16 жовтня 2023 19:23
Працюю, як РМ, майже 2 роки. Перший мій досвід в ІТ, — перед тим працював конструктором та РМом в металообробці, тому є з чим порівняти:)
В компанії зачепило і тримає:
— цікаві проекти на будь-який смак і рівень складності, — від артових з простим флоу до повного циклу розробки моб ігор з релізом;
— крутий колектив;
— вільний робочий графік + віддалена робота
Один словом, — крутяк, бери і працюй :D
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.