Укренерго цифрові рішення / Ukrenergo digital solutions

Буквально щойно проходив співбесіду на позицію Middle Python developer.
Під час співбесіди одразу видно дружність колективу: кожна людина розуміє іншу на пів-слові, доповнюють один одного.
Також я для себе з’ясував, що це дійсно велика саме IT-компанія, а не департмент у державній структурі, де дійсно професіонали своєї справи. Одна з небагатьох компаній, де офіційне працевлаштування.
Підсумково можу сказати, що після співбесіди я залишився вкрай задоволеним і прагнучим працювати із цими людьми

Також дякую вам за ваш внесок в нашу перемогу і відсутність мовних конфліктів!

Працюю у компанії UDS четвертий рік. Весь цей час щасливий, що компанії вдалось створити дружню творчу атмосферу.
Це так важливо для роботи, що неможливо недооцінити.
Ця компанія складається з відмінних фахівців, які постійно обмінюються досвідом та допомагають новачкам рости у професійному полі.
На моє щастя, мені довелося працювати в кількох командах з різних проєктів, кожна з цих команд мала дуже дружню і бізнес орієнтовану атмосферу.
Ще компанія працює повністю офіційно.
Всі знають про нинішній важкий час, так ось компанія повністю зберегла штат співробітників і рівень зарплат, що унікально для IT-ринку за останні кілька років.
Сфера діяльності компанії настільки важлива, що почуття гордості за роботу на благо своєї країни неможливо виміряти.

Підтримали: Yura Didenko

Нарешті дійшли руки до відгуку.
Загальна характеристика: потужний проект національного масштабу із високою динамікою розвитку та командою middle+.
Плюси:
- Команда дуже спрацьована
- Ніхто не сидить аби сидіти, всі забезпечують результат
- ВА тут дійсно ВА, а не хлопчик-ТЗшка
- Питаєш — відповідають
- Трудовий договір
- Треба думати, постійно
- Треба приймати рішення тут і зараз, але із оглядкою на майбутнє проекту
- Хардкор

Особливості:
- З галер тут не приживуться (суб’єктивна точка зору)
- Проактивність та кмітливість must have
- Багатофакторний проект
- Високоманеврене управління проектом

Кому тут точно сподобається:
- Для тих, хто шукає дійсно унікальні проекти
- Для тих, кому треба хороший професійний розвиток
- Для тих, кому треба навичка problem solving по факту
- Патріоти

В компании UDS работаю не так давно, но в целом с компание НЕК «Укренерго» знаком давно и могу сказать, что компания сделала огромный рывок вперёд, что бы выйти на тот уровень который требуется сейчас от компании подобного масштаба на рынке труда. И точно могу сказать, что это только начало в развитии компании.
Если коротко — крутая команда, достойная официальная оплата, возможности развиваться как специалисту, очень интересные и масштабные проекты национального значения.

Дуже круто знати, що робота, яку робиш, — це внесок в розвиток України.

Вакансії Ukrenergo digital solutions