United Software

Киев, Львов

Працюю і отримую задоволення:)

Поддержали: Iryna Holovakha

Працюю в даній компанії близько 9 місяців.
Компанія достатньо швидко розвивається, має велику кількість цікавих проектів.

Хороший колектив, комфортні умови в офісі ( кухня з різними продуктами, настільний футбол, теніс, кондиціонери, техніка ), гнучний графік роботи ( сам вирішуєш коли приходити на роботу ), також є можливість працювати віддалено.

Соц. пакет: страховка, уроки англійської з нейтів спікером, абонементи на спорт, 24 дні відпустки, компенсації.

Працюю на великому, цікавому, довготривалому проекті. В загальному радий, що тут працюю і є частиною United Software.

Поддержали: Iryna Holovakha

Працюю в цій компанії вже 5 місяців. За час роботи вже було багато челенджів, компанія має досить круті проекти, які допомагають вдосконалювати не тільки hard skills, але і soft skils.

Офіс крутий, нічого лишнього, тільки те, що потрібно для роботи ( зручні робочі місця, кондиціонери, техніка, кава і чай ) і відпочинку ( настільний футбол та теніс, PS4 ).
У компанії працюють різні люди,і це досить цікаво.

Ще дуже цінується те, що в компанії гнучкий графік, і ніхто не змушує приходити на конкретну годину, ти сам плануєш свій день.

За час мого перебування компанія набирає людей на різні позиції і це круто, видно, що розвивається і прогресує.

Соц. пакет крутий: преміум страхування, оплачується спорт, компенсації, 24 дні відпустки і 15 днів лікарняного.

Загалом я задоволений і радий бути частиною United Software :)

Поддержали: Iryna Holovakha

Величезне дякуємо! Надзвичайно раді співпраці!

Працюю тут близько 5 місяців. Договір підписував з німецьким продуктом, тобто дана компанія по суті дозволяє знайти роботу на пряму в проекті замовника. Така перевага не властива типовому аутсорсу в Україні, що є дуже цінним досвідом для мене, оскільки клієнт має можливість контролювати процеси.
USS показує дуже динамічний розвиток, тут повністю відсутні бюрократичні процеси, хороша зарплата, протилежність «галери» та смартовий топ менеджмент. Якщо виникають якісь проблеми/пропозиції — одразу знаходять шляхи вирішення.
У підсумку хочу сказати, що цілком задоволений тут працювати.

Хороша компанія, допомогли знайти роботу в німецькому продукті, офіс в центрі, страхування, компенсація, пакет на спорт.

Проходив співбесіду в Німецький продукт.
Рекрутер компанії USS сконтактувався зі мною і запропонував пройти співбесіду на позицію Product Manager.
Ми узгодили час і дату, жодних затримок чи перенесень не було. Співбесіду проводив СТО проекту Роман Сенів. (Культурний, відкритий та обізнаний чоловік)
Співбесіда тривала 1 годину, по завершенню домовилися, що по результатам зі мною зв’яжуться або нададуть фідбек. Через 2 дні я отримав офер і за місяць змінив місце роботи. Договір підписав напряму з Продуктом.
USS які мене привели на співбесіду, займаються лише забезпеченням соц. послуг та комфортом в офісі. В мій пакет входить картка Спортлайф преміум класу, страховка (вкл. стоматологію, масажі і тд), персональний бухгалтер. В офісі є все від йогуртів, фруктів, печення, кави, чаю — до пива, burn, морозива і шоколадок, які завозяться кожного понеділка.
Підсумовуючи, можу сказати, що
— продуктом та командою задоволений.
— USS забезпечує нашу роботу максимально комфортно.

Можуть призначити співбесіду потім перенести в останню хвилину і після цього — взагалі пропасти.

За новими обставинами — доповню свій попередній коментар.
З варіантів образитися на негативний фідбек чи врегулювати незрозумілості — хлопці вибрали друге. За, що їм моя повага та самі кращі рекомендації. З досвіду — не всі так вміють. Мені, напирклад не завжди легко після, наприклад, кодрев’ю, визнати та виправити помилки.
Що до самого самого інтерв’ю — чудові та грамотні співрозмовники.

Проходил собеседование на позицию ruby разработчика.
1) Собеседовал меня некий Роман Сенив, который, по крайней мере показался, довольно неприятным человеком. Весь разговор с позиции «Я царь, а ты г**но». Парень совершенно не допускает что кто-то может быть не таким умным, начитанным и просто чего-то не знать. С таким подходом, могу лишь пожелать ему и компании(а именно интервьюер является лицом компании в глазах кандидата) удачи.
2) Ладно бы все закончилось банальным «Мы вам перезвоним», но Роман сказал что нужно будет пройти еще одно, более детальное, собеседование с одним из его разработчиков, на что я согласился. По прошествии почти недели ни слова ни духа. На вопрос в скайпе менеджер просто перевел стрелки(типа «А че я? А я ниче. Это к Роману») а Роман сделал вид что не заметил.
В общем впечатления так себе, мягко говоря.

Поддержали: Roman Bylbas