6 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в компании Uni-Bit Studio почти полгода, чему безусловно очень рада. Меня встретил замечательный коллектив и команда профессионалов. Это яркая, сильная и стабильная компания, которая заботится о своих сотрудниках и позволяет им расти и развиваться профессионально

Юнибит позволяет проявить мой уровень компетенции, иногда долго ожидаю проекта, но это в конце концов решается.

Спокойная атмосфера в офисе, никто не мешает работать, не напрягает, приятный коллектив

Підтримали: Eugene Sikaylo

Компания дает возможность для профессионального роста, развития. Я всегда вовлечен в работу, у нас классные менеджеры.

Підтримали: Alexander BlagodarenkoEugene Sikaylo

Каждый день есть стимул развивать компанию, люблю нашу команду

Я пока только учусь, привыкаю к компании, мне здесь комфортно, надеюсь вырасти достаточно быстро

Підтримали: Eugene Sikaylo

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Uni-Bit Studio