як це зробити -> реалізували :)

Мінуси:
якби був хоч один вагомий мінус — я б напевне працювала деінде.

Раджу юніверс як і новачкам в айті так і продвинутим менеджерам. Тут все динамічно і результативно. І нічого не об’єднує нас так сильно, як круті спільні результати , де кожний знає як на них повпливав :)

Я працюю в Universe вже трохи більше ніж 1,5 роки. За цей час компанія пережила багато викликів — тимчасовий релокейт на захід країни на початку повномасштабного вторгнення, роботу в укритті під час масових обстрілів, блекаути тощо. Але проходячи крізь всі ці труднощі, керівництво компанії не забувало, що є найголовнішим в цьому всьому. А найголовніше — це люди. Мене приємно вразило, як нас підтримували і досі продовжують підтримувати. Благодійні івенти спрямовані на збір коштів для військових, волонтерство, компенсація генераторів під час блекаутів — це тільки частина того, що мені вдалось зараз пригадати. Окремо хочу відмітити українізацію компанії, адже коли я тільки прийшла, всі внутрішні матеріали велись російською, проте після 24 лютого питання якою мовою мають бути наші внутрішні презентації та ресурси зникло. Корпоративна бібліотека поповнилась книгами про історію України, а російськомовне чтиво відправилось на макулатуру. Радію, що колись обрала працювати з вами!

Я пропрацював у компанії Universe на позиції Motion Designer майже 2,5 роки і був свідком, як компанія росте з 25 людей до 70 та з маленького стартапа перетворюється на велику успішну IT компанію.

За ці 2,5 роки я жодного разу не пожалкував про свій вибір. Це компанія в якій працюють надзвичайно круті люди, професіонали своєї справи. Компанія де можна рости і розвиватися, що надзвичайно важливо для будь-якого спеціаліста.

З початку війни Universe, допоміг перевезти всіх своїх співробітників та членів сім’ї на захід України, аби ми були всі в безпеці, а головне мали можливість працювати, коли по всій країні відбувалися скорочення та брак робочих місць, тоді не на словах відчувалося, що люди — найголовніше.

Я бажаю команді і компанії Universe успіху, а всім хто обирає місце роботи, можу з впевненістю сказати, Universe — це компанія, яка створить для вас усі умови для продуктивної роботи, де ви знайдете крутих друзів, а також матимете усі можливості для росту та розвитку.

Вадим, дуже дякуємо за відгук! Робота з тобою була в повному кайфі, успіхів тобі🔥 ти частина нашого Всесвіту!

Я приєднався до компанії ще на початку її становлення, в числі перших, тому було цікаво спостерігати за її розвитком та ростом. Протягом майже 3 років в Universe я жодного для не жалів що свого часу приєднався до команди.

Це не просто команда, це справжня сімʼя професіоналів, де кожен зацікавлений в створенні крутих продуктів, тому що це реально цікаво і розумієш що твій вклад в розбудову всього цінують. Максимально здорова і дружня атмосфера в команді. Круті та гнучкі підходи до процесів створення та розвитку продуктів.

Так сталось що одного дня наші шляхи розійшлись, але в памʼяті залишились лише найтепліші спогади про цих неймовірних людей, і зараз з приємною посмішкою споглядаю як круто розвиваються ті продукти яким ти разом з командою давав початок.

Так що Universe назавжди залишиться в моєму серці як щось дуже хороше і тепле ❤️. Бажаю команді тільки успіхів!)

Андрій, дуже дякуємо за теплі слова❤️
Ми були раді, що ти був частиною нашої команди та зробив великий вклад у розвиток наших продуктів! Дякуємо тобі!
Бажаємо крутих кар’єрних можливостей та нових досягнень 😎🚀

Не зважаючи на те, що не вийшло попрацювати з Universe, все ж хочу відмітити професійність HRів Юлії Громило, Ірини Кравченко та лід моушн дизайнера Вадима Москаленко. Дуже приємні люди, з якими було цікаво спілкуватись.

Не можу не поділитися випадком рідкісного хамства рекрутера компанії Universe (Genesis) — Irina Kravchenko яка на djinni позиціонує себе як Talent Acquisition Lead. Якщо це справді лід, я ще більше в шоці.
Суть історії наступна — я відправив пропозицію поспілкуватись щодо відкритої у компанії позиції і через деякий час(27.07.2022 у 16.53) отримав наступну відповідь -

«Микола, доброго вечора!

Дякуємо за відгук на нашу вакансію :)

Ми ретельно ознайомилися з вашим профайлом, наразі ваш досвід не зовсім співпадає з нашими очікуваннями, тому поки що не готові рухатися далі по позиції.

Удачі вам у пошуку вакансії мрії, бережіть себе та своїх близьких!»

Це вони(або вона) так ретельно ознайомились з моїм профайлом, що навіть обізвали мене чужим ім’ям. Я дещо здивувався, написав відповідь — що я не Микола, і якщо вже вони мене обізвали, то може хоч нададуть більше інформації щодо відмови, щоб я розумів над чим мені потрібно працювати надалі.
Сьогодні вже 2 серпня ні вибачень, ні інформації... Хто я такий, щоб переді мною вибачатися? На ринку ж зараз багато кандидатів. Я був щиро вражений таким відношенням, доки не отримав можливість прочитати статтю Genesis(а я так розумію Universe це дочірня компанія) про працівників що радісно працюють по 11 годин у день, та не ознайомився з іншими відгуками людей щодо цієї компанії.

Дякую богу що я чомусь не підійшов для роботи в цієї компанії та щиро співчуваю усім людям що в неї працюють. Якщо таке хамство процвітає на етапі відбору, можна лише здогадуватися, що коїться в компанії.

Михайло, доброго дня!

Хочу вибачитися, що сплутала ваше ім‘я у звертанні. Розумію, що це важливо для вас.

У нас дуже великий потік вхідних СV на цю позицію, ми намагаємося нікого не лишити без відповіді. Саме через це допустила помилку в транслітерації вашого імені. Окрім цього, на першому етапі розгляду резюме, ми не повертаємося з детальним фідбеком у разі відмови.

Щиро вірю, що ви знайдете команду, де зможете проявити ваш професіоналізм!

Чотири роки впевненості у правильному виборі.
Я приєдналась до Universe на позицію iOS розробника у числі перших, тому можу з упевненістю сказать, що бачила повне становлення компанії.
Для мене надважливим при виборі компанії є атмосфера. З самого початку вона була саме родинна та дружня, але амбітна, зі зрозумілим та прозорим напрямком розвитку — тільки вперед через спроби та помилки, але до результату. Так пройшло чотири роки. Сім’я виросла, проекти вистрілили, але атмосфера так и залишилася родинною. І все тому, що дуже велике значення віддається саме людським якостям співробітника — тут ви не зустрінете крутого, але токсичного спеціаліста.
Найцінніше — це люди. Це ще один важливий маркер. Коли почалась війна уся країна впала в стан невизначеності та шоку. Але не Universe. Те що компанія зробила для працівників та їхніх родин — це справжня мужність, стійкість, надійність. Спочатку безпека людей, потім адаптація процесів, збереження робочих міст, налагодження бізнесу, і звісно ж підтримка нашої країни, адже зараз саме стабільний бізнес є надважливішою складовою Перемоги.
Я дуже пишаюся, що мені довелося отримати не тільки шалений досвід у розвитку продукту, а й побачити на власні очі, що компанія зі справді важливими цінностями існує!
Зараз я йду у відпуску по догляду за дитиною, але зовсім скоро повернусь, щоб продовжити цей шлях разом. Люблю тебе, мій Universe❤️ Завжди залишайся таким надійним, чесним та справедливим!

Проходила собеседование на позицию Frontend developer. Очень понравилось общаться с рекрутером Юлей. Всё было на очень положительной ноте и остались приятные воспоминания. После общалась с Антоном и Ирой и поняла, что в компании все сотрудники положительные и приятные собеседники. Но так получилось, что мы с подругой продавались на одну и ту же позицию в Universe, поэтому я решила немного отступить и не сильно претендовать на место в компании. И не зря) Я в тот же день получила офер в другой компании, а моя подруга тут, поэтому я ни о чем не жалею) И желаю дельнейшего развития компании)

Проходил отбор на позицию Front-End Developer, остались только положительные впечатления от общения на всех этапах.
Первый контакт случился через рекрутера Ирину — был приятно удивлен глубиной вопросов во время созвона, акцентировала внимание на том, чем бы мне хотелось заниматься и насколько компания мне подходит по задачам.
На техническом интервью общался с тимлидом Лешей, понравилось что после него поделились развернутым фидбеком по сильным сторонам и зонам роста.
По личным причинам решил не двигаться на финальный этап, но на будущее не исключаю, что попробую свои силы снова)) Ну и рекомендую Universe для тех, кто хочет работать в сильной технической команде и с актуальным стеком.

Пришел в компанию два года назад на позицию Junior Motion Designer. Что я увидел в юниверсе? Первое и самое главное это то как сильные специалисты должны работать в команде. Тут не подавляется инициатива и индивидуальность, поощряется как горизонтальный так и вертикальный рост. Например, мне выделялись даже дни обучения, когда я мог целый рабочий дней потратить на изучение чего-то нового. Если вы сильны в каком-то узком, но интересном направлении вам могут предложить провести лекцию. В компании много развивающихся и уже состоявшихся проектов, есть вариант свича. Будьте уверены, тут ваше мнение будет выслушано и обсуждено.

Второе это гибкость. Компания молодая и потому постоянно пересматривается взаимодействие отделов и направлений развития. Новые, разумные идеи беруться на вооружение, тестируются и внедряются или отбрасываются. «Надо тестить» — девиз известный каждому юниверсовцу 😀

Отдельного упоминания стоят люди, которые стоят за всеми этими «сильными специалистами» и «профессионалами». Это крутые, многогранные личности с которыми можно случайно и на кухне на часик зависнуть и просто интересно поболтать на любом тимбилдинге)

Даю вам гарантию — юниверс останется у вас в сердечке 💖

1. Отличное место, если хотите профессионального роста. Для этого нужно будет быстро и много самостоятельно учиться, приносить ценность, быть инициативным.
2. Все руководители — классные профессионалы, которые могут передать полезный опыт.
3. Если кого смущает, что компания «маленькая» и «малоизвестная в итшных кругах» — не стоит переживать, это часть холдинга крупной ит компании. Как результат — довольно хорошо выстроенные процессы, кучу плюшек и надежность.

Компания быстро растет, поэтому часто ищет классных специалистов. Занимайте место на корабле.

Я приєдналась до Юніверс 11-тою, юним і голодним до знань і досягень маркетологом.

З того моменту пройшло 3 роки, я стала СМО і моя команда маркетингу (15 чоловік) уже більша за той Юніверс, в який я прийшла. За плечима 3 незабутніх роки стрімного розвитку, цікавих задач, підкорених веришин, побудованих з нуля процесів, провалів і безцінних уроків, і, що б там не було, підтримки команди і нашого СЕО.

Хочу щоб всі, хто читатиме цей розділ, а, значить, розглядатиме компанію як потенційного роботодавця, дізнались, що робота, де тебе чують, цінують, дають багато складних викликів і ще більше ресурсів і підтримки на їх подолання існує, і це наш Universe❤️

Проходила співбесіду на роль Strategy & Operations Manager.

Приємно вражена процесом рекрутингу від компанії.
Спочатку я відправляла резюме на вакансію Data Analyst. Хоч я і не підійшла на дану позицію, через брак досвіду та навичок, мені запропонували іншу вакансію, яка підходила, на думку спеціалістів, мені. Оскільки під час проходження співбесід мені необхідно було кудись їхати постійно, я не могла швидко пройти всі етапи відбору. Навіть просила відкласти терміни виконання ТЗ. Рекрутер завжди йшла на зустріч та готова були зачекати.

CEO дуже уважний до підбору кандитів та надав відповідний зворотній зв’язок. Під час розмови з ним наспівбесіді я побачила у ньому хорошого керівника, який знає, які люди йому необхідні у команді. Тому і бажаю йому знайти на проект саме тих людей.

Сподіваюсь, що і робота на проекті так само добре налагоджена, як і процес рекрутингу.

Підтримали: Artur MaiorskyiYevheniia Moskalchuk

Проходив співбесіду на роль Data Analyst.

На той момент вже мав офер від іншої компанії, який був обмежений по часу. Був дуже здивований, коли процес співбесід і найму через це відчутно стиснули і намагались прискорити на кожному кроці, завдяки чому ми встигли все вчасно. Після обох технічних співбесід отримав фідбек протягом доби після самої співбесіди, що було дуже приємно. По тестовому завданню теж отримав детальний фідбек підчас співбесіди, знаю кожне місце, де помилився.

TL; DR:
1. Компанія увійшла в положення і прискорила процес співбесід
2. По тествому завданню я отримав дуже детальний фідбек з обговоренням альтернативних рішень.
3. Після кожної співбесіди отримав фідбек протягом доби, не зважаючи на те, що після фінальної співбесіди отримав відмову.
4. В цілому, враження від команди досить хороші, хоча інколи(імхо) питання про досвід і подальші карє’рні плани заходили трохи далеко.

Підтримали: Artur MaiorskyiYevheniia Moskalchuk