На етапі знайомства, рекрутер не зміг назвати матеріальну компенсацію за позицію System Administrator, на цьому спілкування завершилось.
Рекрутер зазначив, що це є політикою компанії не відповідати на питання щодо зарплати.

Дякуємо, що підсвітили ваш досвід спілкування.
Щоб не формувати помилкових очікувань, на перших етапах ми дійсно не називаємо суму гонорарів, не маючи повної картини про кандидата.
Сума гонорару залежить від рівня досвіду кандидата, його навичок та специфіки конкретної вакансії, а саме того, як ці навички можуть бути застосовані у компанії. Кандидат може бути досвідченим, але якщо частина його навичок та досвіду не будуть застосовуватись в роботі, то і сума гонорару буде відрізнятися.

Працюю в United Tech на позиції маркетингового аналітика трохи більше 8 місяців.

Адаптаційний період пройшов добре завдяки підтримці колективу та індивідуальному підходу менеджменту. Я достатньо швидко влився в процеси та почав працювати над цікавими проектами.
Важливо відмітити дружню атмосферу в колективі, яка сприяє легкій адаптації та комфортній роботі.

Я радий бути частиною професійної команди, де цінують кожного співробітника та створюють умови для його розвитку та реалізації.

Даніїле, дякуємо тобі, що поділився цим позитивним досвідом нашої співпраці!)

Поділюсь враженнями про свій найм. Подаючись на вакансію, мені здалось, що доведеться проходити багато етапів і це буде довго і складно. Але, це виявилось лише моїм припущенням, бо ж насправді, відповідь від рекрутера Інни я отримала протягом години після відправки свого резюме, що мене приємно здивувало :) Як і все, що було далі. Оперативні фідбеки, розгорнуті коментарі, цікаве тестове, дружелюбна атмосфера під час інтерв’ю — все це дозволяло відчувати себе комфортно та in touch з компанією.

Окремо хочу подякувати Юлі, яка супроводжувала мене з 2 етапу і до офферу. Юль, я відчувала твою підтримку і те, як ти за мене вболівала кожну хвилину наших співбесід і це читалось у кожному месседжі під час спілкування у чаті ❤️

Сьогодні мій 2 день у компанії, і я можу сказати, що процес адаптації також на високому рівні. Команда допомогла мені з організацією та налаштуванням всього необхідного, а менеджер — підготувала детальний та зрозумілий план онбордингу.

Я вдячна компанії та команді за таку круту підтримку та налаштована на довгу і плідну співпрацю :)

Чудовий досвід із гарним фіналом! Вітаємо у команді та дякуємо, що так детально поділилась враженнями від процесу інтервʼю до перших днів співпраці. :)

Відправляв резюме на вакансію аналітика, перший відгук від рекрутера отримав за день — 5 запитань, одразу відповів на них, за 5 днів ніякого зворотнього звʼязку — вакансія виявилась вже закритою. Для полегшення коммунікації з рекрутером пропоную вказувати повне прізвище на лінкедине, а не просто О. Дякую.

І зорієнтуйте, може десь виникла помилка. За даними нашої системи бачимо, що відповідь надіслали на другий робочий день після заявки. Підкажіть, про які саме 5 днів ви зауважили?

Тільки найкращі враження про компанію!
Мені дуже сподобався процес початку роботи, все дуже організовано, усі процеси налагоджені і комфортні умови праці.
Компанія розвивається і робить це дуже стрімко, а також допомагає розвиватися працівникам.
Усі працівники дужее круті, завжди готові допомогти, а моя команда це ван лав❤️
Дякую компанії за змогу розвиватися а також за чудові бенефіти:)

Підтримали: Yuliia OnopriienkoLana Kraieva

Дякуємо, Маріє, за такий щирий відгук!)

Відправила заявку на вакансію на djinni. Нажаль, за 11 днів не те що ніхто не відповів, а рекрутерка навіть не відкрила мою заявку, так і висить непрочитаним повідомлння.

Підтримали: Anastasiia Kebkal

Дякую за швидку реакцію після відгуку тут ;)

Я разом з компанією вже майже рік і, гарненько задумавшись — не можу назвати якихось явних мінусів чи речей, котрі мене б бентежили, оскільки знайшов тут усе, що хотів від робочого місця:
— стабільність
— конкурентну зп
— увагу до кожного співробітника
— цікаві проекти
— повне технічне забезпечення
— дружній колектив
— лояльних менеджерів та лідів
Також не можу не відмітити те, що United Tech постійно росте та розвивається, ледь не щодня бачу новини про те, що до нас приєднуються нові та нові спеціалісти і, разом з тим, на моїй пам’яті компанію лишило лише 2 людини, що показує відсутність «текучки» та стабільність компанії на ринку.
Підсумовуючи можу лише повторити, що не можу назвати якихось явних мінусів, та додати, що повністю задоволений своїм місцем роботи, своїми задачами, можливостями розвитку та дружнім колективом)

Підтримали: Yuliia OnopriienkoLana Kraieva

Богдане, вдячні за такий розгорнутий відгук про позитивний досвід співпраці!

United Tech вкрала моє серце і закохала в себе с першого повідомлення :)
Працюю в компанії місяць (а по відчуттям вже рік) і увесь цей час намагаюсь написати цей відгук без такої кількості емоцій і фактами. Тож, long story short:
— усі етапи найму прозорі, швидкі і зрозумілі- рекрутер залишається на зв’язку увесь час від першого дзвінка до оферу;
— інтерв’ю більше схожі на 1to1 з колегами- жодного тиску чи напруги під час розмови
— після дзвінка одразу отримуєш презентацію про компанію, де захайлайтили всі головні поінти та важливі факти
— зворотній зв’язок розгорнутий, швидкий та зрозумілий (як у процесі найму, так і пізніше в процесі роботи)
— чудовий онбординг
— дійсно дружні та підтримуючі колеги, які окрім класних софт скілів є дійсно неймовірними професіоналами в своїх сферах.

Раджу кожному спробувати пройти цей унікальний шлях і стати частиною цієї компанії 💚

Працюю продуктовим дизайнером в UnitedTech вже близько року, та хочу залишити однозначно позитивну рекомендацію!

Хочу відмітити чудовий рекрутинговий процес, онбординг, переваги та бенефіти котрі надає компанія ще з перших місяців роботи. Окремо варто відзначити сильну продуктову команду, можливість справжнього професійного зростання та розвитку, якому компанія максимально сприяє, а робота в дружньому та затишному колективі лише підсилює позитивне враження від роботи. Тому хто шукає добре налагоджені процеси, можливість впливати своєю експертністю на продукт та працювати в сильній команді, однозначно рекомендую!

Дуже радий що маю можливість бути частиною цієї компанії! 🔥

Щиро дякуємо за відгук і радіємо всебічному позитивному досвіду співпраці!

Намагався сконтактуватись на djinni місяць тому, не було ніякого зворотнього звязку від рекрутера компанії навіть після закриття вакансії

Андрію, вдячні, що підсвітили цей момент. Будь ласка, поділіться вашим CV на нашому сайті на позицію Manual QA Engineer (Mobile) unitedtech.ai/...​manual_qa_engineer_mobile. Ми будемо чекати ваш запит та розглянемо його оперативно.

Хотіла б поділитися позитивним враженням від моєї зустрічі з компанією United Tech.

Рекрутинговий процес виявився швидким та вкрай професійним. Протягом кількох тижнів я успішно пройшла всі етапи, від відбору резюме до остаточної співбесіди. Тестове завдання надало можливість чітко та точно зрозуміти з якими завданнями мені доведеться працювати у майбутньому.

Окремо хочу висловити вдячність рекрутеру Юлі. Її великий досвід та особливий підхід до кожного кандидата вражають своєю унікальністю та рідкісністю. Завдяки Юлі я відчувала впевненість та підтримку на кожному етапі.

Загалом, цей досвід виявився дуже позитивним, і з радістю рекомендую компанію United Tech!

Анно, щиро дякуємо, що поділились позитивним досвідом хайрінг процесу. :)

Працюю в UnitedTech на посаді інженера даних вже більше року. Якщо коротко, то дуже радий тут працювати :)

Якщо більш детально:
  • тут компетентний менеджмент, який розуміє важливість технічної частини, ставить зрозумілі задачі зі зрозумілими цілями
  • класні та дружні люди в цілому, завжди є повага один до одного, конструктивне спілкування, та робота задля спільної мети
  • цікаві та челенджові задачі — зараз розробляємо нову data platform для відділу аналітики
  • є можливість обговорювати, дизайнити, та впроваджувати якісні технічні рішення
  • гарно налаштовані загальні процеси компанії, у мене є чудовий people partner з яким швидко можна вирішити питання
  • компанія активно розвивається, brand managers працюють над її брендом, ми постійно розширюємо штат співробітників
  • надається широкий спектр бенефітів
Добре подумавши, не можу назвати суттєвих мінусів. UnitedTech тримають високу планку та взяли хороший темп розвитку. Так тримати!
Підтримали: Yuliia OnopriienkoLana Kraieva

Максиме, відгук у саме серденько! Чудово, що так підмічаєш роботу компанії в різних напрямках.

Можу рекомендувати компанію, як стабільну та надійну. Гарно побудовані процеси комунікацій, продуктовий підхід до вирішення задач, можливість зростати професійно це все про United Tech. Команда професіоналів, які роблять дійсно крутий результат.

Сергію, щиро дякуємо, що виділив наші сильні сторони та залишив відгук про твій досвід.

Моє співробітництво з компанією United Tech триває майже рік, і я залишаюсь враженою якістю цього досвіду. Тут створені відмінні умови для праці, а також панує чудова атмосфера співпраці з колегами. Компанія активно підтримує розвиток свого персоналу, надаючи можливості для навчання та професійного зростання. Крім того, завжди можна розраховувати на підтримку та допомогу від колективу та керівництва. Я вдячна за можливість бути частиною цієї команди.

Дякуємо за відгук та радіємо, що наш досвід співпраці такий різнобічно позитивний!

Працюючи в компанії майже 3 роки можу з впевненістю сказати що ця компанія є надзвичайно стабільним місцем для професійного розвитку. Тут реально можна впливати на хід розвитку продуктів, а також без проблем вчити нові технології і легко їх впроваджувати.

Богдане, раді нашому спільному зростанню та вдячні за відгук!

До United я приєднався близько року тому. Це стабільна та зріла компанія з відмінно налаштованими процесами, де все чітко та зрозуміло. В таких умовах працювати надзвичайно комфортно. + Купа плюшок та чудовий колектив) Особливо хочу відзначити неймовірну дизайн-команду — це дійсно круті, цікаві люди та талановиті спеціалісти.

Вдячні, Вікторе, за відгук і бажаємо подальших неймовірних карʼєрних успіхів!

Працюю у компанії близько 1,5 року. Компанія динамічно розвивається, зростає та покращуються процеси. Тут панує дружня атмосфера, в якій комфортно працювати та розвивати свої професійні навички. Команда висококваліфікованих професіоналів, які працюють на спільний результат та завжди готові допомогти, обмінятись досвідом та підтримати один одного.

Михайле, раді нашій позитивній співпраці! І вдячні за відгук. :)

Працюю в United Tech вже досить довго, весь цей час компанія розвивається та покращує умови для своїх працівників, що мотивує розвиватись разом з нею, як спеціаліст. Багато різних плюшок — англійська, страхова та компенсації різного роду (спортзал, обладнання, техніка) та інше. Дуже тепла атмосфера всередині компанії. Однозначно рекомендую United Tech.

Олександро, раді такому позитивному досвідові! Триматимемо планку й далі.

Працюю в компанії близько року. Маю дуже позитивні враження, від комфортних умов до співпраці з колегами. Є всі можливості для розвитку, також є прагнення компанії підримувати та допомагати колективу в разі потреби. Це дійсно одне з кращих місць де працював

Дякуємо, Ігоре, за цінний відгук!

У United Tech я працюю вже 2,5 роки. З цією компанією я була під час ковіду і під час війни. Тому одразу хочу відмітити, що у кризових ситуаціях менеджмент компанії робив все максимально залежне щоб працівники почували себе комфортно і безпечно. За цей час я змогла вирости як спеціаліст в тому числі по тій причині, що мені надавались всі умови для розвитку. Також хочу відмітити що мені дуже комфортно працювати з моїми колегами, що також є дуже важливим фактором оцінки загального враження. Я точно можу сказати що це найкраща компанія в якій мені доводилось працювати.

Анастасіє, радіємо цьому позитивному досвіду та вдячні за відгук!

До United Tech я приєдналась більше року тому, не маючи досвіду в ресерчингу та в ІТ сфері. І з перших днів роботи була приємно вражена та здивована тим, наскільки «тепло» мене прийняла компанія та колектив😊. Працюючи тут, я отримала максимальну підтримку, допомогу, менторство, якісне навчання та онбординг як від своєї рекрутинг команди, так і від менеджерів інших департаментів, з якими співпрацюю. Тут зібрались дійсно професіонали своєї справи, які мають спільну мету, цінності та мотивовані як своїм професійним розвитком, так і розвитком продуктів!

Відмічу, що це перша компанія, яка не тільки на словах заявляє, що «Люди — ключова цінність компанії», а дійсно транслює це на кожному етапі співпраці та взаємодії.
Справжнім відкриттям для мене стало те, що будучи ще джуном ресерчером, я могла вільно спілкуватись та взаємодіяти з топ-менеджментом і вирішувати всі питання оперативно, без бюрократії. Мої колеги підтвердять, що це є нашою конкурентною перевагою серед інших компаній.

За останній рік компанія значно виросла, як в плані спеціалістів, так і в напрямку процесів, це дуже помітно та щодня мотивує розвиватись разом з нею. Надважливим є те, що навіть в такий тяжкий та нелегкий для України час, United Tech підтримує економіку країни, донатить ЗСУ, має можливість відкривати нові позиції та залучати спеціалістів!

Наразі я займаю позицію Talent Acquisition Specialist і безмежно вдячна компанії та колегам за те, що підтримали, надали таку можливість і повірили в мене!🫶🏻
Рада, що можу допомагати залучати нових професійних спеціалістів аби досягати більших та кращих результатів!💪

Я переконалась в тому, що хотіла б і надалі тут працювати, розвиватись та докладати максимум зусиль, щоб допомогти компанії стати ще кращою! Рекомендую кандидатам обирати саме United Tech💙

Юлія, дякуємо за такий розгорнутий та щирий відгук! Ти показуєш високий рівень співпраці та залученості у процеси, що метчиться з нашими цінностями. Бажаємо й надалі досягати спільних та особистих цілей разом з командою United Tech!

Працюю в компанії вже більше року і не було жодного моменту, коли б я пожалкувала про свій вибір, адже United Tech — це комфорт, розвиток, злагоджена команда, індивідуальний підхід, налагоджені процеси та стабільність (яка є дуже важливою в теперішній ситуації). Тут є все необхідне для амбіційних спеціалістів, які кожен день хочуть зростати. Працюючи в компанії відчувається, що найголовнішою цінністю є люди та їх комфорт.

Дякуємо, Маріє, за твій відгук! Продовжимо вдосконалюватись та зростати разом.

Якщо шукаєте стабільну та надійну компанію — вам сюди :)
Моя співпраця з компанією United Tech тривала майже три роки — протягом цього часу я пройшла шлях від Mobile Marketing Manager до Product Manager. На основі свого досвіду хочу відзначити декілька переваг компанії:

— Професійний розвиток: United Tech інвестує в навчання і розвиток своїх співробітникі — оплачує професійні курси та надає можливість внутрішнього менторства.

— Колектив: Досвідчена та професійна команда. ​​Це проявляється не лише в експертних знаннях і навичках, але також в підході до роботи, дотриманні графіка та орієнтації на досягнення результатів.

— Робота на віддаленій основі: Компанія забезпечує всі необхідні умови для того, щоб співробітники могли працювати незалежно від місцезнаходження.

— Бенефіти: Компанія оплачує мед. страховки, забезпечує необхідною робочою технікою та надає можливість вивчення англійської мови через курси.

— Позитивне середовище: Колектив компанії складається з доброзичливих і відкритих до спілкування людей, що створює приємну робочу атмосферу.

Дякую ❤️ United Tech ❤️

Даша, щиро дякуємо тобі за ці 3 роки! Бажаємо успіхів на кар’єрному шляху❤️

Нещодавно закрила адаптаційний період в United Tech, хочу подякувати команді за підтримку, допомогу та швидку адаптацію. Подобається цінності та відкритість компанії, завжди є можливість обговорити питання, отримати конструктивний фідбек щодо співпраці, ідеї та ініціативність заохочується. Люди тут дійсно на першому місці, тому хочеться викладатись на всі 100%.
Сучаний та цікавий продукт, круті бенефіти, одназначно рекомендую United Tech ❤️

Підтримали: Yuliia OnopriienkoLana Kraieva

Яна, вітаємо з закриттям адаптаційного періоду! Дякуємо за відгук та твій вклад у спільну справу❤️

Пригласили пройти собеседование на позицию Node.js developer.
Девушка по имени Kateryna Berchii пригласила на небольшое ознакомительное интервью в районе 20-30 минут, вроде пообщались, все прошло неплохо, сказала ожидайте в ближайшее дни обратную связь, ну я так понял, все как обычно: согласовать свободные слоты с дев командой и пригласить дальше проверить тех скилы и все остальное.

Обратной связи я никакой не получил, думаю, ну и ладно, не дали фидбек даже — значит компания такая, слава Богу что не связался. Все бы ничего, но через 20 дней меня снова пытаются хайрить с этой компании люди, сначала с linkedin, djinni, приглашают на HR/Recruiter интервью. Думаю, ладно, схожу хоть узнаю почему фидбек не написали, вообщем снова согласовали звонок. На след. день за час до звонка, мне пишет HR/Recruiter что с вами уже общались, естественно никакого фидбека ей на руки не предоставили, мы отменили звонок и на этом все. Естественно ув. девушка сказала что попросит компанию прислать мне какой-то ответ, но конечно же я отказался, так как не хочу иметь с этой компанией никаких связей.

Ув. United Tech, наведите пожалуйста порядок в своей компании, после этого, я уверен, процесс найма у Вас будет значительно лучше и качественнее и Вы будете получать меньше негативных о Вас отзывов

Владислав, добрий день!
Дуже шкода, що у вас склалося негативне враження щодо нашого рекрутингового процесу.
Щоб розібратися в ситуації, ми ретельно перевірили всю комунікацію між вами та рекрутером. З вами провели дзвінок 17 лютого, лист зі зворотним зв‘язком було надіслано вам 22 лютого і, згідно з нашими даними, він був переглянутий. Якщо ж ви його не отримували, то, можливо, стався технічний збій. Повідомте нам, будь ласка, і ми продублюємо лист.
З вами дійсно зв’язалися повторно. Ми співпрацюємо з рекрутинговими агенціями, одна з яких помилково запропонувала вам нашу позицію. Дякуємо, що звернули на це увагу, ми пропрацюємо це з партнерами з агентства.
Сподіваємося, що ви вже на шляху до нової позиції та бажаємо знайти її якомога швидше!

Я маю честь працювати в компанії United Tech, і я можу сказати, що це одна з найкращих компаній, з якими я коли-небудь співпрацював. Команда тут дійсно знає, що робить, і має глибокі знання у своїй галузі.

Одна з великих переваг, це те що United Tech є продуктова компанія. Це дозволяє United Tech бути гнучкою та ефективною в роботі, мати ясні цілі та забезпечувати над високу якість своїх продуктів.

Але головне, що я повинен сказати про цю компанію — це те, що в United Tech знають, як працювати з людьми. Комунікація тут просто вражає — вона дуже ефективна та зрозуміла. І саме це робить наші продукти настільки успішними.

Як Білл Гейтс казав: «Успішність в бізнесі полягає не тільки в технології, але й в здатності взаємодіяти з людьми». І United Tech володіє цією здатністю повною мірою. Я дуже рекомендую цю компанію тим, хто шукає для себе колектив який допоможе в досягнені найсміливіших мрій.

Ігоре, дякуємо за такий щирий відгук та за те, що ти — частина команди United Tech🖤

Працюю в компанії вже рік на позиції Product Analyst. Коли шукала роботу, я була приємно вражена процесом відбору: цікаве інтервью, якісне тестове, розгорнутий фідбек.
Мій випробувальний термін співпав з початком повномаштабної війни і я вдячна команді аналітиків, які завжди були готові допомогти, підказати та і загалом підримати) Мені подобається, що в компанії регулярно дають зворотній звʼязок та складають персональний план розвитку.
Хочу також відмітити, що за цей рік я мала можливість працювати над задачами різної складності, використовуючи нові для себе інстументи та підходи. З цим немає жодних обмежень, зі всім допоможуть розібратися, аби тільки було бажання)

Маша, дякуємо тобі за відгук! Радіємо, що ти разом з нами в команді United Tech :)

Работаю тут уже почти 2 года и это самый позитивный мой опыт в карьерном плане. Пришла джуном в маркетинг и научилась тут невероятному кол-ву процессов! К тому же компания всегда предлагает возможность вырасти в другую позицию/направления и готова обучать и помогать!

Ліза, вже 2-й рік ми зростаємо разом та будуємо нашу корпоративну культуру. Радіємо, що ти з нами, тож разом до нових перемог😀

Працюю в компанії на позиції HR People Partner. По-перше, працювати в продуктовій компанії — це завжди цікаво і динамічно, особливо в United Tech, бо продукти, які ми робимо, є дуже сучасними і мають попит серед юсерів по всьому світу! А це значить, що є можливість постійно розвиватись, постійно відслідковувати зміни та тренди як в технологіях, так і в процесах в цілому. Особисто мені дуже подобається темп, швидкість прийняття рішень на будь-якому рівні, можливість впроваджувати нові підходи в people management, управлінні командами, відкритість бізнесу до цих рішень і, що важливо, моя певна автономність як спеціаліста в даній ролі. А це неодмінно розвиває мене , як професіонала, що не може не радувати:) І дуже важлий плюс — це люди, точніше, їхній високий рівень soft skills та експертизи.
Хочу також відмітити свою HR команду, бо можливість працювати з дівчата з таким глибоким досвідом та навичками в рекрутменті, HR branding, people management , це просто справжня вдача!

Круто, що ти з нами в команді! Дякуємо, за все що ми вже зробили разом, а скільки ще попереду...😎

Пройшов випробувальний термін і вже працюю у компанії. Працюю маркетинг дизайнером на відстані, фул-тайм. United Tech дає можливість рости кар’єрними сходами, а також розвивати свої скіли, зокрема завдяки підтримці команди, яка спонукає до розвитку. Комунікація з командою, як і з усіма колегами у компанії, легка та непримусова. Компанія націлена на відповідальних професіоналів та тих, хто хоче працювати без супервайзерів, що дихають за спиною. Завдання ускладнюються у міру твого професійного зростання, але команда допомагає на всіх етапах і менторить тебе, що дуже мотивує бути кращим.

Кирило, щиро дякую за твій відгук! Зростаємо разом далі💪

В United Tech я прийшла без досвіду роботи в ресерчингу/рекрутингу і пропрацювала тут прекрасні майже 2 роки. На всіх початкових етапах і в подальшому я отримувала менторство, купу допомоги і підтримки від своїх колег. Можу сміливо сказати, що тут зібрались найпрофесійніші рекрутери серед представників цього фаху і працювати в такій команді було великим задоволенням! Загалом корпоративна культура на висоті: не даремно компанія носить назву United Tech, адже тут і справді всі один за одного і за команду. Люди — перш за все і це підтверджується діями: евакуація з початком війни, релокація за кордон, збереження робочих місць для колег на передовій, донати і благодійні заходи. Ніякої бюрократії: всі питання вирішуються швидко, топ-менеджмент відкритий до спілкування, неформальна дружня стартапна атмосфера в якій почуваєшся мега комфортно. Компанія за короткий проміжок часу сильно виросла. Дуже шкода було прощатись, проте інколи це необхідно зробити, щоб тобі відкрились нові можливості. Я на 100% рекомендую кандидатам United Tech, адже UT — це ріст і розвиток, неймовірний командний дух, купа неформальних веселих зустрічей, відчуття, що тебе чують і цінують. UT — це любов❤️

Даша, дякуємо тобі за співпрацю і вклад у спільну справу! Бажаємо успіхів у всіх твоїх планах. А ми завжди чекаємо на каву❤️

Працюю в компанії майже два роки. І з кожним днем розумію, що нічого ліпшого немає. Тут все є, від чудового керівництва і до бенефітів, які не були скасовані через початок війни, а навпаки, їх стало ще більше. Кожного спеціаліста чують і дають можливість розвиватися. Важкі часи переживаємо разом і разом зростаємо.

Мала і маю можливість рости разом з компанією.
Прислуховуються до бажань в розвитку і особистих.
Багато приємних «плюшок», намагаються покращити комфорт роботи працівника.
Компанія підтримує українську економіку, допомагає ЗСУ, До нас приходить все більше скілових і крутих колег на проекті, а це означає що компанія не зупиняється і продовжує свій розвиток.:)

Підтримали: Yuliia OnopriienkoHR Department

Працюю у UnitedTech вже півтора року і можу сказати що одна з найкращих компаній де мені довелося працювати)
Всі умови для роботи на найвисчому рівні: техніка, софт, робоче місце у затишному офісі.
Колектив дружелюбний та не токсичний, всі питання вирішуються в формі обговорень, а не наказом зверху.
Про себе можу сказати, що мені пощастило працювати на позиції де я маю змогу розвиватися як спеціаліст і як менеджер, я думаю це тому що компанія дає свободу дій у своїй зоні відповідальності і це прекрасно :)
Хто хоче себе реалізувати у продуктовій компанії і при цьому працювати у комфорті, то велкам сюди)

Інформацію про вашу компанію часто гуглять, побачив це в доступній мені статистиці на search.google.com.

Звісно я вкотре зацікавився й захотів знайти юридичну інформацію про вашу компанію у публічному доступі.

Спробував знайти юридичну інформацію на сайті unitedtech.ai/terms-of-use та unitedtech.ai/privacy-policy.
Далі спробував youcontrol.com.ua unitedtech.ai та opendatabot.ua unitedtech.ai.
За номером телефону зі сторінки офіси.

Подивився профілі рекрутерів на Djinni.
Ще глянув профілі співробітників на LinkedIn, в рекомендаціях побачив JatApp, а також цю компанію бачив у ваших співробітників та рекрутерів раніше.

Подивився офіси JatApp в профілі DOU, адреса вулиця Костянтинівська, 68А як у офісу United Tech.
Ще номери схожі +38(099) 606-20-XX.
Та реферальний бонус однаковий $2000 у вакансій на різних сайтах jatapp.biz та unitedtech.ai:

Другий круг: youcontol.com.ua jatapp та opendatabot.ua jatapp.
Знайшов JatApp LLC зі схожим логотипом, профілі та портфоліо:

Я прочитав відгуки до обох компаній, працівники задоволені, маю надію, що так і є, хоча я б глянув договір який підписували співробітники 😊.
А також сподобались відповіді рекрутерів на відгуки потенційних кандидатів:

Добрий день, Ярославе!

Нам надзвичайно приємно бачити неабиякий інтерес до United Tech. Якщо ви зацікавлені в юридичних деталях, то зазначимо, що UnitedTech — це «trade name», широковикористовувана модель маркетингової організації бізнесу, відома ще як ‘Doing Business As’ (DBA), приклади застосування якої можна побачити на практиці від Google до Starbucks.

В часи сучасного ринку IT навряд чи варто дивуватися співпадінням у тих умовах, що пропонують найкращі його гравці, оскільки ми всі перебуваємо в конкурентних відносинах, намагаючись пропонувати найкраще із можливого. Ми щиро віримо, що ті, хто співпрацює із United Tech, дійсно задоволені співпрацею. І також не маємо жодних сумнівів, що ви так само зможете «побачити договір», якщо дійсно зацікавлені у запропонованих вакансіях та співробітництві із United Tech.

Ми б з радістю надали б вам набагато більше інформації у максимально короткий час, якщо б звернулися до представників нашої HR-команди безпосередньо. І вам би не довелося шукати інформацію щодо компаній-нерезидентів через сервіси на кшталт youcontol.com.ua або opendatabot.ua, до того ж вони оперують даними виключно із національних реєстрів.

Із побажанням всього найкращого та вдячністю за проявлену зацікавленість,
United Tech HR Team!

Працюю тут вже 8-й місяць і ось що можу сказати: крутий колектив, команда профі, намагаються навчати співробітників та допомагати стати кращими. Команда завжди націлена на результат, і це круто мотивує. До початку війни ми ходили до класного сучасного офісу, зараз трохи сумую за тими часами, але бачимося з командою і в неробочий час. Найголовніше у будь-якій компанії — люди. А люди тут класні та професійно підходять до своїх робочих завдань. Хотілося написати максимально не формально, але вийшло трохи офіційно)) Коротше, працювати тут — круто) Join UT 💛💙

о, тут удаляют негативные комменты. А еще сотрудники компании настолько подлые, что пожаловались на мою страничку в Джинне. Ничего страшного, у меня всегда высокий рейтинг, зато свое лицо вы показали вполне ))

Добрий день!
Ми розуміємо, що відмова після відправлення резюме може бути неприємною, але наше рішення залишається незмінним.
Судячи з ваших відгуків про компанії, які ви залишаєте на DOU, можемо припустити, що ви маєте високі вимоги до роботодавця. Ми щиро віримо, що вам вдасться знайти хорошу компанію, яка буде відповідати вашим очікуванням.

В компании есть все необходимое для работы и развития своих скиллов. Отличный коллектив, каждый готов делиться опытом и помогать в интересующихся вопросах. Компания умеет закрывать все потребности, поэтому хочется продолжать тут работать (а это о многом говорит). Классный и уютный офис в стиле loft. Интересные проекты. Бесплатные обеды. И много других плюшек, как страховка, курсы английского и абонементы в зал.

Кроме всего этого вы, при желании, всегда можете вырасти с позиции джуна до сеньора в выбранном направлении. Также я не раз была свидетельницей того, как коллеги меняли свой профиль, если хотели попробовать себя в другом направлении.

Компания дает хорошую зону развития. Все процессы отлично налажены, коммуникация проходит на высшем уровне.
Дружный, отзывчивый коллектив.
По плюшкам тоже все супер.
Чувствую себя здесь комфортно.

Сотрудничаю с United Tech уже 1.5 года. Первое что отметил для себя — очень крутая и отзывчивая команда. Можно свободно выражать своё мнение и предлагать идеи, которые рассматриваются и одобряются. Процессы на хорошем уровне, всегда развиваются, с техникой никогда не было проблем. В плане развития, внутренние проекты дают больше, чем от них ожидаешь. Инструментарий активно пополняется, технологии идут вперёд. Состояние офиса порадует каждого. Общее мнение очень положительное :)

Начала работать в United Tech чуть больше полугода назад. Выбирала компанию, учитывая множество критериев (условия работы, ценности компании, возможные зоны роста внутри компании и т.д.). Как результат, говорю себе спасибо за выбор именно этой компании, оцениваю United Tech как суперское место, ставлю жирный плюсик.

Рост в компании прямо пропорционален твоему желанию развиваться, если такое желание есть — тебя обязательно поддержат и помогут. Благодаря открытости людей вокруг в этом месте мне комфортно, знаю, что могу поделиться своими идеями и мыслями, и получу фидбек. Лично для себя считаю условия работы созданы так, что сидеть на месте хочется меньше всего.

Компания хорошая. Никакого аусорса и аутстаффа — приходишь и разрабатываешь продукты. Нравится, что бюрократии минимум, та и процессы налажены, так что работается спокойно и без лишнего раша и каких-либо нервов. Крутой стеклянный офис, куча «плюшек» для сотрудников, коллектив суперский! С финансами тоже всё в порядке.

Вакансії United Tech