Мій шлях як PPC cпеціаліста почався саме в агенції UAWC. Тут я зустріла the Best команду — кожен з колег був максимально зацікавлений в допомозі і навчанню мене як джуна. Мої обов’язки включали налаштування рекламних кампаній на різних платформах, здебільшого це Google і Facebook. Один із найбільших плюсів компанії — швидкий кар’єрний ріст (в сердньому за 6-8 місяців можна стати Middle спеціалістом). Створені умови праці та ворк-флоу ідеальний для старту кар’єри джуніора.

Агенція забезпечувала стабільні і чіткі виплати зарплат.
Висновок: позитивна атмосфера, підтримка від колег та можливості для професійного росту роблять це місце ідеальним для початку кар’єри в галузі маркетингу)

Хочу поділитись своїм досвідом роботи в агенції як PPC Specialist.
Агенція UAWC стала моєю такою першою серйозною сходинкою у професії інтернет-маркетинг)

1. Проєкти: їх багато та вони цікаві) це може бути як e-commerce, так і lead generation проєкти. Я використовувала на максимум своє креативне і логічне мислення. Якщо у вас будуть виникати проблеми ви завжди можете спитати у свого Тім Ліда і він порадить як краще буде зробити)
2. Команда: Я працювала у команді PPCішників, де було порозуміння та дружня атмосфера. Більш того, в нас усіх була спільна мета вести клієнтів якомога краще і ми допомагали одне одному)
3. Офіс: офіс знаходиться у центрі Києва і поруч є метро)
4. Карʼєрний ріст: він стрімкий та зарплата адекватна, але частинка зарплати залежить від бонусів.
5. Розвиток: постійно вдосконалюються навички як спеціаліста за рахунок проєктів. З приводу додаткових плюшек, то в нас були клуби англійською, давали доступи до різних курсів. Ще до війни були в літку ранкові йоги на терасі)

Раджу усім, хто б хотів розвиватись у сфері маркетингу)

Пропрацював в агенції майже 3 з половиною роки. В принципі, погоджуюсь з тим, що написала Альбіна, але все-таки напишу від себе про основні переваги та недоліки, якими їх побачив я.

Отже, найголовніша перевага, як на мене це можливість для швидкого кар’єрного зростання. Якщо ви взагалі без досвіду або з невеликим досвідом, але здібні та з великими амбіціями і при цьому англійська хоча б рівня B1, то у вас будуть усі можливості для того, щоб в найкоротші терміни дорости до рівня мідлл і вище. Цьому, в першу чергу, сприяє велике різноманіття клієнтів. Тут тобі і клієнти з великими бюджетами і з малими, і еком і лідген, і стартапи і клієнти з історією, хочуть рекламуватися тільки фб, а є такі, що одразу всюди, плюс географія клієнтів взагалі не обмежена. З таким різноманіттям точно не вийде робити все рутинно і для того, щоб робити гарні результати для будь-якого клієнта доведеться грунтовно розбираться в темі і тому поверхневих(шаблонних) знань тут буде недостатньо. Це стимулює швидке навчання. По-друге, швидкому навчанню сприяє те, що в командах дуже френдлі атмосфера і кожен за необхідності може проконсультувати чи допомогти, якщо виникли складнощі.
Ну, і пару прикладів по можливостям зростання:
— Я, прийшов в компанію в листопаді 2019 на позицію мідла, вже в липні 2020 підвищили до сіньйора, а в квітні 2021 став тім-лідом.
— Колега, що прийшла до мене в команду в червні 2021 без досвіду чисто з пройденими недокурсами по таргетингу, в грудні 2021 вже була апнута до мідла, в липні 2022 дійшла до сіньйора, а в лютому 2023 вже стала тім-лідом.
Як на мене непогані можливості для зростання, аби тільки було бажання та клепка в голові) В цілому якщо ви заслуговуєте на підвищення, то ніхто вам палки в колеса ставити не буде, бо всі зацікавленні аби у вас була достатня мотивація.

Кому б не радив йти:
а) людям з великим досвідом, які до цього працювали по певним процесам і принципам і не готові у випадку необхідності переналаштовуватися під підходи, які прийняті в агенції
б) людям у яких з досвіду тільки робота в арбітражі. Як показує досвід, то в агенції ваші пепередні знання йдуть тільки на шкоду.
в) у вас поганий рівень англійської.

З приводу виплат. Тут неймовірна повага керівництву, що:
а) ЗП завжди приходить вчасно. За 3,5 роки не було жодної затримки.
б) керівник притримується принципу «Краще я виплачу зайвого, ніж до мене будуть питання, що я комусь чогось не доплатив»
в) зп привязана до валюти і приходить в валюті
г) в умовах війни максимально сфокусувалися на тому, щоб втримати клієнтів та знайти нових. У підсумку доходи співробітників за час війни навіть виросли.

Ще з потенційних мінусів(навіть не стільки мінусів а реалій) до яких треба бути готовими, якщо збираєтесь подаватися на вакансію в UAWC.
Суттєва частина зп залежить від бонусів. У випадку джуна це 20-30% від ЗП, у випадку тім-ліда це — 35-80% від ЗП. Але це не той випадок коли ви декілька місяців взагалі не отримуєте бонусу, а раз в півроку отримуєте. Ні, бонус є кожного місяця, а от його розмір уже може коливатися в тих діапазонах, що я описав. Бонус якщо сказати грубо — залежить від кількості та якості проектів, які є на команду. І сума бонусів формується не на основі індивідуального внеску кожного, а на основі загальних результатів команди.

Ну, і підписуюсь під кожним словом Альбіни нижче) Я вже не став ті ж самі пункти ще раз писати)

Работаю в агентстве более 2х лет. В целом — все достаточно позитивно, интересные проекты. Бывают мелкие, бывают крупные с большими бюджетами. 95% проектов — Европа или штаты, большая часть екоммерс. Политика кампании выстроена так, что если клиент попадается объективно стрессовый и не адекватный, то начальство занимает сторону сотрудников, а не клиента. Как правило, с такими клиентами прекращается сотрудничество.

Процессы выстроены слажено. Все понятно и легко. Нет бюрократии, все работают на упрощение процесса и на результат, а не на то «чтобы всем было сложно».

Доход стабильно растет. Я пришла сюда интерном без опыта и за 2 года моя зарплата выросла в несколько раз. Все процессы заточены на то, чтобы сотрудники развивались как можно быстрее (если есть такое желание) и могли больше зарабатывать.

Коллектив молодой и дружный. До войны практически каждую пятницу все желающие собирались после работы поиграть в мафию, настольный футбол или просто пообщаться. Проводили даже чемпионаты по настольному футболу.

Офис в центре города, в пешей доступности от метро, но при этом достаточно далеко, чтобы у офиса всегда было парковочное место:) В доме есть несколько маленьких продуктовых магазинов и спортивный клуб, чуть дальше есть небольшой новус.

В офисе есть большая терраса с пуфами, там можно работать или «тусоваться» после работы. Здесь все ходят в тапочках и атмосфера больше напоминает домашнюю. Никто не летает по офису в стрессе от просроченных дедлайнов. Все достаточно комфортно, чтобы продуктивно работать. Есть чай, кулер, кофемашина, печеньки, до войны регулярно были фрукты, когда в офисе было много людей.

У всех есть хорошие ноутбуки, купленные доступы к образовательным курсам и сервису ороро. Сейчас есть возможность работать удаленно.

Офис с террасой, кальянами, PS, фрукты, кофемашиной и тд.

Зарплата всегда вовремя!

Международные проекты. В основном скандинавия, британия и северная америка. Вместе с UAWC вырос в одного из топовых экспертов по оптимизации конверсий.

ЗП. Работает бонусная система. Зарплаты очень высокие у самых квалифицированных сотрудников: Seniors и team leads. Уровень junior, middle средние по агентскому рынку.

Обучение. Есть доступ к десяткам курсов. Также компания оплачивает 50% стоимости профильного обучения.

Командировки зарубеж.

AIESEC стажёры с Бразилии, Индии, Китая, Португалии и других стран.

Корпоративы. Также есть что-то типа мафия клуба по пятницам, который организовали сотрудники.

Project work. Я 7 лет наблюдаю за экспериментами. Пробовали всё: Asana, Wrike, Trello, Notion etc. Наконец-то пришли почти к идеалу.

Можно читать много отзывов — но любой, кто придёт в компанию через неделю убедиться в том, что работать тут круто.

Підтримали: sanika ha

Отличная компания. Классный коллектив. Интересные зарубежные проекты.

Підтримали: sanika haAleksey Chichirko

Спасибо, Иван. Согласен.