Uni-Bit Studio Inc.

15 серпня 2023 17:04

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Компанія вводить в оману потенційних кандидатів, про це є тема на DOU.

Перша проблема: рекрутер Vitalii хотів отримати персональні дані кандидата до відправки кандидату договору NDA на ознайомлення.

Друга проблема, значно серйозніша, в договорі NDA вказана юридична інформація про компанію Uni-Bit Studio Inc., яка у публічному реєстрі має статус:

Status Inactive — Discontinued on 2022-05-04

За номером телефону, який вказаний на сайті uni-bit.com знаходжу ТОВ «ЮПАЛ ЮНІ-ТЕХ».

Підтримали:  Mykhailo Horshenin Andrew Snigur Олег

14 коментарів

Якщо прорезюмувати — так улаштований канадський реєстр, є Федеральний номер, є провінційний. Ми працювали як федеральна корпорація, тепер як провінційна. Старий федеральний номер нікуди не подівся

На сторінці профілю компанії (OCN 3137347) зі статусом Active, яка у публічному доступі, відсутня інформація про Corporation Number 983957-7.

Я знайшов профіль компанії, яка в статусі Active, мені цього достатньо.

Якщо ви робите такі заяви, то спочатку будь-ласка розберіться, бо виходить, що зараз це наклеп. (або фейки ще популярне слово на часі)
prnt.sc/qqNwwzqi6bFw
prnt.sc/aJNgfsOQW4-Q

неактивний статус означає, що ми раніше були федеральною корпорацією, а стали провінційною

Оновлена інформація:

Інформація з профілю:
Corporation Name UNI-BIT STUDIO INC.
Ontario Corporation Number (OCN) 3137347
Continuance Date May 04, 2022
Original Formation Date July 21, 2016
Type Ontario Business Corporation
Status Active

Але на сторінці профілю компанії (OCN 3137347) зі статусом Active, яка у публічному доступі, відсутня інформація про Corporation Number 983957-7

Підтримали: Oleksandr Suvorov

тому що це не відкриття нової компанії і якщо ви звернете увагу там написано «Continuense date».
Отже за старим номером — інформація про формер реєстрейшн-де там же можна знайти інформацію про продовження роботи як провінційна корпорація

Я знайшов профіль компанії, яка в статусі Active, мені цього достатньо.

Якщо ви пропустили минулого року оновити інформацію на сайті uni-bit.com, а також вводите кандидатів в оману з персональними даними, про що ця тема то це ваша відповідальність.

Підтримали: ОлегOleksandr Suvorov

Щоб ускладнити пошук юридичної інформації, компанія 9839577 на сайті uni-bit.com вказала номер реєстрації компанії з додатковими символами:

COMPANY REGISTRY NUMBER: 983957-7

вибачте, ви і тут не праві.
prnt.sc/OA-RIt-LYM-u

Номер компанії 983957-7 ще є актуальним?

Підтримали: Oleksandr Suvorov

так, тому що тільки за цим номером можна знайти інформацію про Former Registration.

Тоді створіть статтю про цей випадок та співпрацю з канадськими компаніями то буде користь для спільноти

зазвичай просять вибачення!
і ще один доказ, що ми працюємо з блізард www.artstation.com/unibit_studio

То просіть вибачення

Якщо ви думаєте, що я маю в цьому випадку просити вибачення то я створю опитування на DOU, нагадаю з чого почалося, почалося з теми де ваш рекрутер облажався й запитаємо спільноту хто ж винен

Також нагадаю, як я наводив посилання на реєстр Uni-Bit Studio Inc. та цитати «Status Inactive — Discontinued on 2022-05-04» з реєстру, а ви писали, що то наклеп

Або ж ви створіть це опитування, мене це теж влаштовує
Щоб було конструктивно то можемо з донатами в благодійні фонди

Будемо розбирати ситуацію повторно?