22 липня 2022 19:25
Працював у компаніі. Сподобалось ставлення керівництва до працівників. Старались допомагати, з розумінням відносились до проблем, йшли на зустріч. ЗП виплачувалася вчасно. Дуже задоволений співпрацею з цією компанією і всім рекомендую!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.