Цукат, це найкраще що зі мною сталось в плані професії. Крута команда, цікаві проекти, супер керівництво. Тут я відчувала що компанія дбає про своїх працівників, постійно цікавляться, як покращити умови і що зробити щоб людям було комфортніше працювати. Зараз я переїхала за кордон і дуже бракує того рівня професіоналізму і умов які були на Цукаті. Надіюсь колись ще вдасться налагодити якесь партнерство з моєю французькою компанією і на цікаву співпрацю в майбутньому. Цукат це компанія в якій хочеться залишатись.

Вже скоро 2 роки як я цій компанії.
З плюсів:
— чудовий, дружній колектив;
— комфортний, просторий офіс;
— цікаві, різноманітні проекти, а інколи ну дуже круті;
— позитивний і веселий менеджмент, з яким можна обговорити будь які проблеми. ))
— лікарняні, компенсація спорту, безкоштовна англійська з нетів-викладачем, і ще купа плюшок;

З мінусів:
— остання пачка кави була перепалана (насправді жартую, але ж треба якусь ложку дьогтю написати )) )

Компанія, в яку йдеш не на роботу, а йдеш бо тобі цікаво разом з однодумцями робити якусь нову бомбезну AR/VR штуку. Дуже рекомендую тим хто цікавиться AR/VR, хто любить постійно ковирятися в чомусь новому, досліджувати нові технології та підходит.

Очень приятные и позитивные эмоции от общения с рекрутером компании Sviatoslav Khyliak. Вот после таких созвонов, возникает желание прийти и работать в этой компании. Общение было очень живое, легкое, интересное и информативное. Если у вас все таки же крутые, то вы космос) Еще раз спасибо)

Thanks a lot, Natalia — we are flattered with your feedback. Sviatoslav keep it up!

Работал в данной компании как Unity программист, от себя хочу сказать что отличная компания с большим количеством разнообразных проектов и отличным коллективом знающих свое дело. Начальство крутое и всегда идёт на встречу. Ребята создали очень крутую рабочую атмосферу и из-за этого было очень комфортно работать)

Відсутність фідбеку після виконання тестового, доводилось стосовно нього нагадувати, hr пише без знаків пунктуації.«Пишу тобі із результатами відбору — сьгодні мали мітинг і вирішили, що будемо рухатись із іншими кандидатами по результатах відбору.
Ти великий молодець що робиш щось своє
Дякую тобі за твій час, буду рада залишитись на зв’язку»

Thank you for your feedback, Andrew.
We are grateful that you have drawn our attention to this point, your comment will be used to improve the processes in the HR department and, in particular, in selection process.

Вакансії TSUKAT