Ukrnafta

понад 1500 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Был на собеседовании на вакансию по информационной безопасности. Могу отметить хорошее отношение HR до и во время собеседования. К сожалению информацию об отказе или другом решении так и не получил хотя прошло больше месяца.
По зарплате: Хотя компания позиционирует себя как самая крупная нефтедобывающая в Украине но на средний или высокий уровень заплат по моему мнению рассчитывать не приходится, видимо сказывается государственное присутствие в активах компании.
Расположение хорошее но с парковкой будут проблемы.
Офис без изысков и типичный для гос.компаний. Оставшиеся грубые решетки на центральном входе со времен Коломойского навивают на мысль что они могут им еще пригодится.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.