Укренерго цифрові рішення / Ukrenergo digital solutions

21...80 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В компании UDS работаю не так давно, но в целом с компание НЕК «Укренерго» знаком давно и могу сказать, что компания сделала огромный рывок вперёд, что бы выйти на тот уровень который требуется сейчас от компании подобного масштаба на рынке труда. И точно могу сказать, что это только начало в развитии компании.
Если коротко — крутая команда, достойная официальная оплата, возможности развиваться как специалисту, очень интересные и масштабные проекты национального значения.

Підтримали: Victor Khimich

Дуже круто знати, що робота, яку робиш, — це внесок в розвиток України.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.