3 відгуки

Працював в цій компанії майже два роки. Це була моя перша робота в IT, компанія дала мені шанс проявити себе і начеб то не пошкодувала про це)
Взагалі я дуже задоволений працею в цій компанії, відношення до робітників чудове, соц. пакет нормальний, овертайми були рідкі і оплачувані, колеги всі чудові (досі спілкуюсь з ними). Особлива подяка керівнику Ярославу Мозговому, що завжди йшов на зустріч мені і прислухався до проблем. Я б може і досі працював би тут, якби проєкт на якому я був, просто не скінчився...
Особливо відмічу комфорт для роботи інженера: сучасний підхід в деплої та тестуванні, передові технології розробки, виділявся навіть час на рефакторинг, код рев’ю, технічні мітинги де всі разом визначали підходи і інструменти для розробки складних завдань.
Було дуже круто, дякую вам і нехай щастить компанії у пошуку достойних співробітників!
P.S. Я й досі часто порівнюю стару роботу з теперішньою, так як в UNILIME (Marakas) багато чого було дійсно на достойному рівні.

Підтримали: Вероника Панасенко

Дякую за такий приємний відгук! У компанії також винятково позитивні враження про тебе, як спеціаліста та про нашу співпрацю в цілому :)

Мав досвід співпраці з компанією UNILIME протягом майже 2 років.
Компанія дуже стабільна та надійна, навіть під час війни.
Є перспективи для особистого розвитку, можливість працювати на різнопланових проєктах.
Керівництво та HR з розумінням та по-людськи відноситься до співробітників, менеджмент адекватний та професійний, а колеги завжди раді допомогти у разі потреби)
Також сподобались різні плюшки, зокрема, подарунки на різні свята не лише співробітникам, а й дітям співробітників.

Бажаю компанії подальшого стрімкого розвитку та нових звершень, крутих проєктів та адекватних клієнтів!
Слава Україні! 🇺🇦

Підтримали: Dmitriy Browun

Дуже вдячна тобі за твій відгук. Нам було дуже круто працювати з тобою :) Бажаю тобі подальшої професійної реалізації!

Было общение с «Veronica Panasenko
HR-Manager at MARAKAS Digital» на djinni.
Выполнил тестовое задание и никакой обратной связи.

Підтримали: Виктор Булавин

Здравствуйте Денис! Cпасибо за обратную связь.
Хочу отменить, что фидбек по Вашему заданию мы Вам переслали, но, к сожалению, это произошло на два рабочих дня позже, нежели мы прогнозировали. Наши технические специалисты стараются совмещать свои текущие рабочие задачи и качественную проверку заданий. Мы понимаем, что каждый кандидат тратит свое личное время на выполнение технического задания и с нашей стороны было бы непрофессионально поверхностно оценивать Вашу работу. Я лично старалась своевременно отвечать на все Ваши вопросы и сообщала, когда дедлайн фидбека немного сдвигался.
В любом случае, еще раз благодарю Вас за Ваше время, выполненное тестовое задание и желаю успехов в дальнейшем карьерном развитии!