UGenius Software Development

до 20 спеціалістів

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

I highly recommend this company, it is an amazing place to work at.
They have great work atmosphere, nice team, management and customers. Salary is always on time.
Remote work has a big advantages.

Nice team, professional team, interesting projects, good relationships and high-quality social package with timely payment of wages. Working on project as for myself.
The ability to work anywhere allows you to travel and not waste time on the way to the office.
The interview was interesting, the interest remained even after two years of cooperation, there is an incentive and interest in development, personal growth. What is lost while working in the galleys.

That’s why this is my best place to work.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.