Укрексімбанк

понад 1500 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Укрексімбанк — професійна компанія з високим рівнем організації та активним розвитком IT-інфраструктури. Радий приєднатися до команди професіоналів та брати участь у розвитку банку в цифровому просторі.

Нещодавно приєднався до Ukr Exim Bank. Був приємно здивований інноваційним IT — проектам та рішенням в державному банку, команда експертів своєї справи та однодумців. Офіс у центрі міста.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.