Commited: 50+ воркшопів з ТОПами тестування: M.Bolton, G.Bahmutov, T.King, R.Desyatnikov, J.Bach. Лише за $40 на рік та економія $15 до 20 квітня

TurnKey Labs

Киев, Менло-Парк (США)

Сучасна компанія з електронним веденням договорів, 100% віддаленою роботою, відпусткою без лімітів. Всі процеси побудовані непомітно, і відчувається що за цим багато праці. Юля, тобі особисте дякую) Компанія працює з молодими стартапами і власне на мою думку свобода та відповідальність це ті принципи які тут діють. Мені це відкликається, і я з задоволенням хочу порадити цю компанію для всіх талановитих спеціалістів яким подобаєтся працювати саме так.

Поддержали: Aleksandra IvankovaYuliia Andrieieva

У цій компанії працюю уже майже півроку і всім задоволений. Компанія співпрацює з молодими стартапами і це круто бути задіяним у цей процес, напряму говорити із замовниками і бути частиною усього стартапу. Особливо хочу відмітити те як із розумінням ставиться адміністрація, а особливо HR Юлія, яка якісно підходить до своєї роботи й оперативно реагує якщо є якісь запитання

Поддержали: Aleksandra IvankovaYuliia Andrieieva