Я пропрацював у компанії Uni-Bit вже рік і хочу поділитися своїми враженнями про цю компанію.

Uni-Bit — це комфорт. Тут комфортне все починаючи від людей і до місця де працюєш, адже працюєш з дому)

Тут ви знайдете різноманітні проєкти які на 100% забустять ваш досвід і найкрутішу команду яка підтримає вас в будь-який момент!

Я приєднався до компанії Uni-Bit Studio майже рiк тому та хочу поділитися своїм захопленням від роботи! Це місце, де ми створюємо дуже цiкавi мобільні та не тiльки ігри, які приносять радість багатьом гравців по всьому світу.

Uni-Bit Studio — це не просто команда розробників, це сім’я талановитих та натхненних професіоналів, що зосереджені на створенні найзахоплюючіших ігрових світів для мобільних пристроїв.

Тут кожен працівник цінується та підтримується. Керівництво компанії надає нам необхідні ресурси та можливості для самореалізації, а дружня та творча атмосфера дозволяє нам надихатися та досягати нових висот кожен день.

Моя робота в Uni-Bit Studio — це не просто робота, це можливість бути частиною чогось унікального та цiкавого. Я пишаюся тим, що можу внести свій внесок у створення ігор, які приносять посмішки на обличчя гравців по всьому світу.

Завдяки Uni-Bit Studio, моя мрія про те, щоб працювати над захоплюючими мобільними іграми, стала реальністю. Я вдячний цій компанії за можливість бути частиною цієї дивовижної подорожі!

Підтримали: Vitalii VovkAnna Shmyhol

Я стала частинкою каманди трошки більше, ніж півроку назад. Це мій перший досвід роботи в геймдевівській компанії і я рада, що розпочала його саме разом з Uni-Bit!
Від себе хочу виділити:
— Дружній і підтрумуючий колектив
Будь-яке питання і тобі з ним з радістю допоможуть
— Дуже різноманітні та цікаві проекти
Від арт-проектів до портування, а це нереально крутий досвід
— Мотивація до самовдосконалення та постійного зросту
Керівництво надає можливості зростати і рухатись до ще кращих результатів через регулярний аналіз проробленої роботи

Висновок, я щаслива бути частинкою Uni-Bit! Однозначний рекомендасьйон)

Підтримали: Vitalii VovkAnna Shmyhol

Я працюю у цій компанії як Lead generation manager протягом 7 місяців, і мої враження є лише позитивними. 2 найбільш вагомі для мене речі це класна команда і цікаві проекти де є можливість працювати з клієнтами з різних країн світу)) В режимі тільки віддаленого формату роботи офлайн майже ні з ким не було змоги побачитись, але навіть в такій ситуації все одно відчуваєш себе частиною команди. Також дуже важливим для мене є те, що керівництво зацікавлене у зростанні своїх працівників і надає всі належні умови для розвитку та самореалізації, високий рівень зп теж туди входить) Я вважаю це крута компанія як для початківців у своїй сфері так і для професіоналів з багаторічним досвідом ) Дуже рада працювати в Uni-bit 😊

Підтримали: Anna Shmyhol

Працюю, як РМ, майже 2 роки. Перший мій досвід в ІТ, — перед тим працював конструктором та РМом в металообробці, тому є з чим порівняти:)
В компанії зачепило і тримає:
— цікаві проекти на будь-який смак і рівень складності, — від артових з простим флоу до повного циклу розробки моб ігор з релізом;
— крутий колектив;
— вільний робочий графік + віддалена робота
Один словом, — крутяк, бери і працюй :D

Підтримали: Vitalii VovkAnna Shmyhol

З компанією Uni-Bit я вже більше 1 року на позиції Lens Creator. Дуже подобається ця робота, хоч і на початку було складно, бо з таким дружнім і відзичливим колективом працювати одне задоволення. Робочий процес побудований професійно, а таски прозорі і зрозумілі, коли виникають труднощі, колеги прийдуть на допомогу. Можу точно сказати, що компанія піклується про своїх працівників, а також проводить всі виплати вчасно. Дуже радий, що маю можливість працювати з Uni-Bit ☺️

Підтримали: Vitalii VovkAnna Shmyhol

Працюю в компанії Uni-Bit Studio на позиції 2d artist вже 8 місяців.
Завжди відчуваю підтримку в реалізації своїх творчих ідей. В команді панує дружня атмосфера і ми завжди можемо розраховувати на підтримку один одного. Подобається, що є можливість працювати віддалено (а зустрічала компанії і без такої опції). Робота налаштована дуже комфортно.

Голова цієї студії про підписання NDA перед тестовим завданням: «ми не маємо право шерити референси з проекту, який ще знаходиться на стадії розробки без НДА.»

Обережно! Судячи з зізнання Віталія Нетребіна (Head of Uni-Bit Studio Inc), ця студія дає кандидатам таски із своїх реальних комерціних проектів. Тож, в разі якісного виконання тестового завдання десятьма кандидатами на одну посаду, одного візьмуть на роботу, а інші 9 безкоштовно «попрацюють» на цю студію.

Олександр, по-перше якщо уже і згадуєте моє ім"я, то будь-ласка пишіть його правильно.
по -друге, тестове оплачується та 1 тестове доблюється декільком кандидатам.

Я не хочу гратись у гру оправдувань і т.д на різні провокації.
У нас чудова команда і ми взяли чудових спеціалістів на цей проект у яких не виникає проблем.
У всіх завжди є вибір і кожен сам обирає на які умови погоджуватись.

Компанія вводить в оману потенційних кандидатів, про це є тема на DOU.

Перша проблема: рекрутер Vitalii хотів отримати персональні дані кандидата до відправки кандидату договору NDA на ознайомлення.

Друга проблема, значно серйозніша, в договорі NDA вказана юридична інформація про компанію Uni-Bit Studio Inc., яка у публічному реєстрі має статус:

Status Inactive — Discontinued on 2022-05-04

За номером телефону, який вказаний на сайті uni-bit.com знаходжу ТОВ «ЮПАЛ ЮНІ-ТЕХ».

Якщо прорезюмувати — так улаштований канадський реєстр, є Федеральний номер, є провінційний. Ми працювали як федеральна корпорація, тепер як провінційна. Старий федеральний номер нікуди не подівся

Завжди полюбляв працювати над цікавими проектами в дружній атмосфері , саме це я знайшов в Uni-Bit Studio Inc.

Підтримали: Amina HurtovenkoAnna Shmyhol

Тиждень тому був рік, як я працюю в Uni-Bit Studio Inc. Це перша gamedev компанія у моєю досвіді. Подобається різноманітність проектів, від казуалок до ААА проектів. Припало мені до душі Uni-Bit, як то кажуть «не їм, а куштую». І як завжди є куди рости.
Дякую командо!

Працюю в компанії на посаді LD/BDM вже другий місяць, все дуже подобається. Багато комунікації, багато допомоги , вся потрібна інформація для роботи — в доступних місцях. Окремий респект хочеться сказати Леоніду, який завжди на зв’язку з приводу БУДЬ-ЯКИХ питань які виникають. Кожен співробітник привітливий та прийде на допомогу. Дуже задоволена, що рекрутер знайшов мене та запропонував вакансію!) А також Anna Shmyhol завжди допомагає відчувати себе більш впевненіше в компанії

Работаю в компании Uni-Bit Studio почти полгода, чему безусловно очень рада. Меня встретил замечательный коллектив и команда профессионалов. Это яркая, сильная и стабильная компания, которая заботится о своих сотрудниках и позволяет им расти и развиваться профессионально

Підтримали: Yana Kulik

Юнибит позволяет проявить мой уровень компетенции, иногда долго ожидаю проекта, но это в конце концов решается.

Підтримали: Yana Kulik

Спокойная атмосфера в офисе, никто не мешает работать, не напрягает, приятный коллектив

Підтримали: Yana KulikEugene Sikaylo

Компания дает возможность для профессионального роста, развития. Я всегда вовлечен в работу, у нас классные менеджеры.

Каждый день есть стимул развивать компанию, люблю нашу команду

Я пока только учусь, привыкаю к компании, мне здесь комфортно, надеюсь вырасти достаточно быстро

Вакансії Uni-Bit Studio