Проходив співбесіду на роль Data Analyst.

На той момент вже мав офер від іншої компанії, який був обмежений по часу. Був дуже здивований, коли процес співбесід і найму через це відчутно стиснули і намагались прискорити на кожному кроці, завдяки чому ми встигли все вчасно. Після обох технічних співбесід отримав фідбек протягом доби після самої співбесіди, що було дуже приємно. По тестовому завданню теж отримав детальний фідбек підчас співбесіди, знаю кожне місце, де помилився.

TL; DR:
1. Компанія увійшла в положення і прискорила процес співбесід
2. По тествому завданню я отримав дуже детальний фідбек з обговоренням альтернативних рішень.
3. Після кожної співбесіди отримав фідбек протягом доби, не зважаючи на те, що після фінальної співбесіди отримав відмову.
4. В цілому, враження від команди досить хороші, хоча інколи(імхо) питання про досвід і подальші карє’рні плани заходили трохи далеко.