UKRSIBBANK BNP Paribas Group

понад 1500 спеціалістів
Київ

Проходив совбес, інтервюрер був Олександр Кучерук. Співбесіда була короткою та лаконічною. Олександр дуже компетентний розробник, відразу видно що людина на досвіді. Всім мир)

Підтримали: Olesia Ilienko

Крайне негативные впечатления от потраченного зря времени на общение с Укрсиббанком по вакансии Java Developer. Интервьювер Кучерук Александр (www.linkedin.com/...​ksandr-kucheruk-99aba942) проводит их приблизительно так — два вопроса о себе, пять вопросов по остальному стеку. Потом проходит неделька (или меньше ну дня четыре как минимум) и Вы получаете отзыв из трех слов с сильно заниженной ЗП (ну так как Вы ни в чем не разбираетесь), что интересно, как этот человек понимает, что вы чего то знаете не задавая по этому стеку вопросов остается загадкой. Кстати получить вменяемые, письменные объяснения, чего же я все таки не знаю не увенчались успехом. Хотите потерять зря время — идите на собес в Укрсиб, там работают профи (по занижению оферов).

В понеділок відкрив ФОП, а у вівторок вже зателефонували з номеру +380 (44) 590 06 90 та відправили рекламного листа «Пропозиція від АТ УКРСИББАНК для IT» на пошту яку вказав при відкритті ФОП.

Лист рекламного змісту був відправлений без моєї попередньої згоди!

Відправляють спам:

Оформлюйте пакетну пропозицію «ІТ Підприємець»

на електронну адресу яку отримали з відкритого реестру ФОП

Також у листі:

Ви отримали цей лист, тому що Ви були клієнтом банку, або скористались нашими послугами онлайн, в відділеннях, або на інших ресурсах сервісом наданим нашим банком.

Якщо б це було правдою то спокійно б відписався, а так відправив листа на [email protected] з вимогою видалити мої персональні дані згідно Закону України «Про захист персональних даних»

Мою офіційну вимогу контакт-центр поки проігнорував і відписав

Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення.

У листі Вас проінформували, по якій причині було надіслано листа, а також проінформовано, яким чином можна відмовитися від розсилки.

Відповіли з почти [email protected], вибачились та повідомили про видалення контактів.

Але поки жодних пояснень чому мені відправляли рекламні оголошення.

В будь-якому разі прецедент зафіксовано, якщо отримали рекламний лист то пишіть на [email protected] та [email protected] вимогу видалити ваші персональні дані.
Також щоб пришвидшити відповідь можете нагадувати на сторінці у Facebook

С 2008 года банк никак не может оправится от кризиса. Сократили наверно 50% сотрудников с того времени. Зарплаты низкие, не поднимаются годами. Иногда, раз в несколько лет, могут добавить гривен 300 и потом долго говорить, а мы же вам подняли. Экономия на всем доходит до абсурда, экономят даже на туалетной бумаге (покупают самую дешевую обуховскую), так еще и повесили в туалете надпись чтобы бумагу использовали только по назначению, а руки сушили в сушилке. Корпоративы только если сотрудники сами скинутся и чтото организуют для себя. Работа в большинстве случаев рутинная и однообразная, сводится к контролц контролв. Развития никакого, карьерного роста тоже.
Унылое болото.

Вакансії Ukrsibbank