ucode IT academy

28 січня 2021 9:17

Inna Symkanych, Community Manager в ucode IT academy

Працюю в ucode IT Academy вже майже пів року.

Шість щасливих, насичених і продуктивних місяців. Ще на співбесіді у мене був повний match із компанією, і мої очікування повністю зійшлись із реальністю. Це не утопія про ідеальне робоче середовище, а правда і робота з очікуваннями із самого початку нашої співпраці. Ніхто не казав що буде все легко, тільки гола правда і факти. За що я дуже вдячна.

Потім команда. Всі молоді, заряджені професіонали своєї справи. Завжди готові допомогти. Для мене головиним показником є те, що я не боюсь ставити запитання, навіть якщо воно мені здається абсурдним. Тільки знаю, що завжди отримаю відповідь, ну інколи стьобний мемас, та в цьому є своя романтика. Peer-to-peer в найкращих традиціях.

Хоча проєкт зараз на етапі свого дозрівання, і «стартапний дух» пронизує мало не кожен наш процес. Це передбачає під собою багато роботи, постійні зміни, деяку невизначеність. Та я, все ж таки, знала на що йшла.

Знаходимось ми у самому серці інноваційного парку, де є абсолютно все для роботи та відпочинку: комфортне робоче місце, корпоративне навчання, ігрові кімнати, цілодобовий доступ до спортзалу, настільний футбол/теніс, бібліотека, кімната для відпочину, різні заходи від професійного до алкогольного спрямування .... Ніби потрапляєш в інший світ, з якого не можеш вибратись тільки по одній простій причині — ти просто не хочеш цього робити.

Ще комфортні умови праці, гнучкий графік, постійна підтримка, купа можливостей для росту та розвитку. Завжди повна бойова готовність й відкритість до нових ідей та пропозицій. Хочеться робити все на 120%, а якщо часом не вийде, то команда завжди підтримає, дасть зворотний зв’язок і підкаже, в якому напрямку рухатись далі.

Ну і головне, без чого попередні пункти, можливо, не мали б такої високої цінності — ідея проєкту. Ми не просто допомагаємо стати програмістами та отримати першу роботу в ІТ, а робимо продукт, який кардинально змінює спосіб мислення, а інколи й життя. Приємно бути частиною цього та робити свій внесок. Дякую ucode IT Academy за чудову можливість.

Підтримали:  ucode IT academy Mariia Dubiaha

Інно, твій відгук — прямо у серденько. Цінуємо тебе і твою роботу у ucode. Далі — більше ;)