Відсутність фідбеку після виконання тестового, доводилось стосовно нього нагадувати, hr пише без знаків пунктуації.«Пишу тобі із результатами відбору — сьгодні мали мітинг і вирішили, що будемо рухатись із іншими кандидатами по результатах відбору.
Ти великий молодець що робиш щось своє
Дякую тобі за твій час, буду рада залишитись на зв’язку»

Thank you for your feedback, Andrew.
We are grateful that you have drawn our attention to this point, your comment will be used to improve the processes in the HR department and, in particular, in selection process.