Надзвичайно крута компанія із важливими і справжніми цінностями, яких дотримуються, а не лише заявляють про них. Приємний колектив і професійна команда самомотивованих людей, які надихають і завжди підтримують один одного.

Підтримали: Anastasia Vakulchyk

Був на співбесіді в компанії. HR відділ компанії працює, як швейцарський годинник. Все чітко, ясно і без запізнень. Maryna Stremetska — запросила мене і в деталях все чітко і доступно пояснила. Також спілкувався з Тім лідом. Вся співбесіда пройшла в дружелюбній атмосфері та без тупих запитань. Люди в компанії Unicheck життєрадісні та оптимістичні. Відверто кажучи, це була одна з найкращих співбесід за весь період мого робочого досвіду (близько 10 років)

очень крутая компания с классным коллективом и честным продуктом! рад, что работаю здесь)