Unicorn UA

Київ, Тернопіль

22 відгуки

Працювала в компанії більше трьох років на позиції рекрутера, і за цей час мала змогу розвинути як професійні, так і особистісні навички, отримати цінний досвід та працювати з чудовими людьми, адже окрема радість в Unicorn — це люди.
Колектив- це один з пунктів за чим я точно буду сумувати:)

Особливо хочу відзначити, як компанія підтримує своїх співробітників у різних життєвих ситуаціях.
З базових штук також все добре: завжди своєчасна виплата зарплати, медична страховка, компенсація занять спортом, курси чеської та англійської, комфортний офіс та можливість працювати з дому. Дівчата з HR-команди завжди намагаються організовувати різні цікаві івенти, воркшопи та мітапи.

Окремо хочу подякувати моїй рекрутмент команді та тім-лідеру Аліні за чудову співпрацю та неймовірних тіммейтів, про яких я і не могла мріяти❤️

Я рада була бути частиною Unicorn.

Підтримали: Liliia Zahaievska

Мій кар’єрний шлях почався з компанії Unicorn, і успішно продовжується в ній. Пропрацювавши тут два з половиною роки системним/бізнес аналітиком можу сказати що в цій компанії створюється дуже комфортна атмосфера для праці — від людей з якими ти працюєш до проєктів якими ти займаєшся. Я встиг попрацювати в багатьох командах нашого київського підрозділу — і ні в одній з цих команд не було б людини з якою мені не хотілося співпрацювати.
Стажування і подальший онбординг на проєкти компанії — окрема прекрасна риса цієї компанії — на стажуванні мене навчили тому що як робити для виконання своїх задач та провели дуже детальний онбординг після для розуміння проєктів з якими я працював, тож як на мене це найкращий шлях в ІТ який може бути.
Окремо ще хотів би виділити різні корпоративи/івенти/поїздки які організовуються в компанії — завжди стараюсь приймати в них участь та завжди отримую задоволення від приймання в них участі.

Unicorn — це мій перший досвід роботи в сфері ІТ, хоч я і працюю не на технічній посаді. Раніше я думала, що найважливішим для мене на роботі є колектив. Однак, пропрацювавши 2 роки, я усвідомила, наскільки комфортним та високопрофесійним може бути рівень турботи про працівника. Я задоволена тут багатьма аспектами: процесом найму та онбордингу, можливістю розвитку, всебічною підтримкою в роботі та навіть в особистих питаннях, по-спражньому цікавими позаробочими активностями і абсолютно комфортними умовами праці.
Саме тому я часто рекомендую компанію знайомим, особливо, як перше робоче місце в IT, та й загалом.

Unicorn став моїм першим місцем роботи, і з цього приводу можу поділитися тільки позитивними емоціями. З першого дня стажування можна було помітити відкритість і щирість колег, які завжди були готові прийти на допомогу, що зробило процес онбордингу набагато легшим і приємнішим.

Окрім того, в компанії регулярно проводять корпоративні івенти різних напрямків (розважальні, освітні, благодійні і т.д.), що не тільки сприяє покращенню взаємовідносин із колегами, а й дозволяє чудово відпочити.

Пропрацювавши у Юнікорні майже два з половиною роки, з впевненістю можу сказати, що про краще перше місце роботи можна тільки мріяти. Все від людей до задач створює атмосферу, в якій хочеться працювати. Компанія сприяє розвитку своїх співробітників і завжди залюбки йде на зустріч у разі бажання змінити свій профіль. Окремо хотів би виділити принципову позицію компанії та її власника щодо вторгнення Росії в Україну. Від першого дня компанія зробила все, щоб її співробітники були у безпеці і надала всю необхідну моральну і матеріальну підтримку. Хоч моя співпраця з компанією і завершилась, буду згадувати про неї тільки з теплом.

Привіт, я хочу поділитися своїм досвідом проходження співбесід.
На всіх етапах була дуже приємна атмосфера, і процес найму був організованим і продуктивним.
Мій рекрутер Анастасія Чуб— була дуже професійною, вона пояснила процес найму, відповідала на мої запитання і завжди була на зв’язку. Настя дуже мене підтримувала, що було надзвичайно цінним впродовж всього процесу.

В компанії налаштовано багато програм для працівників — видача техніки, курси іноземної мови, медичне страхування тощо.

Наразі я працюю вже чотири місяці,і я захоплююсь нашими продуктами, командою та взаємодією в компанії. Сподіваюсь на довготривалу співпрацю.

Напишу своє враження про спілкування з HR Семенець Вікторією Юріївною. Застерігаю усіх хто приймав участь у бойових діях, має поранення тощо, і далі вирішите подати своє резюме і якщо співбесіда буде з даним рекрутером, то усього того про що написав не потрібно взагалі казати під час інтерв’ю. Для Вікторії усі ті хто повернувся з фронту, завжди мають психічні проблеми зі здоров’ям. Ось таке відношення HR Unicorn у місті Тернопіль, до усіх тих хто став на захист України і приймав участь у звільненні нашої території.

Підтримали: Dimitri Dontsov

Богдане, доброго дня.

Ми перевірили нотатки, Ваша співбесіда була в жовтні 2022 року. Хочемо зазначити, що відмова була у зв’язку з недостатнім рівнем англійської мови. Цей фідбек Вам і було надано після співбесіди.
В Unicorn ми маємо велику повагу до наших захисників та захисниць. Також, як і багато інших, наші колеги теж долучилися до лав ЗСУ. Тому Ваші припущення щодо причин відмови не відповідають дійсності.

З повагою,
Рекрутинг команда Unicorn UA.

Unicorn — це мій перший серйозний досвід роботи в ІТ. І цей досвід однозначно позитивний. Потрапив я в компанію завдяки її програмі по навчанню Junior спеціалістів та працюю тут вже майже рік. Unicorn забезпечує все для комфортної роботи: чудовий та зручний офіс, надзвичайно приємний колектив, круті заохочення та тімбілдинги. Ще однією значною перевагою для мене, як для студента, є можливість укладання договору з університетом про дуальну освіту. В загальному це ідеальна компанія для страту кар’єри в IT.

Вперше за свою кар’єру працюю з таким задоволенням, бо цінності компанії, які компанія пропагує, та її внутрішній світ співпадають. Попрацювавши майже рік, розумію, скільки ще цікавого та корисного можна буде тут реалізувати. Перші пару місяців шукала критичні недоліки, але не знайшла нічого суттєвого. Колектив пречудовий, за що окрема подяка команді рекрутерок.
Тут заохочують активний спосіб життя, тепер я почала бігати та купила велосипед, щоб їздити на роботу (парковка для нього всередині будівлі та душ в офісі). Заохочують, але ні до чого не змушують, тому корпоративи та тімбілдинги у нас різнопланові;)

Це мій перший досвід співпраці з ІТ компанією, і вона цілком розвіяла всі негативні міфи про працевлаштування і подальшу співпрацю у цій сфері. По-перше, спілкування з рекрутером Вікторією дуже приємно здивувало — всесь шлях від першої співбесіди і до працевлаштування вона тримала мене в курсі всіх подій, відповідала на запитання і навіть допомагала при рестрації ФОПа. По-друге, співробітники відкриті і готові допомогти, підказати, пояснити — дуже комфортно працювати. По-третє, світлий, просторий і затишний офіс, де є все необхідне для продуктивної праці. По-четверте, компанія підтримує і сприяє навчанню своїх співробітників, що допомагає швидше втягуватись в процес і пофесійно зростати. По-п’яте, зустрічі з HR-спеціалістом і менеджерами, де постійно цікавляться чи комфортно працювати, чи є якісь побажання і допомагають у виставленні пріоритетів, цілей і надання вичерпного фідбеку. Одним словом, я щаслива, що прийшла у цю компанію і всім її раджу :)

Мне очень понравилось сотрудичать с Юникорном) Компания дает возможность расти и развивать новые навыки. Люди, которые здесь работают, всегда готовы помочь и подсказать, если что-то не получается. Здесь ты чувствуешь, что тебя ценят как личность.

Напевно, кожну Компанію завжди характеризують 3 речі:
По-перше, це Команда — в Unicorn вона дивовижна
По-друге, Офіс — він затишний з дуже зручною локацією у самісінькому центрі Подолу
А по-третє, це керівник — це спортсмен і людина з надзвичайним почуттям гумору :)
Це найкраща компанія, в якій я працював, саме тому я тут вже 4ий рік :)

Працюю в Unicorn Systems UA вже більше 5 років. Прийшла сюди рядовим тест інженером, а зараз проектний менеджер і бізнес аналітик. Компанія надає шикарні можливості для навчання і професійного розвитку. Дуже підтримує в побудові кар"єри. Захоплююсь роботою HR команди, які не тільки змогли створити приємний мікроклімат в компанії, але і підтримувати його у продовж карантинних обмежень. Усі дуже дружні і завжди готові прийти на допомогу. Рада працювати з цими людьми!

Дуже задоволена співпрацею з компанією. Серед переваг відмічу design-first підхід, культуру документування, внутрішню базу знань та обмін know-how, добре вибудовані та прозорі процеси, інтернаціональну культуру та здорову отмосферу. Справжній кайф.

Чудова компанію, колектив дуже дружній, підтримає, порадить, допоможе :)
Була можливість відряджень як між офісами України так і закордонними.
Наявний бухгалтерський супровід, страховки.
Можливий кар’єрний ріст, також якщо закінчується один проект то компанія пропонує кілька варіантів переходу на інші проекти (принаймні так було в моєму кейсі).
Було досить багато тім-білдінгів (принаймні до ковіду) не тільки в межах однієї команди, але і цілими офісами.
До речі офіси шикарні ))) а яка там кава!!!... ))).

Проходил два этапа собеседований в декабре 2015 года. Общение было интересным, задавали четко сформулированные вопросы, что позволило выстроить процесс собеседования не просто в формат вопрос — ответ, а профессиональный диалог. Единственное что очень огорчило — это отношение рекрутера. Обещанного звонка я так и не получил вовремя. Даже спустя месяц, я не получил не отказа, не предложения. Я считаю, что нельзя оставлять кандидатов в полном неведение, это как минимум непрофессионально со стороны рекрутера. А в целом мне все понравилось :-)

Роман,

Действительно я не сообщила Вам решение по Вашей кандидатуре, согласна, это мое упущение. Но если Вы были заинтересованы — нужно было перезвонить и уточнить результат. К сожалению, иногда не хватает времени ответить всем лично.
В любом случае спасибо за отзыв и интерес к нашей компании.
С ув. Галина.

С большим удовольствием проработал уже четыре месяца. Замечательный коллектив, хорошие специалисты, интересные технологии на проекте. Наверное, лучшее место, где мне приходилось работать)

Компания очень хорошая! Отличный коллектив и удобный офис. Очень интересный проект, командная работа построена на высоком уровне. Так же есть бесплатные курсы, тренинги и разные плюшки:)

Я працюю в Unicorn Systems уже 4-й місяць. Тут чудовий колектив, зручний офіс, подобається характер роботи та налагоджені процеси тощо. Крім того, мені додає наснаги щодня працювати зі справжніми професіоналами: не лише з українськими колегами, а й з європейськими спеціалістами.
Увесь цей час я переконуюся знов і знов, що мені тут дуже комфортно! Тому на роботу я завжди йду з усмішкою :)

Підтримали: Yaroslav BogomazJulia BytsMax Shulha

Враження про компанію просто чудові! Прекрасний колектив і надзвичайно приємна робоча атмосфера — тімбілдінг на найвищому рівні, а також, що дуже важливо для новачка — тобі завжди готові допомогти:) Варто згадати і про додаткові бенефіти у вигляді безкоштовних курсві та тренінгів.
Моя оцінка 10 із 10 :) Працювати тут одне задоволення)

Отличная компания! Хоть я в ней и не так долго работаю, но уже с самого начала понял, что попал именно туда, куда и хотел. Отличные ребята и девченки; шеф, который со всеми на одной волне и всегда тебя выслушает, поймет, подскажет и направит!

P.S. В общем, что я хотел написать, так это то что работать в компании мечты — это круто! Когда ты именно хочешь прийти на работу, чтобы обсудить все свои и чужие события из жизни, выпить кофейка и пойти грести бабло лопатой ))))