1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Немного странно проходит набор сотрудников.
Пробовалась на вакансию Account Manager. Скинули тестовое, выполнила его раньше сроков. Неделю мне никто не писал, после моего напоминания написали «Английский средний. Нам нужен уровень выше». Забавно, что само тестовое я перед отправкой скинула подруге, которая преподаёт компании английский.
После фидбека я поинтересовалась какие именно были ошибки, но мне ничего не ответили.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.