12 травня 2022 23:24

Kate Balakireva, Content writer в Outstaff Your Team

«І в горі, і в радості...» або чому я рекомендую UDS Systems як класне місце роботи.

Спершу про бажання знайти щось «своє» та не витрачати час на інше.
У перший день я казала, що випробувальний термін 2 місяці — це забагато, може буде й 2х тижнів достатньо, щоб піти геть.
Фух, нічого витрачати не довелося. На носі — моя 2га річниця роботи в компанії.

Плюсую до відгуків нижче про перспективні проекти, можливості повчитися у досвідчених колег, заохочення розвитку, корпоративи для душі, а не для протоколу. Ти можеш сам будувати свій робочий процес, втілювати свої ідеї в життя та тестувати нові інструменти, разом з тим, не залишишся із завданням та різними сумнівами наодинці. Подумав, що ти олень? Подумав, що хтось олень? Поговорили, пофіксили — no drama =)

До офісу ти не прив’язаний, але туди приємно приходити, наприклад, попрактикувати англійську в розмовному клубі та, взагалі, провести час із людьми, що вміють жартувати і дискутувати замість сперечатися (ніби хтось намалював навколо офісу крейдою коло, яке відштовхує токсичну нечисть, як у фільмі «Вій»). Є ще своя бібліотека та хіт під назвою «масаж по п’ятницях».

Тепер про злободенне. Пандемія, війна — жодного скороченого працівника чи зменшення зарплатні. Натомість, активна підтримка волонтерства, різнобічна допомога з релокейтами. Подібні явища спостерігалися й до сумнозвісних обставин, але те, що вони не зникли — це неабиякий лакмусовий папірець.

Підтримали:  Марина Петрик Matsokha Tanya