15 березня 11:51
Працював у цій копанії 2 рази, і хочу розповісти про свій досвід.
Плюси:
1) В компанії працюють люди з великою експертизою.
2) Панує дружня атмосфера, луде приємно спвлкуватись з співробітниками.
Мінуси:
1) Офер не має ніякої сили і не є дійсним. Те що написано в офері аж ні як не відповідає дійсності, компанія може все, від зміни зп, до нескінченного трайл періоду.
2) Оастанні пів року погіршились HR процесси, тобто їх в загалі тепер не має.
3) Як компанія каже, головна цінність у нас це комунікація, і я згоден тільки про комунікацію з команою, інша комунікація відсутня (після звільненя людини котра цим займалось)
4) Затримка або не виплата зп. За увесь час робботи в останній раз зп оплатили тільки 1 раз вчасно, наразі я місяць чекаю зп, мені нема за що жити, але отримую тільки обіцянки. І да, я роозумію що не я один такий в компанії, і що це не платить замовник, але все ожно нащо нанімати або працбювати там, де немає гарантії виплати.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.