Universe Group

Київ, Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр)

2 серпня 2022 16:26

Mykhailo Bykov, digital analyst

Не можу не поділитися випадком рідкісного хамства рекрутера компанії Universe (Genesis) — Irina Kravchenko яка на djinni позиціонує себе як Talent Acquisition Lead. Якщо це справді лід, я ще більше в шоці.
Суть історії наступна — я відправив пропозицію поспілкуватись щодо відкритої у компанії позиції і через деякий час(27.07.2022 у 16.53) отримав наступну відповідь -

«Микола, доброго вечора!

Дякуємо за відгук на нашу вакансію :)

Ми ретельно ознайомилися з вашим профайлом, наразі ваш досвід не зовсім співпадає з нашими очікуваннями, тому поки що не готові рухатися далі по позиції.

Удачі вам у пошуку вакансії мрії, бережіть себе та своїх близьких!»

Це вони(або вона) так ретельно ознайомились з моїм профайлом, що навіть обізвали мене чужим ім’ям. Я дещо здивувався, написав відповідь — що я не Микола, і якщо вже вони мене обізвали, то може хоч нададуть більше інформації щодо відмови, щоб я розумів над чим мені потрібно працювати надалі.
Сьогодні вже 2 серпня ні вибачень, ні інформації... Хто я такий, щоб переді мною вибачатися? На ринку ж зараз багато кандидатів. Я був щиро вражений таким відношенням, доки не отримав можливість прочитати статтю Genesis(а я так розумію Universe це дочірня компанія) про працівників що радісно працюють по 11 годин у день, та не ознайомився з іншими відгуками людей щодо цієї компанії.

Дякую богу що я чомусь не підійшов для роботи в цієї компанії та щиро співчуваю усім людям що в неї працюють. Якщо таке хамство процвітає на етапі відбору, можна лише здогадуватися, що коїться в компанії.

Михайло, доброго дня!

Хочу вибачитися, що сплутала ваше ім‘я у звертанні. Розумію, що це важливо для вас.

У нас дуже великий потік вхідних СV на цю позицію, ми намагаємося нікого не лишити без відповіді. Саме через це допустила помилку в транслітерації вашого імені. Окрім цього, на першому етапі розгляду резюме, ми не повертаємося з детальним фідбеком у разі відмови.

Щиро вірю, що ви знайдете команду, де зможете проявити ваш професіоналізм!