1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пропрацював в Uapp трохи менше 2х років і можу сказати, що це відмінна компанія як для юних IT-талантів, бажаючих досягти перші перемоги на бойових проектах, так і для досвідчених експертів, прагнучих отримати новий досвід в підкоренні вершин на складних проектах.
З плюсів: компанія молода зі стрімким розвитком, що надає практично необмежені можливості для зростання.
З мінусів: певні процеси не налагоджені, але, маю надію, що все прийде з досвідом.
В цілому, всім рекомендую, одна з кращих компаній в місті!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.