UKRSIBTECH

Київ, Одеса, Вінниця

Виходячи з мого досвіду, можу сказати, що по суті своїй зараз компанія, хоч і продуктова, але виглядає, як стартап, який ще вчиться і хоче дійсно покращити якість своїх продуктів. Я думаю тут є люди які бачили, або колись користувались старим додатком Укрсибу, але зараз це взагалі щось інше, воно якісніше, гарніше, зрозуміліше. Тому я можу сказати, що наразі я дуже задоволений, що приймаю участь у даному проекті. Стосовно компенсації, то вона точно ринкова. Колектив дружній, веселий, більшість людей працює пліч-о-пліч вже давненько, тому взаємодія досить на високому рівні.

Я пропрацювала тут 2 роки.
Якщо ви раніше працювали в інших банках, то тут вам сподобається. Тут є порядок, багато чого береться від «мами» в Парижі, є своя культура і гарна атмосфера.
Якщо ви працювали раніше ФОП на гарній зп, то, мабуть, вам буде не цікаво переходити на офіційну ставку з невеликою зарплатнею.
Але при цьому всі плюшки офіційного працевлаштування тут є. І робота цікава, як на мене.

Два нижні відгуки діаметрально протилежні, додам і я свій, можливо комусь буде корисним.

Співбесіда була, скажімо так специфічною. Головне, що вам треба знати — це те, що співбесіда на senior позицію триває 30-40хв. Як на мене, за такий час можна хіба що джуна проінтерв’ювати і то не факт. Тож співбесіда стає дуже суб’єктивною, адже адекватно дізнатись про досвід і скіли людини за цей час неможливо.
Можливо Олександра цікавлять тільки відповіді на декілька питань, які він власне і ставить. Можливо він окрім навичок програміста також має навички визначення hard-skills та soft-skills за мімікою обличчя :)

Загалом, якщо у вас не дуже багато пропозицій, можете сходити на інтерв’ю. Воно займає до часу (а з HR я все обговорив письмово).
Думаю в умовах сьогоднішнього ринку, де кандидатів більше за вакансії — Укрсиб можливо когось навіть і знайде. Але хто до них йшов до цього з такими інтерв’ю — не уявляю.

Підтримали: Oleksii ValuiskyiAlexey Osadchiy

Проходив совбес, інтервюрер був Олександр Кучерук. Співбесіда була короткою та лаконічною. Олександр дуже компетентний розробник, відразу видно що людина на досвіді. Всім мир)

Крайне негативные впечатления от потраченного зря времени на общение с Укрсиббанком по вакансии Java Developer. Интервьювер Кучерук Александр (www.linkedin.com/...​ksandr-kucheruk-99aba942) проводит их приблизительно так — два вопроса о себе, пять вопросов по остальному стеку. Потом проходит неделька (или меньше ну дня четыре как минимум) и Вы получаете отзыв из трех слов с сильно заниженной ЗП (ну так как Вы ни в чем не разбираетесь), что интересно, как этот человек понимает, что вы чего то знаете не задавая по этому стеку вопросов остается загадкой. Кстати получить вменяемые, письменные объяснения, чего же я все таки не знаю не увенчались успехом. Хотите потерять зря время — идите на собес в Укрсиб, там работают профи (по занижению оферов).

В понеділок відкрив ФОП, а у вівторок вже зателефонували з номеру +380 (44) 590 06 90 та відправили рекламного листа «Пропозиція від АТ УКРСИББАНК для IT» на пошту яку вказав при відкритті ФОП.

Лист рекламного змісту був відправлений без моєї попередньої згоди!

Відправляють спам:

Оформлюйте пакетну пропозицію «ІТ Підприємець»

на електронну адресу яку отримали з відкритого реестру ФОП

Також у листі:

Ви отримали цей лист, тому що Ви були клієнтом банку, або скористались нашими послугами онлайн, в відділеннях, або на інших ресурсах сервісом наданим нашим банком.

Якщо б це було правдою то спокійно б відписався, а так відправив листа на [email protected] з вимогою видалити мої персональні дані згідно Закону України «Про захист персональних даних»

Мою офіційну вимогу контакт-центр поки проігнорував і відписав

Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення.

У листі Вас проінформували, по якій причині було надіслано листа, а також проінформовано, яким чином можна відмовитися від розсилки.

Відповіли з почти [email protected], вибачились та повідомили про видалення контактів.

Але поки жодних пояснень чому мені відправляли рекламні оголошення.

В будь-якому разі прецедент зафіксовано, якщо отримали рекламний лист то пишіть на [email protected] та [email protected] вимогу видалити ваші персональні дані.
Також щоб пришвидшити відповідь можете нагадувати на сторінці у Facebook

С 2008 года банк никак не может оправится от кризиса. Сократили наверно 50% сотрудников с того времени. Зарплаты низкие, не поднимаются годами. Иногда, раз в несколько лет, могут добавить гривен 300 и потом долго говорить, а мы же вам подняли. Экономия на всем доходит до абсурда, экономят даже на туалетной бумаге (покупают самую дешевую обуховскую), так еще и повесили в туалете надпись чтобы бумагу использовали только по назначению, а руки сушили в сушилке. Корпоративы только если сотрудники сами скинутся и чтото организуют для себя. Работа в большинстве случаев рутинная и однообразная, сводится к контролц контролв. Развития никакого, карьерного роста тоже.
Унылое болото.

Вакансії UKRSIBTECH