Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

UKEESS Software House

Львов

Пройшов перший етап співбесіди, витратив декілька днів на тестове і, нажаль, не отримав фідбеку, більше тижня повідомлення ігнорують. Це був перший випадок, коли я погодився виконати тестове завдання і лиш переконався, що це справді пуста трата часу. Дуже прикро, що така практика все ще присутня.

Максиме, доброго дня!
Як писала вам в листуванні, мені дуже прикро, що ви отримали негативний досвід і, сподіваюся, що я змогла відповісти чому ситуація склалася саме таким чином і вам довелося тривалий час очікувати на фідбек від нас.
Кожна компанія обирає яким чином перевіряти знання своїх потенційних майбутніх колег. Чи то тестові завдання під час співбесіди, чи давати його додому і не стресувати людину (як обрали, власне, ми). Виконувати тестове — також особистий вибір кожного кандидата. Проте це аж ніяк не є пустою тратою часу! Ми цінуємо, що людина приділяє зусиль і, направду, таким чином можемо краще оцінити про технічні навики кандидатів.

Ми справді не маємо жодного вхідного повідомлення від вас, яке прийшло би після нашої з вами останньої невеличкої переписки в лінкедіні. Передивилась всі можливі чати, які використовую в роботі, але той діалог був останнім... В жодному разі ми не мали на меті нікого ігнорувати, бо намагаємося завжди надавати кандидатам фідбеки незалежно від результату (проте людський фактор нашої роботи інколи стає на заваді швидким відповідям).

Ще раз дуже перепрошую за цю незручну для нас обох ситуацію. Мені шкодА за те, що сталось.
Сподіваюся, ми залишимося в дружніх стосунках і поточне непорозуміння не буде на заваді нашому майбутньому спілкуванню :)
З повагою, команда UKEESS Software House.

Проходив співбесіду в цій компанії, приділяють багато уваги сухим теоретичним питанням за стандартним переліком, як це звично для України. Дають тестове завдання, яке потребує кілька днів по факту. Зауважень немає, просто майте на увазі, що добре ганяють по теорії без особливих питань по технологіях. До речі, за бажанням можна отримати детальний відгук, якщо не пройшов, за що щиро вдячний.

Євгене, вдячні за відгук!
Сподіваємось, що він буде корисним для наших наступних кандидатів і дозволить їм краще підготуватись до наших співбесід.
Щодо нашого з вами interview, то хотіли б ще раз подякувати за Ваш витрачений час! Не зважаючи на теперішній результат — хлопці залишились задоволені спілкуванням з Вами на співбесідах і перед ними, направду, був не простий вибір, оскільки ви були в числі сильних фінальних кандидатів. І, при остаточному виборі, не завжди рішення було одностайним на користь того чи іншого кандидата ;)
Щиро сподіваємось, що нам ще вдасться попрацювати разом і ми зможемо Вам довести, що цю теорію ми таки використовуємо на практиці в проектах:) В будь-якому випадку, можемо Вас рекомендувати будь-якій іншій компанії як професіонала!
З повагою, команда UKEESS.

Оставлю свой отзыв о прохождении собеседования в данной компании. Меня пригласили к ним офис, где я успешно(по их словам) прошел первый этап технического собеседования. Далее мне предложили выполнить тестовое задание. Я сообщил, что задание выполню на выходных. После выполнения задания мне пришел фидбек, что якобы я использовал «код со стороны», поэтому я не подхожу, так как это противоречит условиям задания. При этом нигде в задании НЕ было указано, что я не могу использовать различные библиотеки и готовые решения. Да, я действительно использовал библиотеку antd при разработке таблицы, а так же использовал готовое решение для аутентификации, но нигде в задании не было сказано, что этого нельзя сделать. При этом основную суть задания я написал своими руками, пускай используя либу. Готовое решение по аутентификации вообще относилось к дополнительному пункту, который я не успевал сделать и мог и не делать, но решил, что лучше уж это, чем ничего. Итого, я потратил кучу свободного времени, при этом в лишний раз убедился, что смысла делать тестовые задания нет никакого, такое ощущение, что его даже не смотрели. НЕ СОВЕТУЮ ВЫПОЛНЯТЬ НИКАКИЕ ТЕСТОВЫЕ ЗАДАНИЯ ДАННОЙ КОМПАНИИ, а так же проходить у них собеседования, так как вы просто можете зря потратить своё время. Все пруфы и тестовое могу выслать на почту всем желающим.

Поддержали: Nazar Lelyak

Доброго дня, п.Андрію!
Нам дуже шкода, що ми не виправдали Ваших сподівань та у Вас залишився негативний досвід співбесіди в нашій компанії. Також нам дуже прикро, що ми не змогли оцінити Ваш високий технічий рівень.
Також залишаємо за Вами право поділитись будь-якими матеріалами по тестовому завданню, що Ви отримали, чи нашим з Вами листуванням, оскільки всіляко підтримуємо публічність діяльності будь-якої IT компанії, a саме такою ми намагаємось бути.
Сподіваємось, що Ваш наступний досвід співбесід з іншими компаніями буде значно успішніший, а ми зможемо наш з Вами досвід взяти на озброєння та покращити свої процеси також!
З повагою, UKEESS Software House

Керівництво дуже відкрите і лояльне. Компанія стрімко розвивається, набирає оборотів за останні 3 роки. Дружній колектив. Компанії потрібно звернути уваги на професійний ріст працівників. Забезпечити їх всім необхідним, мотивувати до розвитку. Розробляти road maps для людей. Дати людям можливість мігрувати між проектами.