ucode IT academy

Всем привет! Работаю Content Marketer в ucode IT academy уже 8 месяцев. За это время я ощутила сильный рост, потому что на свои факапы в начале работы получала не «осуждение», а «фидбек» с которым было понятно, что делать дальше, чтобы стать лучше. Начала работу с преимущественно с копирайта (в соц.сети, на сайт, для креативов), сейчас же снимаю рекламу, продумываю стратегию контента, работаю и чувствую себя сильным звеном, в отличие от того, как чувствовала себя в начале.

В компании, на этом этапе, все очень динамично. Нужно быть реально пластичным, чтобы вовремя адаптироваться к новым задачам и проектам. Но многим, в том числе и мне, такой темп по душе.

Собеседование: мне написала HR компании на Djinny.co. Общение с первых секунд было открытым и дружелюбным, ответы приходили быстро (мне импонирует, когда нет миллиарда кандидатов, из-за которых ты неделю ждешь ответ на сообщение). В тот же день прислали тестовое (которое состояло из трех заданий) и спросили удобные сроки выполнения. Я отправила обратно в тот же день (уж больно понравилось общение и захотелось все таки попасть на живой собес). И меня пригласили приехать в офис.

Рабочее место — пушка! В этом месте когда-то был мотоциклетный завод, некоторые здания не разрушили, а переделали под стильные, футуристичные пространства. На работе есть душ, кухня, много переговорок, open space — место, куда хочется приходить.

Коммуникация: если коротко, то тут все открыто. Не нужно ходить с вопросом, который тебя тревожит, искоса не будут смотреть, если ты говоришь вслух то, о чем думаешь.
Если тебе нехватает чего-то для работы, это тоже будут рассматривать и идти навстречу. Кейс, который был у меня: хотелось делать много живого контента, но фототехника желала быть лучше. Я сформулировала запрос, выбрала камеру и компания предоставила мне ее, меньше, чем за неделю. Теперь у нас много живого, юкодовского контента. Меня, как контент-маркетолога, это не может не радовать.

Коллектив: все молодые и энергичные. Команды собирают так, чтобы вы были на одной волне. Понимаю и нахожусь в хороших отношениях с каждым членом. Вместе обедаем, в этом время смотрим ютубчик, иногда собираемся на фильм, выходим поиграть в теннис или футбол. Песня!

Підтримали: ucode IT academyAndrii Nyvchyk

Яке щастя, що юкод притягує класних людей, а їм класно тут :)

Работаю Front end разработчиком в данной компании. Первое что хотелось бы отметить, это подход к сотрудникам со стороны обеспечения условий в офисе, а именно: комфортное рабочее место, обеспечение всеми необходимыми для работы вещами (комфортное кресло, освещение, вентиляция, техника и т. д.). Всё это на очень хорошем уровне, работать очень комфортно. Что касается самого офиса, то он очень просторный (никто перед глазами не бегает, не теснится). Теперь отмечу непосредственно развитие в этой компании. Задачи весьма разносторонние что дает очень большой толчок для начинающего разработчика, конструктивные фидбэки о проделанной работе, открытость к идеям и предложениям. Хороший менеджмент, что дает делать задачи качественно и осознано. Постоянно компания предлагает разного рода курсы: от английского до тренингов по самоорганизации. Отдельного внимания заслуживает коллектив. Все сотрудники очень доброжелательные, рады обменяться опытом а так же не отказывают в помощи. Люди с которыми я работаю непосредственно на проекте имеют высокий уровень компетентности и с радостью передают свои знания. Компанию рекомендую:)

Підтримали: ucode IT academy

Працюю в ucode IT Academy вже майже пів року.

Шість щасливих, насичених і продуктивних місяців. Ще на співбесіді у мене був повний match із компанією, і мої очікування повністю зійшлись із реальністю. Це не утопія про ідеальне робоче середовище, а правда і робота з очікуваннями із самого початку нашої співпраці. Ніхто не казав що буде все легко, тільки гола правда і факти. За що я дуже вдячна.

Потім команда. Всі молоді, заряджені професіонали своєї справи. Завжди готові допомогти. Для мене головиним показником є те, що я не боюсь ставити запитання, навіть якщо воно мені здається абсурдним. Тільки знаю, що завжди отримаю відповідь, ну інколи стьобний мемас, та в цьому є своя романтика. Peer-to-peer в найкращих традиціях.

Хоча проєкт зараз на етапі свого дозрівання, і «стартапний дух» пронизує мало не кожен наш процес. Це передбачає під собою багато роботи, постійні зміни, деяку невизначеність. Та я, все ж таки, знала на що йшла.

Знаходимось ми у самому серці інноваційного парку, де є абсолютно все для роботи та відпочинку: комфортне робоче місце, корпоративне навчання, ігрові кімнати, цілодобовий доступ до спортзалу, настільний футбол/теніс, бібліотека, кімната для відпочину, різні заходи від професійного до алкогольного спрямування .... Ніби потрапляєш в інший світ, з якого не можеш вибратись тільки по одній простій причині — ти просто не хочеш цього робити.

Ще комфортні умови праці, гнучкий графік, постійна підтримка, купа можливостей для росту та розвитку. Завжди повна бойова готовність й відкритість до нових ідей та пропозицій. Хочеться робити все на 120%, а якщо часом не вийде, то команда завжди підтримає, дасть зворотний зв’язок і підкаже, в якому напрямку рухатись далі.

Ну і головне, без чого попередні пункти, можливо, не мали б такої високої цінності — ідея проєкту. Ми не просто допомагаємо стати програмістами та отримати першу роботу в ІТ, а робимо продукт, який кардинально змінює спосіб мислення, а інколи й життя. Приємно бути частиною цього та робити свій внесок. Дякую ucode IT Academy за чудову можливість.

Підтримали: ucode IT academyMariia Dubiaha

Інно, твій відгук — прямо у серденько. Цінуємо тебе і твою роботу у ucode. Далі — більше ;)

Оставлю маленький коммент, по поводу этих курсов.
Ни в коем случае, не советую сюда идти.
Политика курсов такая, что вы сами учитесь, учителей там нет. Ты можешь коммуницировать с другими студентами, если у тебя что то не получается, ты якобы спрашиваешь, тебе могут помочь, подсказать.
Тебе дается задание, в некоторых случаях, вообще не объясняется как делать. Просто есть требование, что должно быть сделано, а как, разруливай сам.
Это одно и тоже, я сел в самолет, в кабину пилота, мне сказали взлетай, я спрашиваю " В смысле? ", не волнует, как хочешь так и взлетай, разруливай сам.
Тоже самое и здесь, дали задание, как его делать, без понятия.

Если ты никогда не практиковался ранее в HTML, CSS и тд, пришел на эти курсы, то тебе там полная ж*па, ты ничего не сможешь сделать(редкие случаи, не исключение), объяснить тебе никто не сможет, ну спросишь ты раз, другой, а там вопросы у тебя будут возникать на каждом шагу. На эти курсы нужно уже идти, до это пройдя курсы.
Некоторые люди, начали покупать курсы в интернете, и проходить курсы на курсах. Я такого еще не видел, а потому что по другому никак, сделать задания, нереально.
Например, человек пришел учиться, он в жизни не видел, как выглядит HTML, CSS и тд. И тут он приступает к заданиям, в которых нет примеров, объяснений, то есть все, он будет держаться за голову и думать, куда я попал.

А теперь цена, 19000 грн за Фронт, это сумасшествие. За то что ты учишься сам. Тут или идти ка курсы с преподавателем или уже вообще не идти, и самому дома учиться.
Но платить 19000 грн за то что ты будешь сидеть часами и гуглить, как что делать, не вижу смысла. Ты же не будешь, на ухе висеть у студента, то у одного, то у другого, а помоги тут, а как тут. Никто так не делает, все равно. Ты сам пытаешься делать, так зачем платить? Сиди дома и сам пытайся делать или иди на курсы, где можно спросить. и получить отчетливый ответ, от преподавателя.

Ты там учишься, в определенной программе, ЛМС. Твоя цель какова? Посвящать свое время учебе и ни чему большему. Приготовься к тому что, тут будут постоянные баги, программа в которой ты работаешь, не стабильна и иногда ты тратишь часы времени, пока дождешься что все заработает и ты приступишь к работе.

Пример, ты подумал,а поучусь я 4 часика, пришел, а тут баг. Объяснять в чем он заключается, нет смысла, будет не понятно. И ты, из этих 4х часов, часа полтора, можешь просто убить на ожидание. Что???
Я пришел сюда учиться, а не ждать, пока вы решите свои проблемы с ЛМС. Это я так понял, было всегда, есть сейчас и будет. Приготовьтесь, терять несколько своих часов, на проблемы с программой.

Вот буквально вчера, я не мог приступить к след этапу, потому что у них проблемы с их программой, которая выставляет оценку. То есть, оценку программа не выставлял пол суток и я, до этого, думая, вот поучусь, до этого, запланировав, что в этот день я буду учиться, просто ничего не сделал.

Вообщем, обходить мимо, однозначно. Самый главный факт, еще раз, обратите на него внимание, и вы сразу же откажитесь от этих курсов.
19000грн, за то что ты учишься сам, так зачем платить? Сиди дома и учись сам, но бесплатно. И если ты думаешь, что, дома я не могу, мне все равно нужна помощь, я не знаю с чего начать и что делать, то выбирай другие курсы, но не эти.

Денисе, доброго дня!
Дякуємо, що поділилися враженнями від навчання, однак наша команда хотіла б дати відповідь на ваш коментар.

Так, ви маєте рацію, ucode IT academy відрізняється від стандартних освітніх курсів чи програм, які працюють за моделлю «викладачі-лекції-підручники». Наша навчальна методика побудована на практичних завданнях, які занурюють студентів у реальні умови роботи програмістів над проєктами в компаніях. Кожного охочого навчатись в ucode IT academy знайомлять з форматом та умовами навчання і ви точно не виняток :) Ми відкрито говоримо про наші підходи до навчального процесу: детальна інформація доступна на нашому сайті, ми розповідаємо, як проходитиме навчання в рамках Demo-днів (ознайомчі івенти для потенційних студентів), а також в особистому порядку в соц.мережах та телефоном.

Якщо більш детально говорити про навчальний процес, то в ucode IT academy дійсно немає викладачів та підручників, а рекомендації з актуальною літературою, посилання на офіційну документацію та корисні профільні ресурси ми надаємо студентам як допоміжний інструмент. Наша основна задача — не прочитати вам обмежену кількість лекцій, а навчити вас думати як програміст та справлятися з викликами, які на вас чекатимуть, коли ви переступите поріг IT-компанії. У такому підході й полягає Challenge Based Learning (до речі, за цією ж методологією навчаються команди розробників iPhone, Mac OS, AppStore). Однак, складність завдань на програмах збільшується поетапно, а кожне наступне завдання базується на знаннях та скілах, які студенти отримали на більш ранніх етапах навчання.
Тож ми не садимо в кабіну пілота та кажемо «Злітай», ми садимо студентів в авіасимулятор та знайомимо з приладовою дошкою.

Зараз на ринку потрібні самостійні спеціалісти, готові включатися в роботу та знаходити шляхи розв‘язання задач. Цей факт підтверджується, як загальним запитом ринку на розробників з досвідом роботи, так і нашими компаніями-партнерами (серед яких Ubisoft, Ajax Systems, Cisco та ін.), які допомагали нам розробляти програми та вже розглядають наших студентів в якості своїх майбутніх працівників.

Ще один важливий для програміста скіл — вміти працювати в команді, саме тому ми використовуємо підхід Peer-to-peer, щоб студенти спілкувалися та взаємодіяли один з одним. І, на скільки ми бачимо ситуацію зараз, наші студенти дійсно співпрацюють один з одним, обмінюються досвідом, допомагають порадами під час виконання завдань та ставлять одне одному запитання і в 3-й, і в 5-й, і в 15-й раз :)

До речі, трошки про цифри та ефективність навчальних програм. Зараз в ucode IT academy навчаються понад 300 студентів на різних програмах та близько 100 на курсі Front-end world, які виконують завдання та справляються з навчанням. Підтвердженням цьому є, наприклад, потік Front-end world, який випускається в кінці грудня: 30% студентів, які успішно дійшли до кінця програми, отримали job offers ще до випуску. А серед студентів beta-потоку (був набраний за 6 місяців до офіційного старту ucode IT academy та навчається в тестовому режимі) 40% вже працевлаштовані.
Тепер про вартість навчання: в середньому ціна за спеціальністю Front-end на ринку варіюється від 15 до 35 тисяч гривень. І ми вважаємо вартість навчання в ucode IT academy цілком виправданою.
Приходячи на навчання в ucode IT academy ви отримуєте унікальні навчальні програми, написані на реальних кейсах разом з компаніями-лідерами ринку, ви отримуєте доступ до спеціально розробленого софта, який керує вашим навчанням, доступ до інноваційного кампуса, нових iMac 27″ та багато інших переваг. Ви також отримуєте унікальні можливості для нетворкінга, знайомства та співпраці в майбутньому з ТОП-менеджментом та HR-департаментами компаній-партнерів, а по закінченню навчання ви маєте від 4 проєктів (на курсі Front-end world) у портфоліо.

Що ж стосується ваших коментарів про проблеми з роботою LMS та Oracle: так, ucode IT academy — це інноваційний для ринку IT-продукт, який ми розробляємо та вдосконалюємо. Ми розуміємо, що час від часу можуть з’являтися проблеми та помилки в програмі, але наша support team завжди реагує на проблему та максимально оперативно виправляє її. На додачу, у нашій сфері ніхто не застрахований від проблем з софтом, які іноді виникають навіть у таких гігантів, як Google)

Але, Денисе, давайте будемо чесними?) За час вашого навчання наша support team отримала від вас 4 звернення, на які ми оперативно зреагували. Програми Oracle (саме ця програма перевіряє завдання та виставляє оцінки) стосувалися 2 останні звернення, у тому числі й за 19.12.2020. Однак ваші скарги полягали у тому, що ви маєте проблему не з роботою програми, а в тому, що Oracle не оцінювала ваше завдання високим балом, необхідним для переходу до нового завдання. Напередодні (а саме 16.12.2020) наша команда вже спілкувалася з вами та пояснила, що ваше завдання було виконано не коректно. Ми також наголосили, що порушення структури файлів є помилкою. Ви не врахували наші рекомендації та двічі вимагали надати вам доступ до наступних завдань, не виконавши попереднє.

Для нас важливий кожен з наших студентів і ми завжди готові йти на зустріч. Проте ми не можемо створювати індивідуальні лояльні умови для окремих студентів, і виконати ваше прохання було б нечесно щодо інших студентів, які разом з вами проходять курс.

Денисе, наша команда завжди відкрита до аргументованого діалогу.
Ми віримо, що ви успішно закінчите навчання та станете чудовим спеціалістом у майбутньому!