Зазвичай я не пишу про компанію, в якій працюю в даний момент. Ось закінчилася моя співпраця з Ulysses Graphics, і я ділюся своїми враженнями. Я маю достатній досвід роботи в різних компаніях України і є з чим порівняти. Ulysses Graphics це дійсно група професіоналів, яка забезпечує всім необхідним творчу частину колективу, яка у свою чергу на високому професійному рівні виконує поставлені перед нею завдання. Партнери та замовники компанії відзначені на її сайті, тому немає сенсу ще раз про них писати. Відгуки про компанію цікавлять насамперед фахівців, які планують працювати в компанії або вже отримали пропозицію про роботу. І з цього боку можу відзначити, що компанія залишила у мене тільки позитивні враження. Я отримав очікувану і потрібну оплату своєї праці. Компанія виконала повністю та вчасно всі свої зобов’язання. Так сухо я відгукуюсь про компанію тільки тому, що мені так і не вдалося особисто зустрітися та поспілкуватися з членами команди. Віддалена робота та ситуація в Україні не дозволили мені цього здійснити. І хоча я знав багатьох співробітників компанії раніше, з багатьма доводилося працювати в інших компаніях, але зустрінеться з усіма так і не вдалося. Я можу спокійно рекомендувати Ulysses Graphics для своїх колег (що до речі і сталося буквально тиждень тому). Ulysses Graphics бажаю подальшого процвітання, зростання і мирного неба.

Чудова компанія, дружня атмосфера, приємний «теплий» колектив. Це все про Ulysses Graphics. Процесс роботи налагоджений. Кожен на своєму місці. Робота над крутими проектами дуже надихає на творчій лад. Не вмію в високопарні похвали, тому скажу просто — 2 роки я намагався влаштуватись сюди працювати і таки зміг і от уже рік роботи я ні про що не жалкую!

Перше що приходить у голову при згадці Ulysses Graphics — Ат-мо-сфе-ра)
Тут до такого ступеню усе затишно та по-домашньому, що це відчувається навіть при роботі віддалено і не хочеться нікуди уїзжать)
Тому я щиро заздрю коллегам які працюють в офісі) Бо часті корпоративні зустрічі та усілякі заходи — це норма для цієї компанії)
І працювати у такій атмосфері — прикольний досвід.
Доречі про досвід — тут його можна отримати забагато, бо тімліди професіонали свого діла — і роботу тобі видадуть, і підскажуть як зробити краще та якісніше, фіди дають доречні та справедливі (що, як на мене, важливо). Словом скіл ап забезпечений). І це друге що приходить на згадку)
Третє — різноманіття роботи) Проектів багато, роботи там ще більше та на будь який смак та скіл)
Напевно цих трьох пунктів вистачить щоб загально описати компанію
Є ще усілякі прикольні моменти та приємні дрібнички, але то вже для тих хто вступив у наш клюб)

Для мене Ulyssess Graphics — це не не просто досвід роботи.
Це компанія, яка дала мені можливість рости і розвиватися. Це крутий колектив та дружня позитивна атмосфера, це місце, де я завжди почувала себе комфортно.
Коли робила тестове в Ulyssess Graphics, навіть не підозрювала скільки ще я не знаю)) Дякую моєму ліду і команді за знання, підтримку та мотивацію!
Період роботи в Ulyssess Graphics пролетів непомітно, бо було багато крутих тасок, якби тільки можна було працювати на декількох проєктах одночасно))

Той самий момент коли дійсно хочеться лишити відгук ☺️ Мала досвід, яким пишаюсь, працювати в Ulysses Graphics. Хочу сказати, що це неймовірно чудовий, творчий і дружній колектив. Завдяки команді з якою працювала я отримала безліч корисних знань та тільки позитивних вражень 💛💙

Відчуття від роботи в компанії виключно позитивні. Ніякими іншими вони не можуть бути, коли кожен день проходить в колективі однодумців і справжніх фанатів своєї справи, при чому у всіх відділах, навіть тих, які напряму не пов’язані з виробництвом графіки. Мені, як простому моделлеру потрібно дуже мало: лише повна свобода робити свою роботу таким чином, яким я вважаю за потрібне, щедрі дедлайни, справедлива компенсація, забезпечення з юридичного і бухгалтерського боку, щоб єдиною моєю турботою був продакшен графіки, а також вихідні, оплачувані лікарняні, державні свята, відпустки, соцпакет та добре слово від ліда та всіх інших співробітників. На щастя, після довгих пошуків, я знайшов все це в Ulysses Graphics, чим і безмежно задоволений. Єдина проблема, з якою я зіткнувся, це те, що вибір цікавих і смачних проектів дуже великий, але фізично часу працювати вистачає лише на одному, хоча хотілося би на всіх і одразу — так гучно звучать їмена цих франшиз, і настільки ж bleeding edge workflow на них використовується. Враження, наче я щодня відвідую Діснейленд з новими класними інструментами і підходами, а мені за це ще і добре платять!

Особисто мені компанія дуже подобаеться :) Дружній колектив, адекватні керівники, компенсацію вчасно виплачують, раз в пів року атестація. Зараз начебто в планах збільшувати кількість працівників, що для военного часу непогано. Ще скажу що потрапити сюди було складніше ніж працювати ( можливо мені просто подобається проект) Так що воно того варте, ИМХО.