UBRAINIANS

Працюю в компанії 10 місяців, на посаді Flutter розробника і все дуже подобається. Робота дистанційна, тож домовились з керівництвом про зручний для мене та фірми графік роботи. Робимо багато різних цікавих та креативних проєктів, а це круто бо я люблю різноманітність, адже це допомагає розвиватися та вивчати нові технології. Мені як людині, яка прийшла джуном на свою першу в мобільній розробці роботу було дуже важливо, щоб був професіонал, який допоможе писати правильний і якісний код. З першого дня в мене є дуже розумний та досвідчений наставник Діма Бондарчук, який перевіряє мій код, вказує на недоліки або допомагає з вирішенням проблем з якими стикнувся. Окрема подяка керівництву за дружню атмосфера всередині компанії.
Радий бути частиною команди Ubrainians.

Підтримали: Vera Moshko

Працюю в компанії близько пів року на посаді Backend розробника. Хоч у зв’язку з війною мав змогу пропрацювати в офісі лише два тижні, проте навіть за цей невеликий проміжок часу вдалося знайти спільну мову з усіма членами команди Ubrainians. Компанія займається розробкою багатьох проєктів, які охоплюють не лише український ринок. Це дає змогу створювати продукт в різних сферах діяльності (волонтерські платформи, бухгалтерія, HoReCa тощо), що буде важливим досвідом для подальшої кар’єри. Паралельно з роботою навчаюся в університеті, тому важливою була гнучкість робочого графіку, та з цим не виникло жодних проблем. За потреби можу відлучитися задля вирішення навчальних питань чи будь-яких особистих справ. Особисто мені імпонує френдлі атмосфера, яка панує в команді. Тут немає жорсткої ієрархії, усі «на одній хвилі».

Підтримали: Vera MoshkoSerge Tkachuk

Работаю в компании почти год на позиции ASP.NET Developer, начинал с доработки существующих проектов на MVC и WebApi, позже компания начала двигаться преимущественно в сторону разработки мобильных приложений, это позволило больше работать с WebApi, что для меня большой плюс. Есть возможность сделать гибки график работы. В компании всегда дружественная и весёлая атмосфера, в локдауны было грустно уходить на удаленку.

Работаю в Ubrainians 10 месяцев на должности Manual QA тестировщика. Нравится что есть много проектов — как Web, так и Android/iOS между которыми можно переключаться. Самым большим плюсом считаю дружный коллектив с которым приятно общаться, а при работе в офисе круто ещё и то что можно подойти к любому разработчику и обсудить тот или иной вопрос по проектам

Работаю в компании около полугода в роли ASP.NET разработчика. Проекты в компании очень разные и применяется широкий спектр различных технологий, что позволяет быстро прокачаться, как специалисту. Хотя я студент и это мой первый опыт работы, могу сказать, что график тут очень гибкий, так что у меня не было проблем с тем, чтобы совмещать учебу и работу. Коллектив небольшой, но очень сплоченный, где приятно находится :) , всегда есть кто-то, кто поможет или подскажет, когда что-то непонятно.

Работаю в компании больше полгода на позиции Frontend Developer. Много интересных проектов, как новых так и поддерживаемых, очень дружный и приятный коллектив, поэтому работать действительно комфортно и ненапряжно

Пропрацював в комапнії 2 роки на посаді iOS Developer (1 рік в офісі, 1 рік ремоут). Прийшов в компанію зі знаннями Swift, але довелося за декілька днів вивчити Obj-C так як треба було підтримувати на ньому декілька проєктів (знаю С/С++, тому не було важко).

Загалом задоволений, гнучкий графік, дружній колектив, можливість працювати віддалено. З переглядом ЗП проблем не виникало, в цьому плані більше ініціативи йшло з боку керівнцитва. Вважаю, що мені пощастило, що моя перша робота була саме в Ubrainians.

Работаю в компании уже 2.5 года на должности Java Developer. Проекты двовольно большие и интересные, есть много работы на чем можно хорошо подняться в скилле и научиться чему то новому. Насчет команды — все дружелюбные и на работе ты чувствуешь себя как дома, без переувелечения:) Всегда все помогут чем могут.
Ноль стресса, никто не накого не давит, даже если что то не получается, начальство остносятся с пониманияем!

Проработал в компании почти 3.5 года, стартовал с позиции Junior .NET. Тут минимум бюрократии и максимум свободы в выборе технологий.
Работа не первая, и не вторая;) и тут самый дружественный коллектив с которым мне пока приходилось работать.
Лояльное начальство, которое всегда готово пойти на встречу и помочь.
Так что, молодцы, ребята, так держать!

Отримав свій перший досвід роботи в цій компанії, працював фул-стеком з акцентом на бекенд. Згадую завжди з позитивом, дружній колектив і ненапряжна атмосфера допомагали мені розвиватись як спеціалісту впродовж трьох років. Проекти бували як сезонні, так і довговічні. Великий плюс що CEO теж програмує, це дає можливість спілкуватись «технічною» мовою без необхідності «продавати» свої рішення, і завжди можна звернутись за порадою.

Працюю в компанії на посаді Flutter розробника майже 1,5 роки. Це не перше місце роботи, тому є з чим порівнювати. Дуже подобається те, що в UBRAINIANS немає формальності і є свобода у виборі технологій для проєктів. Також для мене важлива и атмосфера в колективі, яка тут завжди привітня та дружня :) За цей час працював над різними проєктами, як над новими, так і над підтримкаою існуючих, як в команді, так і самостійно.
Працювати в компанії дуже комфортно, що дозволяє підтримувати work-life balance.

Пропрацював в компанії 2 роки на посаді Android розробника. За цей час працював над багатьма проєктами різної складності (від 2-х місяців до 2-х років розробки). Серед них були проєкти які розроблялися як в команді, так і самостійно.
Це була моя перша робота, яка лишила лише позитивні спогади. В компанії на той час працювало в середньому 12-15 робітників, що створювало дружню атмосферу.

Проработал в компании 1.5 года на позиции Java разработчика. Это была моя первая компания, так что могу сказать, что это место отлично подходит начинающим разработчикам. Больше всего запомнился дружный коллектив, а так же регулярное поедание пиццы и вылазки на природу или в кафе.

Работаю в компании 7 месяцев, занимаюсь развитием внутреннего продукта и маркетингом. Для меня большим плюсом стало то, что компания небольшая. Это создаёт дружелюбную, уютную атмосферу. Мне также очень важно ощущать, что мои действия влияют на результат и иметь профессиональную свободу. В UBRAINIANS нет формальность и иерархии. Решения можно принимать обдуманно и совместно. Работа комфортная, без гонки и надрыва, позволяет соблюдать баланс. Мне, как трудоголику в прошлом, было даже немного непривычно :) Но нормальный ритм, без лишнего стресса, точно идёт на пользу.

Працював у компанії понад два роки на посаді Asp .Net Core розробника. За цей час побував на декількох проєктах, серед них були як нові, так і підтримка існуючих, що дало досвід роботи з різними технологіями. Великим плюсом є привітні колеги, працювати з якими дійсно комфортно.